devojka starija od decka
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: devojka starija od decka

Početnik
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano devojka starija od decka

Kako prici starijoj ribi,a da te sigurno ne ispali?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Koliko starijoj

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Malo takticnije nego sto ces prici mladjoj. Ali nemoj da se foliras i pretvaras da si ozbiljan ako to nisi. Provalice. Uostalom ima onih koje vole mladje tipove bas zbog tog a sto su puni duha i snage... Ako imas sarma svaka je tvoja bez obzira da li je starija ili mladja od tebe.
    Samo hrabro!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: devojka starija od decka

Citat Original postavio saracmarko
    kako prici bilo kome a da te ne ispali? kako znash da komsija nece da te ubije ako ostanete nasamo u stanu? kako znash da ti neces njega da ubijesh? eeeee naravoucenije - sedi kuci i zivi dok mozesh

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Zasto ispali? Neko moze da te ispali samo ako ti nesto obeca pa ne ispuni to... a ako pridjes nekoj ribi tek tako onda nemas nista da izgubis sem ponosa... a na sigurnost odmah zaboravi... da znam nacin na koji se SIGURNO osvajaju ribe pa zar mislis da bih bio ovde sada na forumu!?!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Steffan
    Zasto ispali? Neko moze da te ispali samo ako ti nesto obeca pa ne ispuni to... a ako pridjes nekoj ribi tek tako onda nemas nista da izgubis sem ponosa... a na sigurnost odmah zaboravi... da znam nacin na koji se SIGURNO osvajaju ribe pa zar mislis da bih bio ovde sada na forumu!?!?
    Dobra stara vremena. Mocuga u glavu, za kosu i vuci u pecinu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Steffan
    Postoji jedan charoban prah i za to al` mi maznuli mangupi...za zene nije dovoljan charobni shtapic...treba i charoban prah, charobna marama, ma sve da pomislish da moze da se nadje u radnji za trikove...al` nee.......vratite mi moj charobni prah za sve.......Merlin mi ga je ostavio....ono iz Hari Potera ne vredi nista...zezancija za klince.....

Početnik
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Princeza
    Malo takticnije nego sto ces prici mladjoj. Ali nemoj da se foliras i pretvaras da si ozbiljan ako to nisi. Provalice. Uostalom ima onih koje vole mladje tipove bas zbog tog a sto su puni duha i snage... Ako imas sarma svaka je tvoja bez obzira da li je starija ili mladja od tebe.
    Samo hrabro!
    ma lepo je to,ali smatram da tu treba bas neka posebna taktika

Početnik
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jagodica
    kako prici bilo kome a da te ne ispali? kako znash da komsija nece da te ubije ako ostanete nasamo u stanu? kako znash da ti neces njega da ubijesh? eeeee naravoucenije - sedi kuci i zivi dok mozesh
    pa ribe cim cuju da si mladji odmah pali klinjo,a iako mozda izgledaju mladje

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Nemam pojma. Ja sam uvek privlacio starije devojke. Nikad nisam radio nista posebno.

Valjda izgledam stariji.

Početnik
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio iluzionista
    Nemam pojma. Ja sam uvek privlacio starije devojke. Nikad nisam radio nista posebno.

Valjda izgledam stariji.
    pa lako je tebi

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Valjda izgledam stariji.
    pa lako je tebi
    Pa, sta da ti kazem... Veoma su iskusnije i otvorenije mozes s njima da pricas o seksu. Jedino se desi da ponekad pocinju da pomalo smaraju o nekakvom dugorocnom vezivanju, tipa brak.

Nemam nista protiv dugih veza, ali za brak jos nisam spreman... Ja cak i volim duge, stabilne veze...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jedino se desi da ponekad pocinju da pomalo smaraju o nekakvom dugorocnom vezivanju, tipa brak.

Nemam nista protiv dugih veza, ali za brak jos nisam spreman... Ja cak i volim duge, stabilne veze...
    ej bre... preplasices coveka

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Valjda izgledam stariji.
    Ah da, ti si onaj neodoljivi od koga ribe padaju kao pokosene samim tvojim prisustvom u njihovoj blizini...
    Jel' si ti svestan da u svakom tvom postu ima toliko narcisoizma da prosto bode oci?
    Ajde okaci tvoje slike negde da se i mi malo divimo.
    Greota da svet propusti da vidi nesto tako lepo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Das oglas "Pruzam usluge starijim damama"

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Sve zavisi sta ti podrazumevas pod starije.I koliko imas godina.Inace starije ribe vole mladje tipove.Ali tek kada prevale 27-28 god.Jer im tada mladici prijaju.Pored njih se osecaju mladje lepse i pozeljnije.Nego pored nekih od 35-6 god.Ali sve je stvar ukusa.I naravno tvog licnog izgleda i manira.Lepota i skupa odela nisu ta koja odlucuju.Dali ce se jedna zena zaljubiti u tebe.Nego perfekcionizam u oblacenju,Besprekorni maniri.Tipa pridrzis kaput,otvoris vrata,zastitnicki zagrljaj u masi ljudi.To su stvari koje privlace zene.Naravno spontanost i duhovitost.Ali sve te stvari se sticu a ne uce se.Zato moras pokusavati sve dok ti neuspe da oboris neku staru damu sa nogu.A tada kada je tvoja mozes se i dobro opariti pod uslovom da je situirana.A ako nije a takve i netraze zigole.

