Za trebe ulaz slobodan

Kad naidjete na vrata gde je "trebama" ulaz slobodan.....

  • Osecate se kao seksualno meso

    glasova: 4 50,0%
  • Muskarci su svinje (zato im ograniciti ulaz)

    glasova: 5 62,5%
  • Prija mi trud i paznja koju ocigledno pokazuju zenama

    glasova: 0 0,0%
  • Muskarci su takvi dzentlmeni pa cine ustupke zenama

    glasova: 2 25,0%

  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
Da je uvek potraznja i manjak devojaka.

ova ti je teorija malo kilava, jer zene tvrde da ih ima u beogradu 3:1 , a poneke i 7:1, banjaluci 12:1 , i tako dalje....

Naravno to nije istina....
Ali ako pogledas koliko devojaka izlazi , a koliko muskaraca, opet ti je teorija trula, jer uvek u visku devojaka....na fensi mestima .....i high price ....

Cak cesto govore high price high prize.....
 
Dame biraju - pade mi na pamet, znaci malo konkurencije medju muskarcicima im dobro dodje, ne moze svaki cheljak s ulice da uleti medju kvalitetne ribe na besnim mestima. Nema vise komunizma, a i jednakost je otrcana fraza, znamo to iz istorije, konkurencija i VIP vladaju svuda, narocito na fensi mestima.
Ako niste dovoljno dobri da se plasirate na taj nivo, ostajete da igrate na prethodnom nivou...i da trenirate, da se borite za mesto, za plasman na visi nivo...pravila igre su jednostavna, jaci i bolji pobedjuju...
Zayebavam se, ali moglo bi biti tacno...inace retko izlazim, uglavnom medju mase...na koncerte...
Zamislite takav natpis na nekoj seoskoj kafani...haos... :)
"Banjalutkice"- izraz moje ljubomorne "prijateljice" - ovakav pristup zasluzuju, sasvim opravdano, jer im je kvalitet neosporan, a za ostale sredine ne znam... :)
 
ova ti je teorija malo kilava, jer zene tvrde da ih ima u beogradu 3:1 , a poneke i 7:1, banjaluci 12:1 , i tako dalje....
Naravno to nije istina....
Ali ako pogledas koliko devojaka izlazi , a koliko muskaraca, opet ti je teorija trula, jer uvek u visku devojaka....na fensi mestima .....i high price ....
Cak cesto govore high price high prize.....

:Dma to ti je bato svuda u svetu..a muski papani misle ako je za devojke ulaz slobodan da ce ih biti vise..pa nagrnu..pa onda gazde daju devojkama besplatno pice..one se opuste..pocnu igrati..a onda ovi zabalave za njima..opet pocnu cirkati i narucivati im pice..samo to ovde teze pije vodu..zato sto svi glume..playing hard to get:thumbdown:
 
Moji neki ortaci sa faksa (eh, davno prošlo vreme) organizovali žurku na Blaywach-u... Yebote, niko nikog ne startuje, svi ciguljaju to prvo piće... Beda, studentarija! Ja nisam ništa očekivala niotkoga, malo mi je sve to bezveze, ali ne moram da vam pričam koliko je većina devojaka bila razočarana krajnjim bilansom! Možda devojke i vole da se osećaju kao "meso"? Tu donekle moram da se složim sa Anabelom Basalo, ma koliko me ovako iritira kao pojava.
 
ova ti je teorija malo kilava, jer zene tvrde da ih ima u beogradu 3:1 , a poneke i 7:1, banjaluci 12:1 , i tako dalje....
Čula sam te priče i glupe su, mada devojaka verovatno ima do 50% više.....
Nikad nisam bila na takvom mestu ali sam dobijala flajere tipa "za devojke 400, za tipove 600" što reče Modelsica :D ako neko ima 400 imaće i 600 :think:
Ali evo sad kad razmislim, stvarno je ružan način da se namame razni debili (debili, jer je cela situacija samo njima pogodna) i bila bih svojevoljno instrument gazde, nešto kao onaj zvučnik u uglu ili krigla... a od devojke zavisi koliko će bitan deo inventara postati :roll:

Kad izađem negde, bilo gde, bilo kada, želim da se osećam kao gost i obično izlazim sa novcem u džepu. Neću da idem na mesta gde se plaća ulaz ako nemam para, prosto...
 

Back
Top