Naruto

Birthdays Are Troublesome
Birthdays Are Troublesome.jpg

Perverted Neji
Byakugan.jpg
 
u Shippuuden valjda ima neka epizoda(ali valjda je ta epizoda ili scena izbacena u engleskoj verziji a japanska je bez cenzure) u kojem su Naruto i Sakura u krevetu radili "ono";););)
 
lol

Okay..
E pa vi'sh to se bas i ne secam.
Cini mi se da je on isto sela peska.
I da je nesto na foru.. neki lik pronasao njega kad je bio beba jer su mu poginuli ovi iz porodice.
Ili tako nesto.
Ne secam se.
A ne mogu sad da googlam.



NE! Kabuto Yakushi je kao beba nadjen na bojnom polju od strane Konohinog Medical Nin-a i treniran da i sam to postane.
Tako da on sada koristi svoje medicinsko znanje i za napad i za odbranu!
 
Orochimaruu su umrli roditelji kad je bio mali.

Kada pogledash, sve tragichne lichnosti u serijalu, objashnjene su ili traumom u detinjstvu (ubijeni majka, otac, od strane drugih, medjusobno) ili su drilovani od malena da budu zli. Jedino je Orochimaru , da kazemo, sam sebi odredio put "zloce".
Secash li se josh nekih likova koji su negativci, a nisu posle retroaktivno opravdavani...?
---- Eat this -----
Orochimaru not being picked to be the Fourth Hokage, led to him fleeing from the Hidden Leaf Village. He became an Akatsuki member afterwards, but fled because of his fear of Itachi's power. Upon leaving, he kept his Akatsuki ring, which is currently still on the hand of his original body. The apparent special nature of his ring, his knowledge of their plans, and his fleeing of Akatsuki without informing the leader have led to bad blood between Orochimaru and Akatsuki. He found the Hidden Sound Village and took Sasuke as his subordinate with plans to transfer himself into Sasuke so that he could have the power of the Sharingan. Unfortunately for him, his plan never fully materialized as Sasuke killed Orochimaru before he could lay his hands on him.
 
Naruto je zakon,prestala sam da gledam epizod ejer su jako dosadne ali zato citam mangu,sve sam procitala i jedva cekam sledeci petak da izadje novi chapter.A je rcita neko mangu?
 
Ja citam mangu! Nisam mnogo procitao, ali ipak..................
By the way, Akatsuki klan je extra! Super se oblace, izgledaju i pre svega, super su jaki!
Meni je omiljeni clan Sasori, a vama? ( Naravno, bolji je Orochimaru, ali on im vise ne pripada................... )
 
Ja citam mangu! Nisam mnogo procitao, ali ipak..................
By the way, Akatsuki klan je extra! Super se oblace, izgledaju i pre svega, super su jaki!
Meni je omiljeni clan Sasori, a vama? ( Naravno, bolji je Orochimaru, ali on im vise ne pripada................... )
Pa ne pripada kad je pobegao , uplashio se itachijeve motji.
Ne mogu davati sud ko mi je najbolji , jer josh nisam stigo do shippuudena ;)
Chitao sam o svim chlanovima , za sada su mi najpoznatiji Itachi i Kisame ;)
Uchihabloodlust:
Super se oblace
I farbaju nokte ...
Painted_Nails.jpg
 
Opet tuzna pricha o dechaku i njegovim roditeljima.
Zao mi je zto nema vishe komichnijih epizoda, kao epizoda sam otkrivanjem Kakashijevog lica, ili epizoga kad genini dobiju timove iz obdanishta. Naruto i Konohamaru...formula za upishavanje od smeha.....
 

Back
Top