Dr Murad

Kolekciju sam videla u kozmetickom salonu, toplo ih preporucuje kozmeticarka kaze da su fenomenalne :ok:a i cena im je feonomenalna :whistling:...mislim da to mi obicni smrtnici ne mozemo sebi da priustimo, posto ti ne treba samo jedna krema nego cela kolekcija od mleka tonika pa do kreme za noc i oko ociju pod obavezno ispadne ne pitaj da se zanesvestis.
Ali sam cula da je mnogi hvale.
 
evo da aktiviram ovu temu, zanimaju me iskustva, posto sam upravo zakazala tretman kod njih u salonu u beogradskoj.
bas sam jutros gledala nesto o njima na studiju b, i kao daju popust od 20% na tretmane, a mene teeeeeeeeskoooo nagovoriti, cim ima neki popust, eto mene. :lol:
pa ako ima neko iskustvo, znacilo bi mi, inace tretman vitaminom c je oko 3600, sa popustom 3000. :)
valjda su ok? :think:
 
najbolje je da se covek rodi lep, pa ne mora da baca pare na ove stvari

jedna krema, zastita od sunca, tonik za lice... i gotovo, to je sve sto ja imam od kozmetike
hehehehe... a ten mi nikad nije bio lepsi :D
 
Koristila sam dr Murad dok mi je kuma radila u jednom salonu, pa su cene bile povoljnije.
Nisam bas pala u nesvest, vise mi prija na primer Clinique.
a te kreme su bez konzervansa, tako da ih obavezno morate drzati u frizideru. Meni se jedna pokvarila :(
 
Koristila sam dr Murad dok mi je kuma radila u jednom salonu, pa su cene bile povoljnije.
Nisam bas pala u nesvest, vise mi prija na primer Clinique.
a te kreme su bez konzervansa, tako da ih obavezno morate drzati u frizideru. Meni se jedna pokvarila :(

Jesu ti odgovarale kreme?Kazu nanosi se u velicini zrna graska a ono, lice ih upija ko ludo.
 

Back
Top