Najobrazovaniji i najneobrazovaniji srpski političari

Ovakva tema nije bila. Bila je ono najbolji i najgori. Namerno nisam stavio anketu. Vase misljenje?

Đelić, Čanak i Šešelj su dosta obrazovani. Koštunica je takođe dosta obrazovan.
Stvarno ne znam šta hoćeš da ti kažem? Obrazovanje ne znači koliko škole imaš, nego koliko si obrazovan (koliko znanja imaš). Ali odokativno: Đelić, Šešelj, inženjer Radomir Naumov, Čanak i Koštunica su u samom vrhu.
 
Poslednja izmena:
najobrazovaniji Djindjic i Seselj
najneobrazovaniji Ilic ,Nikolic ,Palma ...ima ih jos mnogo

образовање Др. Војислав Коштуница
Др. Зоран Ђинђић +
Др. Војислав Шешељ
Др. Небојша Човић
додао бих и Наумова,Бубала,Протића,Батића,Динкић,Ђелић,Ивица Дачић,Аца Вучић,Жарко Кораћ,Јеремић,Драшковић

од необразованих Чеда,Мићић,баба Весна,Гашо Кнежевић,Палма,Тома,Веља,Чанак
 
Ne volim radikale, posebno Šešelja, ali moram priznati jednu stvar.
Sinoć sam gledao snimak sa suđenja u Hagu i prosto nisam mogao da verujem sa kakvom je lakoćom i veštinom Šešelj (bukvalno) išamarao svedoka optužbe koji je navodno neki istoričar i koji je "istraživao" uništavanje verskih objekata u BiH...

Ono je bilo sramota za gledati, a čak je i francuskom sudiji u pojedinim trenucima bilo neugodno kako ga je Šešelj "šamarao"... :)
 
образовање Др. Војислав Коштуница
Др. Зоран Ђинђић +
Др. Војислав Шешељ
Др. Небојша Човић
додао бих и Наумова,Бубала,Протића,Батића,Динкић,Ђелић,Ивица Дачић,Аца Вучић,Жарко Кораћ,Јеремић,Драшковић

од необразованих Чеда,Мићић,баба Весна,Гашо Кнежевић,Палма,Тома,Веља,Чанак

Opšte dobro, šta ti je...
Da nsi jeo bunike kada i ti jednom napisa nešto ovako objektivno i bez politički pristrasnog stava ???

Šalim se malo, ali si me lepo iznenadio objektivnošću...

(P.S. čini mi se da si Čanka svrstao u pogrešnu grupu, jer koliko znam i on ima fakultet i sprema magistraturu...)
 
образовање Др. Војислав Коштуница
Др. Зоран Ђинђић +
Др. Војислав Шешељ
Др. Небојша Човић
додао бих и Наумова,Бубала,Протића,Батића,Динкић,Ђелић,Ивица Дачић,Аца Вучић,Жарко Кораћ,Јеремић,Драшковић

од необразованих Чеда,Мићић,баба Весна,Гашо Кнежевић,Палма,Тома,Веља,Чанак

Ne slažem se sa tobom, ali bih dodao Protića, Batića i Dačića.
Čanak je izuzetno obrazovan i inteligentan. E sad, što je kao i Šešelj malo lud to je druga priča.
 
од ових око Воје Коштунице не знам Андрија Младеновић и није неки али Александар екс кандидат за градоначелника може и Ђилас нормално уписати и завршити машински факултет није мала ствар
то нису политичке науке или економија

од класичних дебила прво место Србљановићка,Тадић,Јочић,Мрка,она компанија у Централној отаџбинској,може и Кркобаба,Богољуб Карић,Пајтић,има много жестока конкуренција

а од јако способних Горан Јешић.......гласао сам за њега преко СМСа да буде председик ФСС и мислим да то треба сви да ураде
 
образовање Др. Војислав Коштуница
Др. Зоран Ђинђић +
Др. Војислав Шешељ
Др. Небојша Човић
додао бих и Наумова,Бубала,Протића,Батића,Динкић,Ђелић,Ивица Дачић,Аца Вучић,Жарко Кораћ,Јеремић,Драшковић

од необразованих Чеда,Мићић,баба Весна,Гашо Кнежевић,Палма,Тома,Веља,Чанак
aL si lupio kako je univerzitetski profesor i doktor prava Gaso Knezevic neobrazovaniji od Vucica ,Gljivice ili Draskovica koji su samo zavrsili fakultet ?
 
aL si lupio kako je univerzitetski profesor i doktor prava Gaso Knezevic neobrazovaniji od Vucica ,Gljivice ili Draskovica koji su samo zavrsili fakultet ?

слушај матори седи на уши и читај,да га нису сменили моја генерација би ишла у основну 9 уместо 8 година...........не лупај
 
Najobrazovaniji Šešelj,Koštunica
Najneobrazovaniji:Čeda,Dinkić,Đelić,Jeremić...

Šta li po tebi znači neobrazovan kada ovi koje si naveo kao takve imaju zavšene fakultete i uspešne karijere i pre političkog angažovanja (ne računam Čedu), a nisi naveo npr. Tomislava Nikolića koji ima samo srednju školu ili npr. Karića ili Ilića koji imaju sumnjive diplome...

Mislim, al' si objektivan, svaka ti čast...
 
Najobrazovaniji Šešelj,Koštunica
Najneobrazovaniji:Čeda,Dinkić,Đelić,Jeremić...

Ti si pristrasan. On je jedan od najobrazovanijih i iskusnijih političara.
Diplomirao je 1987. na francuskoj poslovnoj školi „Hautes Etudes Commerciales“ i pariskom Institutu političkih nauka.
Bio je visoki funkcioner poljske i ruske vlade, govori pet jezika.
 
Ti si pristrasan. On je jedan od najobrazovanijih i iskusnijih političara.
Diplomirao je 1987. na francuskoj poslovnoj školi „Hautes Etudes Commerciales“ i pariskom Institutu političkih nauka.
Bio je visoki funkcioner poljske i ruske vlade, govori pet jezika.

сад и ти лупаш Џефрија и екипу најурили моткама а подигли економију
 

Back
Top