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Ronik
    Ah da, ti si onaj neodoljivi od koga ribe padaju kao pokosene samim tvojim prisustvom u njihovoj blizini...
    Jel' si ti svestan da u svakom tvom postu ima toliko narcisoizma da prosto bode oci?
    Ala si izvukao iz konteksta... Ja pricam o 23 godine mog postojanja, a ne o poslednjih mesec dana. Ne, nisam neki zavodnik, ali desi se ponekad. Ja sam sve svoje godine strpao u nekoliko postova, o tome se radi.

Da li sam narcis? Ha Ha Pa, koja svrha tvog postojanja na forumu, ako se malo ne reklamiras. Ti to isto radis sa ovim reply-om glumeci mr. moralnog. Valjda da se prikazes kao "mr. right guy" nevinim devojcicama...

Svi moji postovi su u simbiozi jedan sa drugim, a ne kontradiktorni kao postovi nekih drugih osoba ovde...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Valjda da se prikazes kao "mr. right guy" nevinim devojcicama...
    hahah
    Sad si me nasao :wink: Provalio si me kao staru paru

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ala si izvukao iz konteksta... Ja pricam o 23 godine mog postojanja, a ne o poslednjih mesec dana. Ne, nisam neki zavodnik, ali desi se ponekad. Ja sam sve svoje godine strpao u nekoliko postova, o tome se radi.

Da li sam narcis? Ha Ha Pa, koja svrha tvog postojanja na forumu, ako se malo ne reklamiras. Ti to isto radis sa ovim reply-om glumeci mr. moralnog. Valjda da se prikazes kao "mr. right guy" nevinim devojcicama...

Svi moji postovi su u simbiozi jedan sa drugim, a ne kontradiktorni kao postovi nekih drugih osoba ovde...
    Koliko sam ja tebe shvatio ti ovde pokusavas da se ogrebes za snosku

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Sve zavisi sta ti podrazumevas pod starije.I koliko imas godina.Inace starije ribe vole mladje tipove.Ali tek kada prevale 27-28 god.Jer im tada mladici prijaju.Pored njih se osecaju mladje lepse i pozeljnije.Nego pored nekih od 35-6 god.Ali sve je stvar ukusa.I naravno tvog licnog izgleda i manira.Lepota i skupa odela nisu ta koja odlucuju.Dali ce se jedna zena zaljubiti u tebe.Nego perfekcionizam u oblacenju,Besprekorni maniri.Tipa pridrzis kaput,otvoris vrata,zastitnicki zagrljaj u masi ljudi.To su stvari koje privlace zene.Naravno spontanost i duhovitost.Ali sve te stvari se sticu a ne uce se.Zato moras pokusavati sve dok ti neuspe da oboris neku staru damu sa nogu.A tada kada je tvoja mozes se i dobro opariti pod uslovom da je situirana.A ako nije a takve i netraze zigole.
    ...pa,ovo sam ja hteo da kažem...uze mi reč iz usta...dakle,slažem se u potpunosti sa čovekom!! 8)

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio DedaMraz
    Koliko sam ja tebe shvatio ti ovde pokusavas da se ogrebes za snosku
    Od sada ignorisem ove vase gluposti i ne reagujem na njih...

Početnik
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

DECACI....
    BAS STE ME RAZOCARALI....
    A STO SE STARIJE DEVOJKE TICE...ZAR NEMA DOVOLJNO DEVOJAKA TVOJIH GODINA...U OSTALOM NIJE VAZNO...TO TI JE ISTO KAO SA MLADJIM SAMO SU VECE SANSE DA TE NAPUSI...AKO MISLIS NA SEX...ONDA TI JE BOLJE DA IZDR...A AKO ZELIS NORMALNU VEZU,EEEEEEEEEEEEEEEE
    MOZE DA SE STIDI DA TE UPOZNA SA NEKIM,MOZE DA SE STIDI STO JE SA TOBOM...A MOZE I DA VAM BUDE SUPER...sve u svemu,ja to iz iskustva,to je glupo...razmisli

vibrator
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio veverice
    DECACI....
    A STO SE STARIJE DEVOJKE TICE...ZAR NEMA DOVOLJNO DEVOJAKA TVOJIH GODINA...U OSTALOM NIJE VAZNO...TO TI JE ISTO KAO SA MLADJIM SAMO SU VECE SANSE DA TE NAPUSI...AKO MISLIS NA SEX...ONDA TI JE BOLJE DA IZDR...A AKO ZELIS NORMALNU VEZU,EEEEEEEEEEEEEEEE
    MOZE DA SE STIDI DA TE UPOZNA SA NEKIM,MOZE DA SE STIDI STO JE SA TOBOM...A MOZE I DA VAM BUDE SUPER...sve u svemu,ja to iz iskustva,to je glupo...razmisli
    Glupost je sustina zivota. He! He!

Ma, lupas gluposti. Sto bi je bilo sramota sto joj je momak mladji 1-2 godine? Drugi put promisli, pa onda kazi 'hop'. hoooooOOOOOOoooooOOOOOOoooop!!!
    Ala vibrira...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio veverice
    DECACI....
    molim te da ne pises velikim slovima, jer se to smatra vikanjem na forumu... ok?

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

e brate moj tako sam i ja pre tacno tri godine.i sta da ti kazem-sin,cerkica na putu,al nista strasno,znas sta zelis>izneses,pa gde se nadjete-grubo receno>bez foliranja>

Slične teme

1. Starija devojka i mlađi dečko
    Autor sladjana8 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 150
    Poslednja poruka: 21.10.2011., 00:50
  2. Starija devojka-da ili ne?
    Autor bgdboy u forumu Žene
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 23.10.2006., 10:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor