Naruto

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
Da li neko prati ovaj manga crtac?Daje se na Jetix maxu :)

Imam oko 200 japanskih epizoda na cd-u i ponekad obrnem koju :)

naruto.jpg
 
Ja sam ranije otvorio topic sa ovom temom ali ne znam sta je sa njim bilo.
Da, ja obozavam Naruto ^.^
Trenutno gledam Shippuuden.
Dakle ima 220 epizoda obicnog Naruta
( Medjutim, od toga oko 80 epizoda fillera ( Epizoda koje nemaju veze sa pricom vec su ovi st o prave anime ubacivali da bi manga (strip po kome se anime pravi) odmakla malo jer su je sustigli)) koje sam preskocio.
Shippuuden sad ima oko 40 epizoda.
A manga valjda 400 chaptera..
Shippuuden je inace nastavak Naruta.

www.dbz-media.nl <--- tu imaju sve epizode

U zaostatku sam 20-ak epizoda zbog skole btw.
 
I to sto je japansko , meni se vise svidja , ima vishe krvi i bolje je uradjeno nego sto je obradjeno za tv kanale ....
U ovom crtacu , svaki lik ima svoju prichu , sto mi se veoma svidja :)
 
Hm.. Pa ne bash u Shippuudenu ali u mangi.
I da, pogodio si za Sasukea :P (ili procitao negde)

Najbolja epizoda sa Kakashijem je ona u kojoj mu skidaju masku =]
 
hehe napokan NARUTO!!!!JA ga gledam.....ali u principu samo na japanskom posto je na tu bez cenzure a i jezik je extra......na engleskom mogu da gledam,ali na srpskom je strasno!!!!!glasovi su im ocajni....a i prevod je katastrofa
 
e i sto se tice kakashijevog pravog lica..............

citala sam intervju sa kishimotom mashasijem i on je rekao da ce se u shippudenu pozabaviti malo vise sa kakashijem...........sto bi mozda znacilo da ce da mu pokazu pravo lice....
 
Ne..
Kishimoto ne pravi Shippuuden, on samo pishe i crta mangu.

Dakle,
a) Sve sto se dogodilo, dogadja i najverovatnije sto ce se u narednih godinu dana dogadjati u shippuudenu u mangi se vec odavno dogodilo i Kakashijevo lico nije otkriveno.
b) Mozda si citala/o nesto o KAkashi gaidenu koji vec postoji i koji je posvecen samo KAkashiju.
c) Kao sto smo videli iz 101. epizode "tajna" njegovog lica koristi se vishe za humor i cak i da se posveti njegovom liku vishe to ne znachi da ce n jegovo lice biti otkriveno.
d) Uvek je dobra tema za razgovor sta se to krije iza njegove maske, pa Kishimotu nije bash u interesu da to i otkrije.
e) Fanovi misle da ce uskoro doci do okrsaja izmedju Kakashija i Tobija (to je jedan lik iz Akatsukija) koja bi mogla da se zavrsi i njegovom smrcju, pa je mozda pod tim "posvecivanjem" Kakashiju mislio upravo na to.


Uh, ala mudrujem.
Ma, mozda si ti ipak u pravu xD
 
Poslednja izmena:

Back
Top