STO DANA NEZAVISNOG KOSOVA

Moreplovka.pa sta?

Primećen član
Poruka
753
Radovi na rekonstrukciji jugoistocne Evrope se odlazu. Doduse, prvih sto dana od proglasenja nezavisnosti Kosova 17. februara je proslo, ali “prelazni rok” od 120 dana, predvidjen Ahtisarijevim planom, tesko da će se zavrsiti sredinom juna. Od kosovske javnosti se vise ne moze sakriti ono što zapadne diplomate mesecima nagovestavaju - zeljenog glatkog prelaska Kosova kao protektorata UN u samostalnu drzavu pod evropskim nadzorom nece biti. Sve cesce se sada i javno govori o tome da će Unmik, postavljen 1999. godine, ubuduce morati da igra “nejasnu ulogu” u najmladjoj evropskoj drzavi. Unmik će, dakle, barem formalno i dalje ostati aktivan, mada u znatno smanjenom obimu. To, doduse, nije tako bilo zamisljeno, jer su bivši posrednik UN Ahtisari i njegovi saradnici na umu imali drugaciji scenario.Kako ova kvai drzava funkcionise posle 100 dana.Kakvu joj buducnost predvidjate?
 
Zivotarice 10-15 godina (kako to veli Risim) a onda ce uic u EU zajedno sa Makedonijom, Albanijom, Srbijom i Crnom Gorom i nastavice da normalno funkcionise ka no da se nista nije ni desilo...

Nema šanse! Videćeš! Nećemo ni mi ući a kamoli Kosovo! Ali kako god mi moramo da pravimo dugoročan plan kako da ga vojno povratimo! Nama Kosovo sa šiptarčinama ne treba, treba nam bez njih!!!
 
Nema šanse! Videćeš! Nećemo ni mi ući a kamoli Kosovo! Ali kako god mi moramo da pravimo dugoročan plan kako da ga vojno povratimo! Nama Kosovo sa šiptarčinama ne treba, treba nam bez njih!!!

Ma vidjeces. Oni nas moraju primit u EU zbog njih, ne zbog nas. Znaju oni da su Balkanska braca pogana i da su na sve spremna i zbog njihove bezbijednosti ce nas uzet´ pod svoje, sve zajedno.
A sve i da nas ne prime, sta mislis kolike su ti sanse da "ocistis" Kosovo i sa cime?
Koliko je ljudi spremno da pogine dolje?
Kakvo to oruzje imate?
Smijete li od NATO-a?

Znam da su siksoni losi borci, pokazali su to ´99-te, ubiju policajca pa u Djakovicu pa bjezanija put Albanije ali su ih sad naoruzali Ameri i nebi znao ko bi izvukao deblji kraj.
 
Ma vidjeces. Oni nas moraju primit u EU zbog njih, ne zbog nas. Znaju oni da su Balkanska braca pogana i da su na sve spremna i zbog njihove bezbijednosti ce nas uzet´ pod svoje, sve zajedno.
A sve i da nas ne prime, sta mislis kolike su ti sanse da "ocistis" Kosovo i sa cime?
Koliko je ljudi spremno da pogine dolje?
Kakvo to oruzje imate?
Smijete li od NATO-a?

Znam da su siksoni losi borci, pokazali su to ´99-te, ubiju policajca pa u Djakovicu pa bjezanija put Albanije ali su ih sad naoruzali Ameri i nebi znao ko bi izvukao deblji kraj.

Treba se detaljno spremiti za to. Prvo ovde kod nas pripremiti javnost za tu soluciju, jer je naš narod zbog ovih satrapa izgubio volju i veru u sebe! Čekati povoljan trenutak da Ameri uđu u još neki rat na bliskom istoku ili bilo gde drugde! A za oružije ne brini, tu su braća Rusi!
 
Treba se detaljno spremiti za to. Prvo ovde kod nas pripremiti javnost za tu soluciju, jer je naš narod zbog ovih satrapa izgubio volju i veru u sebe! Čekati povoljan trenutak da Ameri uđu u još neki rat na bliskom istoku ili bilo gde drugde! A za oružije ne brini, tu su braća Rusi!

Ako se na njih oslanjas onda racunaj da ti je plan propao...

Tesko onom kog Srbija hrani i Rusija brani...
 
misliš?
pa ne bi baš lansirao nuklearnu raketu na Ameriku, ali bi sigurno intervenisao i stao na stranu Srbije...:!:

J vec rekoh kako bi staon na stranu Srbije. Stao bi tako sto joj nebi odmogao i sto bi usmeno uputio kritike na racun NATO-a, to ti je sva Ruska pomoc na koju mozes da racunas.
NATO se je na Kosovo ukopao do yaya, ima svoje baze dolje, svoje ljude, svoje naoruzanje tako da bi svaki napad na Kosovo znacio napad na alijansu a onda zamisli sta bi se desilo...
 

Back
Top