Kako su vas otkačili

gost 133940

Elita
Poruka
23.648
Pre neki dan naletim na ljubav iz mladosti. Proveli smo sjajno popodne prisećajući se davnih dana. Niko od nas nije uspeo da se seti zašto smo se poslednji put posvađali. Ali oboje smo se setili kako sam je pozvao telefonom idućeg dana i ona se javila, sva zadihana i rekla da ne može trenutno da razgovara jer upravo zatrudnjuje. Tako se ta priča završila. :(
Pa se pitam, a kako su vas otkačili (ako su). :D
 
mo ko zna zbog cega je bila zadihana.... mozda je ribala podove pa bacila komentar da bude faca :D

He, he. I ovo sam saznao pre neki dan - trčala je uz stepenice da stigne do telefona. A inače, odgovor je smišljala celo jutro (po sopstvenom priznanju). :D
Ali, nemoj neko da me slučajno žali. To je bilo tako davno da je još uvek postojala Jugoslavija. I to kao SFR :mrgreen:
 
Bila ja negde na pocetku srednje skole...i imala nekog momcica, bilo sve to slatko, sad kad se setim....ono, setanje i tek po koji poljubac, onaj naivni...I, uglavnom, meni se svideo neko drugi, a seprtljasta kakva sam, nisam umela da kazem to ovom prvom, sve mi nesto bilo tesko i glupo...
I tako ti ja, jednostavno i kukavicki, prestala da mu se javljam na telefon...I proslo tako oko dve nedelje, on zvao, ja se nisam javljala...i dodje meni u goste neka sestra iz Cacka, na nekoliko dana.
Izadjemo u grad ona, ja i moja rodjena sestra. I na Trgu naletim na tog momka kog sam izbegavala. Joj, kad se setim...stao on preko puta, sav pokunjen, kaze :"Cao, Ivana".
A ja, naravno, pocrvenela i ucutala se. Moja sestra mladja, ni pet ni sest nego mu predstavi tu rodjaku iz Cacka i kaze :" Marko, ovo je moja sestra Isidora. Isidora, ovo je Marko, Ivanin bivsi decko."
I tako se ta balada zavrsi.
I danas me sramota kad ga sretnem na ulici.
:rumenko::rumenko::)
 

Back
Top