Bolji sex sa dva ili više 'partnera' - odvojeno

a nisam se ni ja bavila, al mislim da kad se nečemu posvetiš onda je to-to.
npr ja ne volim da igram dve igrice istovremeno. odlučim, il ću simse, il ću faraona =)
ili ne umem da spremam dva ispita istovremeno, odlučim, oću li srpski il opšti novi vek.

al to sam samo ja.
Sve je stvar prakse i treninga. Ja sam jednom sa njih sedam djevojaka orgijao.
Jeste da su me iskoristile i zloupotrijebile za zadovoljenje svojih potreba ali - NE KAJEM SE.
I opet bi to uradio.
 
Da li je po vama tačno da je bolji sex kada imate više 'kombinacija' pa menjate ili
kada se zakucate s jedn-om/im?
Ja nemam pojma nikad' nisam nešto švrljao niti se bavio kombinatorikom ali mi izgleda
ispravno u teoriji - to da može biti zanimljivije.

probj da bukvalno sedis na tri stolice (ili ako vise volis dve) pa ako ne padnes onda je ODLICNO. a sta ako si ti svakoj od tih isto tako neka kombinacija?

jedna ali VREDNA.....
 
Da li je po vama tačno da je bolji sex kada imate više 'kombinacija' pa menjate ili
kada se zakucate s jedn-om/im?
Ja nemam pojma nikad' nisam nešto švrljao niti se bavio kombinatorikom ali mi izgleda
ispravno u teoriji - to da može biti zanimljivije.

.....jedan dan jagode sa shlagom ,drugi vocna salata ,treci salatica lagana pa se opet uzelim jagoda i sve u krug ..................:super:
 
npr ja ne volim da igram dve igrice istovremeno. odlučim, il ću simse, il ću faraona =)
ili ne umem da spremam dva ispita istovremeno, odlučim, oću li srpski il opšti novi vek.

al to sam samo ja.
Ni ja ne volim dve igrice, ali dva ispita pa i tri mogu, čak tako više volim.

Evo čovek me razumeo...
.....jedan dan jagode sa shlagom ,drugi vocna salata ,treci salatica lagana pa se opet uzelim jagoda i sve u krug ..................:super:
:klap: Mislim, u teoriji...
 

Back
Top