Lutovac: Regulisati saradnju sa CG

Daleko od toga da cemo pokrepavati i jedni i drugi - uzajamno.
Vazno je imati dobrog komsiju po nekad vise negoli brata ili sestru.
вама је само важна корист једнострана и мало тог узвишеног кур*ења ,турско ропство, и оне твоје форе са другим ником , као то да сте ви све најнајнај, ако ти је до добросуседских односа забраните американцима да уносе више од 1 литра воде и идите мало на Сорбону, мада и Јејл није лош.
али свиђа ми се она твоја реакција са србосјеком и латиницом .......:twisted:
 
мрчо није ваљда да у том вашем камењару само рује главни ебачи па си сад дошао мало да лечиш комплексе овде....полако набошћеш и ти нешто....узми прво ту банану

E cu ruje lavni jeßaci!!! :rotf: Pa ove ruskinje pored njih bi nevine zivot prozivjele...

necu ni da citam komentari.meni je sve jasno.ako u beograd vec pola veka zive stotinak iljada crnogorci koji su na znacajne politicke funkcije ukljucujuci i botu i dinkica i djelica itd normalno je da ce oni uciniti sve za svoji zemljaci.

:klap:
 
necu ni da citam komentari.meni je sve jasno.ako u beograd vec pola veka zive stotinak iljada crnogorci koji su na znacajne politicke funkcije ukljucujuci i botu i dinkica i djelica itd normalno je da ce oni uciniti sve za svoji zemljaci.

Nacionalnih Crnogoraca u Srbiji nema ni 70000...
Vidim ti si jedan od onih (a zaista vecina Srba iz Srbije je takva) koji izjednacava Crnogorce po nacionalnosti i Crnogorce po drzavljanstvu...
 
strasno :dash::dash: bas ne znamo sta cemo sa parama iz budzeta pa bi finansiranje skolovanja gradjana susedne strane zemlje bila odlicna ideja kako da ih utrosimo ,pola Bosne ionako vec skolujemo za dzabe ,Crnu Goru takodje ,sve u svemu gradjani Srbije su u sustini najponiznija stoka kmetovskog mentaliteta koja nema nikakve primedbe na cinjenicu da trpi najgoru diskriminaciju u sopstvenoj drzavi u kojoj zivi i cije funkcionsanje finansira.
 
Poslednja izmena:
strasno :dash::dash: bas ne znamo sta cemo sa parama iz budzeta pa bi finansiranje skolovanja gradjana susedne strane zemlje bila odlicna ideja kako da ih utrosimo ,pola Bosne ionako vec skolujemo za dzabe ,Crnu Goru takodje ,sve u svemu gradjani Srbije su u sustini najponiznija stoka kmetovskog mentaliteta koja nema nikakve primedbe na cinjenicu da trpi najgoru diskriminaciju u sopstvenoj drzavi u kojoj zivi i cije funkcionsanje finansira.

Pa ako ste mogli da finansirate milion i po siptara zadnjih 50g da se kote i da vam se nayebu mile majke, stotine hiljada madjara i "sandzaklija" po Srbiji, zasto onda nebi finansirali i Srbe iz CG i Republike Srpske, zbog njih sutra necete biti manjina u "sopstvenoj drzavi" ;) , mada se slazem to za Crne i Gorke, ta djubrad neda da Srbin ponese prsutu i sira na more, a hteli bi da im se studenti skoluju besplatno :dash:

Iz cije je "partije" ovaj Lutovac ?
 
Lutovac: Regulisati saradnju sa CG
30. maj 2008. | 07:15 | Izvor: Beta
Podgorica -- Ambasador Srbije u Podgorici Zoran Lutovac rekao je da očekuje da će studenti iz Crne Gore i naredne školske godine u Srbiji biti tretirani kao domaći studenti.

"Mnogi su na ovakav moj stav davali primedbu da je to udar na budžet Srbije, ali smatram da to nije nikakav izdatak, nego da je to jedna vrsta investicije u bolje odnose Srbije i Crne Gore", kazao je Lutovac.

On je rekao da bi trebalo potpisati sporazum koji bi regulisao i te odnose, ali i mnoge druge u oblasti naučne i prosvetne saradnje, kao i da očekuje da će takva inicijativa biti uskoro pokrenuta iz Podgorice ili iz Beograda.

moji su iz crne gore ali ja se ne slazem sa tim.
u stvari imam jedan predlog-svi iz cg koji se izjasnjavaju kao srbi da im se to da naravno,a mozda i besplatno>
 
Pa ako ste mogli da finansirate milion i po siptara zadnjih 50g da se kote i da vam se nayebu mile majke, stotine hiljada madjara i "sandzaklija" po Srbiji, zasto onda nebi finansirali i Srbe iz CG i Republike Srpske, zbog njih sutra necete biti manjina u "sopstvenoj drzavi" ;) , mada se slazem to za Crne i Gorke, ta djubrad neda da Srbin ponese prsutu i sira na more, a hteli bi da im se studenti skoluju besplatno :dash:

Iz cije je "partije" ovaj Lutovac ?

srbe da ali crnogorce nikako
 
U svakoj normalnoj zemlji strani studenti placaju VECE SKOLARINE. I zna se koliko se mesta na fakultetima odvaja SAMO SA NJIH. A ne ko kod nas. Em im mi od nasih poreza placamo skolovanje, uzmu nam mesta na fakultetima koje posle zavrsavaju preko rodbinskih veza (crnogorski lobi na medicina i stomatologiji recimo) i posle nam preko rodbinskih veza uzimaju i poslove.

PA NIJE SRBIJE KRAVA MUZARA:nono::nono:
 
Nacionalnih Crnogoraca u Srbiji nema ni 70000...
Vidim ti si jedan od onih (a zaista vecina Srba iz Srbije je takva) koji izjednacava Crnogorce po nacionalnosti i Crnogorce po drzavljanstvu...

srbin je srbin crnogorac je crnogorac siptar je siptar i u srbiju i u crnu goru i na kosovo i u argentinu i u japan.
ne znam sta si hteo sa tvoj komentar da kazes
 
ajde ajde nemoj sada da folirash a svako ko je prosho tamo u skorije vreme mogo je da vidi koliko se uvlachite rujama hahahahh ........ slejvsi, to ti je navika, ..... ali, jbmu sve :rotf::rotf::rotf:

Najjace mi je kad odem u neku njihovu kucu u izgradnji dje se ugradjuje moj materijal pa im kazem, (a znam koliko im je naplaceno), "ma ovo bi ti moji momci odradili za 2000€" iako posao vrijedi svakog ulozenog centa, vjeruj mi da goozicu sami sebi pojedu. primaju se kao saucesce. :D
 
strasno :dash::dash: bas ne znamo sta cemo sa parama iz budzeta pa bi finansiranje skolovanja gradjana susedne strane zemlje bila odlicna ideja kako da ih utrosimo ,pola Bosne ionako vec skolujemo za dzabe ,Crnu Goru takodje ,sve u svemu gradjani Srbije su u sustini najponiznija stoka kmetovskog mentaliteta koja nema nikakve primedbe na cinjenicu da trpi najgoru diskriminaciju u sopstvenoj drzavi u kojoj zivi i cije funkcionsanje finansira.

Srpski dio Bosne. Srbija kao matica svih Srba pomaze tom narodu kako god moze. To sto si ti imao srecu da se rodis u Srbiji ***...neki nisu.
 

Back
Top