Naruto

hehe napokan NARUTO!!!!JA ga gledam.....ali u principu samo na japanskom posto je na tu bez cenzure a i jezik je extra......na engleskom mogu da gledam,ali na srpskom je strasno!!!!!glasovi su im ocajni....a i prevod je katastrofa

Ja sam u pochetku gledao na jetix-u na engleskom... svideo mi se, pa sam na kraju poludeo chekajuci da izadju nove epizode ... :thumbdown:

Posle sam uzeo i pocheo da gledam na japanskom , vishe mi se svidja :)
Na srpskom? Nisam znao da ima sihronizovano na srpski?To mora da je shit i pola.

Inache , kakashi jeste jedan od najzabavnijih likova u celom crtanu.
Bash bi mi bilo krivo kad bi umro ;)

Ali tu je i Jiraiya the ero-sennin ;)

195666762_small.jpg

Shteta shto je umro.
 
ja nemam Jetix pa ne gledam a kako mi jedan lik rece,super serija.Rekao je da je lik najblize smrti bio valjda onaj sensei kad su mu zabili 4 kunai noza,kako li je preziveo
 
Dakle.....
Ne svidja Vam se srpska sinhronizacija. OK. Dobro. Svako ima pravo na svoje mishljenje. Mada je lepo razumeti se u neshto, pa onda donositi svoj sud o tome.
Inache pozdravljam ovu temu. Fan sam Naruta vec 4 godine i to josh kao strip lika. Naravno da sam odgledao SVE epizode Naruta (i na japanskom, i na engleskom(dobar broj epizoda), pa chak neke i na drugim jezicima(da chujete samo na italijanskom hahahahahaha). Tenutno gledam 20 i neku epizodu Shippuuden-a. Hmmmm, mislim da je rano da donosim sud o tome dok ne odgledam bar 50-ak epizoda. Strpljen-spasen.
 
Odgledao sam par epizoda i nije losha serija...mada mi je DBZ bolji...
Ako neko moze da postawi link za epizode od prwe pa nadalje na japanskom (jer ima engleski titl?) ili na engleskom koja je verzija po wama bolja...!
IZwinjawam se ako je neko wec postawio ranije, ali nemam wremena da trazim po sajtowima...shkola zowe...tako da bih bio zahwalan da neko postawi link, gde mogu da skinem Naruto-a od 1. epizode...I koja je epizda na redu na ultri?
Unapred hwala...;)
 
Poslednja izmena:
Brate najgore mi je kad kažu SASKE svaki put se nasmejem.
Urosh na ultri je trenutno deo kada se bore za Zabuzom i Hakuom na mostu.

Ja sam odgledao sao 4 epizde i swidelo mi se! Interesuje me koja je to sezona ( ako tako neshto postoji ) i koja je otprilike epizoda po redu!
I ako neko ima link za skidanje Naruto-a, gledao bih ga od prwe epizode...narawno bolje bi bilo kada bi bila japanska ili engleska werzija bez cenzure...:)
 
Odgledao sam par epizoda i nije losha serija...mada mi je DBZ bolji...
Ako neko moze da postawi link za epizode od prwe pa nadalje na japanskom (jer ima engleski titl?) ili na engleskom koja je verzija po wama bolja...!
IZwinjawam se ako je neko wec postawio ranije, ali nemam wremena da trazim po sajtowima...shkola zowe...tako da bih bio zahwalan da neko postawi link, gde mogu da skinem Naruto-a od 1. epizode...I koja je epizda na redu na ultri?
Unapred hwala...;)

www.dbz-media.nl
Pa onda Naruto part..

Japanska je meni bolja jer je uncensored..
 
Ja sam odgledao sao 4 epizde i swidelo mi se! Interesuje me koja je to sezona ( ako tako neshto postoji ) i koja je otprilike epizoda po redu!
I ako neko ima link za skidanje Naruto-a, gledao bih ga od prwe epizode...narawno bolje bi bilo kada bi bila japanska ili engleska werzija bez cenzure...:)

To je drugi, Zabuza arc. Ne znam koja sezona..
 
pa shippuden je deo naruta u animeu:D...............a naruta (kako da kazem)................pravi kishimoto tako da on pravi i shippuden..........(mislim to se u manga izdanju ni ne zove shippuden ali opet je to isto..........)hehe naravno da znam ko je tobi(uchiha madara)^__^
a mozda si u pravu da "posvecivanje":D:ok:
 
'Ste gledali novi Shippuuden film?
Mozete ga slobodno pogledati bez da vam ista bude spojlovano.
(osim da je Neji postao jounin ali to i nije neki spoil)

Ima ga na onom sajtu sto sam gore postavio link.
 

Back
Top