Lutovac: Regulisati saradnju sa CG

gradac5

Ističe se
Poruka
2.055
Lutovac: Regulisati saradnju sa CG
30. maj 2008. | 07:15 | Izvor: Beta
Podgorica -- Ambasador Srbije u Podgorici Zoran Lutovac rekao je da očekuje da će studenti iz Crne Gore i naredne školske godine u Srbiji biti tretirani kao domaći studenti.

"Mnogi su na ovakav moj stav davali primedbu da je to udar na budžet Srbije, ali smatram da to nije nikakav izdatak, nego da je to jedna vrsta investicije u bolje odnose Srbije i Crne Gore", kazao je Lutovac.

On je rekao da bi trebalo potpisati sporazum koji bi regulisao i te odnose, ali i mnoge druge u oblasti naučne i prosvetne saradnje, kao i da očekuje da će takva inicijativa biti uskoro pokrenuta iz Podgorice ili iz Beograda.
 
мислим да држава Србија треба да им да и бесплатне месечне карте за летове ЈАТа Београд Подгорица ......иду врућине и није у реду да се кувају по аутобусима

шта мислите о овом мом предлогу?
 
мислим да држава Србија треба да им да и бесплатне месечне карте за летове ЈАТа Београд Подгорица ......иду врућине и није у реду да се кувају по аутобусима

шта мислите о овом мом предлогу?


A gdje je DZEPARAC ?
 
јао ја сам то тотално заборавио...................јави брзо Динкићу да одбије од буџета за војску то нам не треба и онако има више удеса борбених авиона него возова
 
Lutovac: Regulisati saradnju sa CG
30. maj 2008. | 07:15 | Izvor: Beta
Podgorica -- Ambasador Srbije u Podgorici Zoran Lutovac rekao je da očekuje da će studenti iz Crne Gore i naredne školske godine u Srbiji biti tretirani kao domaći studenti.

.

Pa niko mu ne brani da očekuje. Uh, da pukne čovek od muke. Umesto da taj deo budžeta ostave za našu decu, oni i pored toga što smo beda, još o našem trošku školuju strane studente. :twisted:
 
Naravno da ce proci...


Zato sto Srbija treba uvoziti PAMET i to za male pare. Mnogi od studenata ce ostati u Beogradu, Kragujevcu, Novom Sadu... i formirati tamo svoje porodice...a, ko ce patiti 20 godina i vise sto su roditelji finansirali u njih?
O tome ne razmisljate, zar ne.
Eto, ja kao Crnogorac, ponovo moram da prepoznam interese drzave Srbije !
 
Naravno da ce proci...


Zato sto Srbija treba uvoziti PAMET i to za male pare. Mnogi od studenata ce ostati u Beogradu, Kragujevcu, Novom Sadu... i formirati tamo svoje porodice...a, ko ce patiti 20 godina i vise sto su roditelji finansirali u njih?
O tome ne razmisljate, zar ne.
Eto, ja kao Crnogorac, ponovo moram da prepoznam interese drzave Srbije ![URL=http://www.postsmile.com/]
133.gif
[/URL]

Grrađani Srbije ti srdačno zahvaljuju na brizi, ali nema potrebe. Hvala, dobro smo. A imamo i dovoljno domaće pameti.

Ima Crna Gora svoje prestižne univerzitete, pa školujte svoju pamet - za džabe.
 
Grrađani Srbije ti srdačno zahvaljuju na brizi, ali nema potrebe. Hvala, dobro smo. A imamo i dovoljno domaće pameti.

Ima Crna Gora svoje prestižne univerzitete, pa školujte svoju pamet - za džabe.

није лепо да се школују на Миловом универзитету јер то мора да се плати а овде је џабе.........
 
Naravno da ce proci...


Zato sto Srbija treba uvoziti PAMET i to za male pare. Mnogi od studenata ce ostati u Beogradu, Kragujevcu, Novom Sadu... i formirati tamo svoje porodice...a, ko ce patiti 20 godina i vise sto su roditelji finansirali u njih?
O tome ne razmisljate, zar ne.
Eto, ja kao Crnogorac, ponovo moram da prepoznam interese drzave Srbije !
Bogumi, Crnogorce sa kojima studiram ne bih bas nazivao pametnim, a jos manje ih uvozio. A i sto bi bili pametni kad i ovde mogu da dzabalebare i studiraju 10 godina kao doma, samo sto su ovde u metropoli. E zato im uvedes iste uslove k'o i drugim stranim studentima, i da vidis kako ce lezilebovici da se prorede.
 
Bogumi, Crnogorce sa kojima studiram ne bih bas nazivao pametnim, a jos manje ih uvozio. A i sto bi bili pametni kad i ovde mogu da dzabalebare i studiraju 10 godina kao doma, samo sto su ovde u metropoli. E zato im uvedes iste uslove k'o i drugim stranim studentima, i da vidis kako ce lezilebovici da se prorede.

CTAHOJKO dobro zborish...


Nego, Yopa, lijepo ti je STANOJKO objasnio, a ja cu samo da ti kazem da za te novce koje bi placali Srbiji, studenti bi mogli da se skoluju gdje god pozele u svijetu. Znaci izbor je veliki.
 
CTAHOJKO dobro zborish...


Nego, Yopa, lijepo ti je STANOJKO objasnio, a ja cu samo da ti kazem da za te novce koje bi placali Srbiji, studenti bi mogli da se skoluju gdje god pozele u svijetu. Znaci izbor je veliki.
Pa nek' studiraju. Barem ce da nesto uce umesto da se 10 godina zahebavaju po Beogradu, u kom slucaju ionako uzimaju vise love od svojih familija nego da na hebenoj Sorboni studiraju.
 

Back
Top