Zna li ko kako se podize zvucna karta?

pa trebalo bi da imas driver-e za istu ... da znas koja je , pa onda :
start/settings/control panel/add-remove hardware i tu izaberes sta ti treba. ako ti je stavljena z.k., sam komp ce te obavestiti da je imas, a ako je ne prepozna, ides "peske" - pronadjes proizvodjaca, ubacis cd i sl .
poz ;)
 
Prvo ako imas integrisanu sa plocom, udara se sa modemom neznam preterano kako, neki cip je isti za obe karte kako su mi objasnili, a ako nije integrisana zvucna najlakse instaliraj ponovo. U drugom slucaju trebalo bi protekne lako a za prvi slucaj neku opciju preba da cekiras
 
NICS:
Prvo ako imas integrisanu sa plocom, udara se sa modemom neznam preterano kako, neki cip je isti za obe karte kako su mi objasnili, a ako nije integrisana zvucna najlakse instaliraj ponovo. U drugom slucaju trebalo bi protekne lako a za prvi slucaj neku opciju preba da cekiras

Tebe i ovog_u koji je postavio topic treba staviti u legende.
Pitanje je ubica, ali postoji praktican odgovor - odnesi da ti ponovo nameste babe ti.
Ti sa odgovorom si pobedio. Prvo retko se nalaze ljudi koji su dovoljno ludi da uzmu sve to integrisano (ne kazem da je lose za Counter_a i sl., ali ne daj boze da ti nesto rikne...), drugo takve ploce ne rade odavno (poslednje su bile one Pentium2/3 od PC Chips_a) i trece nije cip nego 'beni dzamper koji gasi zvucnu (tad ne radi modem - nisam naisao na obrnuti model).
 

Back
Top