bad trip

Slonce

Legenda
Poruka
56.944
nedavno poce da me pece dok mokrim...sedim tako...pijem vopi i sekiram se...reko triper...ako...tako ti i treba...i nakanim se otici kod veterinara...kad ono...pesak...uf...pade mi kamen...

da li,kako,sta,vama se desavalo...da se utripujete vezano za spolne bolesti...i do koje krajnosti ste...ili bili spremni otici...
 
PIcajzle su cudo!!!
Tako ti ja resio da skinem paucinu pre petneistak godina, a zakacio picajzle, tesilo me to sto nisam bio jedini citava tadasnja moja ekipa tj nas 4 isto proslo s istom osobom!
Komentari tih dana "Prijatelju el tebe nesto svrbi":rotf:
 
nedavno poce da me pece dok mokrim...sedim tako...pijem vopi i sekiram se...reko triper...ako...tako ti i treba...i nakanim se otici kod veterinara...kad ono...pesak...uf...pade mi kamen...

da li,kako,sta,vama se desavalo...da se utripujete vezano za spolne bolesti...i do koje krajnosti ste...ili bili spremni otici...

Imala isti trip....
kad ono, krenuo pesak od piva i prouzrokovao infekciju....
....los osecaj, u svakom slucaju....
 
a jel se nekoj curi desilo kad ispije antibiotike da ima reakciju a da joj niko nije rekao prije ispijanja istih da to moze da se desi i da treba da uzima nistatin istovremeno.....

e sreca da sam bila seksualno apsolutno nektivna jer ja mislim da bih pukla a malo mi je falilo kakogod ...jer sam bila ubijedila sebe da je to retroaktivno i da me bog kaznjava za nesto sta sam uradila a sigurno ne mogu da se sjetim sta:eek::eek:....i razne druge gadne tripove i sve to za samo 1 dan tj do prvog slobodnog termina kod ginekologa....i sad se cudim sta su mi vec pocele sijede...:neutral:
 
ako je trudnoca oboljenje imam dugogodisnji problem...u blagoslovenom sam stanju i nosim slonce...polazi mu surlica... :D

inace...u toj svojoj...hmm...fantaziji odoh daleko do jednostrane izjave volje...da li je to submisivna panika...ili krik za monogamijom... ?
 
majko milaaaaaa...horooorrrrr.....
kuku pa zar je to postojalo pre 15god....:eek:
ja mislila posle ll svjetskog rata pa na ovamo da nema sansi da to neko ima....

Stidne vasi? pediculosis pubis? omg... :dash:
A ja neupucena... isto ko elekta :worth:
P.S. Kazu da uvek uz antibiotik treba da se pije i antimikotik (nistatin) da se spreci pojava gljivicnih infekcija...
Al ja ne pijem! :lol:
 

Back
Top