Хајде сада радикали, осудите!!!

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
29.5.2008 14:24 BEOGRAD (Tanjug) - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je danas da, ukoliko buduću vladu budu formirali radikali, narodnjaci i koalicija okupljena oko socijalista, neće biti ''grubog ili brutalnog poništavanja'' Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament. To je socijalistima dovoljno. Pročitao sam i neke izjave iz D S S, koje govore u prilog tome da neće ići na poništavanje S S P, već na razgovore o njegovoj delimičnoj izmeni, koja bi bila u skladu sa pravilima koje EU poštuje kada su u pitanju druge države. Tako da je i to pitanje približeno'', rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.

Да чујем сада неког радикала да осуђује овај споразум против којег је цела десница викала, осуђивала. Где су сада оне речи "ЈУДА", "ИЗДАЈНИК"?
 
Није ово Марковац драмљење. Ово је само протест против лажи СРС и ДСС које су заснивале кампању на изјавама да ће поништити ССП. Сада, због господина Бетовена морају д амењају став. Е па ако нису доследни свог мишљења и става, не треба да буду на власти. Рекох, како дођли на власт, тако ће и отићи са власти.
 
Није ово Марковац драмљење. Ово је само протест против лажи СРС и ДСС које су заснивале кампању на изјавама да ће поништити ССП. Сада, због господина Бетовена морају д амењају став. Е па ако нису доследни свог мишљења и става, не треба да буду на власти. Рекох, како дођли на власт, тако ће и отићи са власти.
Ti stvarno veruješ da je to zbog gdina betovena?
 
Због чега???? ''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament ..." Српска радикална странка је за његову информацију, ако је заборавио, заснивала своју кампању између осталог и на тврдњама да о ССП неће бити расправе него да ће се поништити одмах.
 
Због чега???? ''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament ..." Српска радикална странка је за његову информацију, ако је заборавио, заснивала своју кампању између осталог и на тврдњама да о ССП неће бити расправе него да ће се поништити одмах.

Pazi slazem se sa tobom, i kampanja SRs je lazna i DS je zasnovana na strahu od 90ih pa posle kazu da su za nacionalno pomirenje, i da su za malo sa SPSom bili parneri 93. Sta ces takva je politika. Al dobro to na stranu.

Da li se nesto sustinski menja ako se od EU zahtevaju novi pregovori i dodatak recenice "Koseova je sastavni deo Srbije" i stava o ponistavanju SSPa?
 
Због чега???? ''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament ..." Српска радикална странка је за његову информацију, ако је заборавио, заснивала своју кампању између осталог и на тврдњама да о ССП неће бити расправе него да ће се поништити одмах.
SRS tj. Nikolic je rekao da citiram " bas bih voleo da vidim kako ce i gde sleteti Tadic i Djelic ako potpisu izdajnicki sporazum " u fazonu ono mi cemo ih docekati ,samo nek probaju i slicno ,kad ono potpisase i sletese na Surcin kao i uvek , a sad ce ga Toma jos i aminovanati.
 
Pazi slazem se sa tobom, i kampanja SRs je lazna i DS je zasnovana na strahu od 90ih pa posle kazu da su za nacionalno pomirenje, i da su za malo sa SPSom bili parneri 93. Sta ces takva je politika. Al dobro to na stranu.

Da li se nesto sustinski menja ako se od EU zahtevaju novi pregovori i dodatak recenice "Koseova je sastavni deo Srbije" i stava o ponistavanju SSPa?

Да ли сте нешто мења??? Да!!! Мења се обећање дато пред изборе. Мења се подршка. Ценим да ће ових дана СРС бити ускраћена подршка за још неких 150.000. Ако тако настави, пашће испод цензуса, то можда и не би било тако лоше.

Градски менаџер, Немања Шаровић. Кхм, тачно знам и ко је и шта је. Знам и ко је био и шта је био. Знам и како је дошао на то место на које је дошао.

Изјава Николића. А то је само почетак. Позивам све радикале да једноставно ускрате подршку СРС, све док Томислав Николић не повуче изјаву коју је дао.
 
Да ли сте нешто мења??? Да!!! Мења се обећање дато пред изборе. Мења се подршка. Ценим да ће ових дана СРС бити ускраћена подршка за још неких 150.000. Ако тако настави, пашће испод цензуса, то можда и не би било тако лоше.

Градски менаџер, Немања Шаровић. Кхм, тачно знам и ко је и шта је. Знам и ко је био и шта је био. Знам и како је дошао на то место на које је дошао.

Изјава Николића. А то је само почетак. Позивам све радикале да једноставно ускрате подршку СРС, све док Томислав Николић не повуче изјаву коју је дао.

Ti onda pojma o politici nemas. Obecanja sluze za jednokratnu upotrebu, kako kod nas tako i u svetu. A ako mislis da ce zbog uskracivanja podrske jedne nacisticke organizacije oduzeti radikalima 150 000 onda znas jos manje o politici.
 
Ако, само пљујте по десници. Ја нисам из Националног строја. То је варка. Ја сам неко потпуно други. Неко за кога си можда и чуо, али не знаш ко је. Није ни битно. Толико о СРС и њиховом поштовању својих гласача. А, да, Национални строј је колико се сећам подржао ДСС, а не СРС. По томе испада да ти немаш појма о политици.
 
Због чега???? ''Srpska radikalna stranka govorila je u kampanji da će o tom dokumentu raspravljati parlament ..." Српска радикална странка је за његову информацију, ако је заборавио, заснивала своју кампању између осталог и на тврдњама да о ССП неће бити расправе него да ће се поништити одмах.

Upravo zbog toga jer nije bilo rasprave u parlamentu pred potpisivanja...Kada bude pa kako se odluchi onda ...
 
Ако, само пљујте по десници. Ја нисам из Националног строја. То је варка. Ја сам неко потпуно други. Неко за кога си можда и чуо, али не знаш ко је. Није ни битно. Толико о СРС и њиховом поштовању својих гласача. А, да, Национални строј је колико се сећам подржао ДСС, а не СРС. По томе испада да ти немаш појма о политици.

A ko si ti? Mozda sam stvarno cuo? Ili si obavijen velom tajne. Ti si rekao da desnica nece podrzati SRS pa sam pomislio da mislis na Nacionalni stroj. Ako nisi iz te organizacije onda treba da te bude sramota da kacis na avatar sliku fasisticke organizacije.
 
Није ово Марковац драмљење. Ово је само протест против лажи СРС и ДСС које су заснивале кампању на изјавама да ће поништити ССП. Сада, због господина Бетовена морају д амењају став. Е па ако нису доследни свог мишљења и става, не треба да буду на власти. Рекох, како дођли на власт, тако ће и отићи са власти.

Kao prvo, to sto si rekao NIJE ISTINA.....Mozda je DSS tako pricao, ali ja koliko znam, radikali su se nonstop bunili da uopste ne znaju sta pise u tom dokumentu, a da smatraju IZDAJOM to sto je sporazum potpisala odlazeca ,tehnicka vlada, te da je potpis suvise vazno pitanje da bi DS uopste smela da tako nesto uradi sama.

Mada.........Mozda je mnogo bolje od nasih komentara, da vi prokomentarisete nesto na temi "zastava kosova u parlamentu EU".....
Nesto vas nisam video da ste tu odgovorili na bilo koje pitanje.
Ne, vi uglavnom volite da pausalno ocenjujete, a posebno da generalizujete stvari.
 

Back
Top