Naruto

Tek sam pocheo da gledam pa me interesiuje zashto Kakshi ima samo sharingan u jdnom oku, a Sasuke u oba?
Shteta shto Naruto nema neshto blood line tipa sharingana ili onih ochiju shto ima Naji!
 
Nisam siguran ali misli da priča ide ovako jednom je kakashi išao u misiju sa svojim timom u kojem je bio jedan lik iz uchiha klana u toj misiji je kakashi izgubio jedno oko a ovaj lik umro,pre nego što je umro želeo je da kakashiju presade jedno njegovo oko.
E da nije neko iz NS i da ima sve epzode naruta da se nekako dogovorimo.
 
Tek sam pocheo da gledam pa me interesiuje zashto Kakshi ima samo sharingan u jdnom oku, a Sasuke u oba?
Shteta shto Naruto nema neshto blood line tipa sharingana ili onih ochiju shto ima Naji!

Zato Naruto ima Kyuubi.

Kakashi nije iz Uchiha klana, dakle nije ni rodjen sa Sharinganom.
Vec mu je dao njegov prijatelj, Uchiha Obito pre nego sto je poginuo (ili nije?) i razlog zasto Kakashi uvek kasni je sto svaki dan ide njemu na grob.
 
blog.jpg
 
haha evo odgovora Icha Icha Paradise, or Come Come paradise, is an adult book written by the ultimate pervert, Jiraiya. You might know it more as the book of choice for Kakashi. The writer of Naruto, Masashi Kishimoto, is thinking of publishing it in english someday.
 
Da bre, to je neka perverzna knjiga.
Znate ono kad Dziraja "prikluplja materijal" za nju, gledajuci devojke u hot spring-u.
:]

A inace to je ista ona knjiga sto je Kakashi stalno chita.
(U Shippuudenu dobija novi deo, sto je jako smeshna scena)
 
Tek sam pocheo da gledam pa me interesiuje zashto Kakshi ima samo sharingan u jdnom oku, a Sasuke u oba?
Shteta shto Naruto nema neshto blood line tipa sharingana ili onih ochiju shto ima Naji!


U Mangi postoji side story, koji prica o Kakashiju!!!!!!!!!!! Zove se Kakashi Gaiden...............
Pa u njegovom timu bili su, naravno on, Rin, medical Nin, i Uchiha Obito.................
On je bio arogantan, kao i Sasuke sada, i naravno mislio je da je superioran.................
Ali jednom, ninje iz Sela skrivenog u Kamenu oteli su Rin, i Kakashi i Obito su krenuli za njom................................
I tako, u borbi, Kakashi je izgubio jedno oko! Rin su nasli u nekoj pecini ( cini mi se ), i onda kamen je krenuo da padne na Kakashija, a Obito ga je spasao, i na samrti poklonio je Kakashiju svoje Sharingan oko!!!!!!!!!!!!
Takodje, sharingan je bio na pocetnom stupnju, a Kakashi ga je razvio do Mangekyo Sharingana, pomocu kog kontrlolise vreme i prostor............................
I tako............................
 
Da, kada se vrate sa treninga ( Naruto i Jiraiya ) Kakashi opet testira Sakuru i Naruta pomocu onog sa zvoncicima.................................
I tako na kraju............. Naruto pocne da govori Kakashiju sta se dogadja, a Kakashi izbezumljen, stavlja ruke na usi, i ovi mu uzimaju zvoncice..............
 
Da bre, to je neka perverzna knjiga.
Znate ono kad Dziraja "prikluplja materijal" za nju, gledajuci devojke u hot spring-u.
:]

A inace to je ista ona knjiga sto je Kakashi stalno chita.
(U Shippuudenu dobija novi deo, sto je jako smeshna scena)

Dah , secam se kako je nabavjao materijal.
Bash glupo shto Jiraiya umire u shippuudenu :(
 
Mangi. Ne jos u Shippuudenu.
A vidim da i ti kao ja znash gomilu stvari do kojih jos nisi stigao.
Nemoj zbog drugih tako da iznosish cinjenice bez spoiler upozorenja.. :P
 
U Mangi postoji side story, koji prica o Kakashiju!!!!!!!!!!! Zove se Kakashi Gaiden...............
Pa u njegovom timu bili su, naravno on, Rin, medical Nin, i Uchiha Obito.................
On je bio arogantan, kao i Sasuke sada, i naravno mislio je da je superioran.................
Ali jednom, ninje iz Sela skrivenog u Kamenu oteli su Rin, i Kakashi i Obito su krenuli za njom................................
I tako, u borbi, Kakashi je izgubio jedno oko! Rin su nasli u nekoj pecini ( cini mi se ), i onda kamen je krenuo da padne na Kakashija, a Obito ga je spasao, i na samrti poklonio je Kakashiju svoje Sharingan oko!!!!!!!!!!!!
Takodje, sharingan je bio na pocetnom stupnju, a Kakashi ga je razvio do Mangekyo Sharingana, pomocu kog kontrlolise vreme i prostor............................
I tako............................

USkoro ce biti i anime Kakashi gaiden.
 
miXed,znas ono sto sam pricao o narutu i sakuri? Evo ti nesto sto pokazuje da se njoj on svidja ALOT http://naruto.wikia.com/wiki/Sakura pazljivo citaj opis nje u part II i videces sta je bilo:wink: ako ne shvatis ja cu ti reci
narutopedia:
Hunt for Uchiha

Sakura accompanies Naruto to the Ichiraku Ramen Bar. Naruto has difficulties eating his ramen due to his injuries, and Sakura scoots her chair closer to feed him. Interupting their intimate moment, Sai feeds an indignant Naruto in her place, wanting to do what he can to be helpful. As they leave they encounter Konohamaru, who demonstrates some of his newly created perverted jutsu for Naruto. Although she berates Naruto and Konohamaru for their practice of creating perverted jutsu, she falls prey to Konohamaru's Sexy: Double Knockout Guys Technique, which takes the form of a naked Sasuke and Sai in a suggestive embrace. Although she tries to dismiss her outburst, the others are unbelieving. When news reached Konoha that Sasuke had killed Orochimaru and left Otogakure, Sakura and Naruto are the first to join Kakashi's 8-Man Squad and begin the hunt.
:whistling:
 

Back
Top