Da li prosla ljubav treba da ostane u proslosti?

Da li postoji iskrena ljubav koja traje godinama?

  • Da, prava ljubav trpi i oprasta

  • Da, postoji iskrena ljubav ali ne traje dugo

  • Ne, to je samo sredovecna kriza

  • Ne, samo budale veruju u to


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da li je bolje ostaviti proslost da bude zakopana ili ponovo uspostaviti kontakt koji moze strasno da razocara?

:) ako te opterecuje svakako je iskopaj i proveri....licno misli da ces da gubis vreme...i nikad mi nisu bile jasni ti ne rascisceni odnosi iz proslosti...to ti je kao kugla oko noge....:whistling:...ajde malo hrabrosti....nagrada je oslobadjanje duse iz okova....:)
 
Ipak neke knjige sam vise puta citala,filmove vise puta gledala i ...Sta da ti kazem? To su morale biti posebne knjige i zanimljivi filmovi.Ne smatram da sam gubila vreme citajuci i gledajuci ih ponovo ali u svakom slucaju nije bilo interesantno kao prvi put.Verovatno je tako sa bivsim ljubavima i "obnavljanjem" veze sa njima.
A vecne ljubavi postoje samo moras biti "drugaciji" covek da bi voleo vecno npr. Ivo Andric,Lorka i neki drugi.I naravno JA :)
 
bolje da je zakopas,ozalis i zaboravis jer imati ocekivanja od kontakata sa svojom proslosti i mrtvacima iz nje je suludo...
ali ako imas nerasciscene racune trebalo bi uraditi ekshumaciju...

rascisti sve sto stoji pod znakom pitanja,pa makar to znacilo i ponovno razocaranje.
jedino tako ces konacno staviti tacku i znati da to stvarno treba da se zakopa ili ne
 
Ja imam isti problem i ni sama ne znam da li cu ikada biti u stanju da rascistim sa sobom da li da ga otkacim ili da i dalje popustam...

Bices, bices.
Nemoj traziti resenje, dodje samo od sebe. Mozda i jeste resenje u "popustanju"...
Popustala i ja jedno vreme...jer, kao, bilo mi stalo...a onda svane jedan dan, i ti shvatis da ti njegov pogled, glas, osmeh, pokret ne znaci vise toliko....pa opet prodje malo...na kraju prestanes da popustas, jer postanes ravnodusna... i setis ga se opet tek kada odnekle izvuces neku staru fotografiju i nasmesis se...i vratis je nazad...jer tamo joj je mesto.
U proslosti. U uspomenama.
 

Back
Top