Naruto

Wow! Nisam znao da ima ovoliko Narutarda ( Naruto fanova ) u Srbiji!!!!!!!!!!!!!!! Drago mi je zbog toga! Izgleda da nismo bas toliko zaostao i konzervativan narod..................................
Btw, pogledajte forum na sajtu http://myanimelist.net/!
Klub se zove Anime@Balkan........................
Svratite obavezno!
 
Ni ja nisam znao!
Svraticu na forum , ali vishe cu da chillujem ovde ;)
Orochimaru_by_Mikutashi.jpg

OROCHIMARU-SAMA!
 
Ajde nemoj da lupetash , kad ne znas ni kakav je crtani.
Odgledaj 300 japanskih , pa onda dobij pravo glasa!
pih.... dusko dugousko!

kyuubi-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Varash se :!:


Tesko je objasniti ...

Slazhem se.Bash mi je bilo glupo shto su ga drzhali zatvorenog zbog njegovog kekke genkai :( A bash je dosta pomogao njegovom villageu ...

Kada pogledash, sve tragichne lichnosti u serijalu, objashnjene su ili traumom u detinjstvu (ubijeni majka, otac, od strane drugih, medjusobno) ili su drilovani od malena da budu zli. Jedino je Orochimaru , da kazemo, sam sebi odredio put "zloce".
Secash li se josh nekih likova koji su negativci, a nisu posle retroaktivno opravdavani...?
 
Kada pogledash, sve tragichne lichnosti u serijalu, objashnjene su ili traumom u detinjstvu (ubijeni majka, otac, od strane drugih, medjusobno) ili su drilovani od malena da budu zli. Jedino je Orochimaru , da kazemo, sam sebi odredio put "zloce".
Secash li se josh nekih likova koji su negativci, a nisu posle retroaktivno opravdavani...?
Hmm... ne mogu trenutno da se setim... mozda sasuke ? on je imao tragicno detinjstvo , i na kraju je postao zao?Kabuto?
Ne znam ih jos sve , nisam gledao shippuuden...
Kisame? dunno...
 
lol

Okay..
E pa vi'sh to se bas i ne secam.
Cini mi se da je on isto sela peska.
I da je nesto na foru.. neki lik pronasao njega kad je bio beba jer su mu poginuli ovi iz porodice.
Ili tako nesto.
Ne secam se.
A ne mogu sad da googlam.
 
Ne mislio sam na ovog Kabuto Yakushi koga je miXed postovao ovo gari je bilo žargonski:D
----------------------------------------------------------------S P O I L E R----------------------------------------------------------------


Kabuto je zestoko prolupao lik. Chitao sam i mange skoro, o periodu nakon shto je Orochimaru ubijen. On je potpuno izgubljen. Koliko sam iz mangi shvatio (ne chitam Narutopediu i Wikipediu, skoro sam naishao na neke konfliktne podatke iz obe),Kabuto je od malena, josh pre nego li ga Konohin chief medical ninja nadje, bio korishcen za shpijunazu.Tko da je zestoko nestabilna lichnost.
Kad se podvuche crta, on i nema svoju lichnost, a poshto su japanci ludi za stvarima tipa : Koja je moja svrha u zivotu? Ko me prihvata i ceni? Kome sam ja to potreban?, lik je napisan tako da kad je Orochimaru pandrkn'o, on je preuzeo njegov lik . Bukvalno!
 

Prilozi

  • 18-19.jpg
    18-19.jpg
    62,5 KB · Pregleda: 33

Back
Top