Tadić: DS je još 1993 videla SPS kao partnera

The Gunslinger

Primećen član
Banovan
Poruka
729
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=28&nav_category=418&nav_id=300801

Kao prirodnog partnera za uspostavljanje nacionalnog pomirenja, lider DS vidi SPS, jer su upravo ove dve stranke, kako je ocenio, autentični predstavnici Srbije, pre i posle 2000. godine

"U DS, koju je vodio Zoran Đinđić, 1993. godine je postojala ideja o formiranju zajedničke vlade. Ta ideja se izjalovila i Srbija je onda mnogo lošije izgledala. Možda bi bilo bolje da je tada napravljen jedan nacionalni i politički dogovor", ocenio je Tadić.
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=28&nav_category=418&nav_id=300801

Kao prirodnog partnera za uspostavljanje nacionalnog pomirenja, lider DS vidi SPS, jer su upravo ove dve stranke, kako je ocenio, autentični predstavnici Srbije, pre i posle 2000. godine

"U DS, koju je vodio Zoran Đinđić, 1993. godine je postojala ideja o formiranju zajedničke vlade. Ta ideja se izjalovila i Srbija je onda mnogo lošije izgledala. Možda bi bilo bolje da je tada napravljen jedan nacionalni i politički dogovor", ocenio je Tadić.
:dash::dash::dash::dash::dash::dash:
****** jel ovi nas jebu u zdrav mozak ili sta?!
:dash::dash::dash::dash:
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=28&nav_category=418&nav_id=300801

Kao prirodnog partnera za uspostavljanje nacionalnog pomirenja, lider DS vidi SPS, jer su upravo ove dve stranke, kako je ocenio, autentični predstavnici Srbije, pre i posle 2000. godine

"U DS, koju je vodio Zoran Đinđić, 1993. godine je postojala ideja o formiranju zajedničke vlade. Ta ideja se izjalovila i Srbija je onda mnogo lošije izgledala. Možda bi bilo bolje da je tada napravljen jedan nacionalni i politički dogovor", ocenio je Tadić.

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=28&nav_category=418&nav_id=300801

Kao prirodnog partnera za uspostavljanje nacionalnog pomirenja, lider DS vidi SPS, jer su upravo ove dve stranke, kako je ocenio, autentični predstavnici Srbije, pre i posle 2000. godine

"U DS, koju je vodio Zoran Đinđić, 1993. godine je postojala ideja o formiranju zajedničke vlade. Ta ideja se izjalovila i Srbija je onda mnogo lošije izgledala. Možda bi bilo bolje da je tada napravljen jedan nacionalni i politički dogovor", ocenio je Tadić.

:rotf: :rotf: :rotf:

mislim sta reci :rotf:
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=28&nav_category=418&nav_id=300801

Kao prirodnog partnera za uspostavljanje nacionalnog pomirenja, lider DS vidi SPS, jer su upravo ove dve stranke, kako je ocenio, autentični predstavnici Srbije, pre i posle 2000. godine

"U DS, koju je vodio Zoran Đinđić, 1993. godine je postojala ideja o formiranju zajedničke vlade. Ta ideja se izjalovila i Srbija je onda mnogo lošije izgledala. Možda bi bilo bolje da je tada napravljen jedan nacionalni i politički dogovor", ocenio je Tadić.

bonkku2.gif
bonkku2.gif
bonkku2.gif
bonkku2.gif
 
OVO STO JE TADIC REKAO JE APSOLUTNO TACNO!!!
Zato su i bojkotovali republicke izbore posle osvajanja lokalnih izbora 96-97,po kojem je DS trebalo da podrzi Vuka Draskovica kao kandidata za predsednika Srbije!
Da nisu imali dil sa SPS,ne bi nam se desila 99'...rat i bombardovanje....ali kako su neki radili,tako su i zavrsili!

P.S.Rekoh li ja vec da ce se na sajtu DSa naci biografija i slika Slobodana Milosevica...cak ce i Zorica Brunclik biti novi ministar kulture,Milorad Vucelic(kucni prijatelj Zorana Djindjica) ce biti ministar trgovine i turizma(komotno moze ponovo da se bavi svercom cigareta),zajedno sa Mihaljem Kertesom koji ce ponovo biti direktor carine!Naravno,Dragoljub Milanovic nasledjuje Tijanica...:mrgreen:
 
Hval Bogu sto nisam glasao za ove ljige iz DS,koji bi i rodjenu kevu prodali da ostanu na vlasti.U pravu je bio Ceda,svaka mu cas'.

sta bre kevu? :mrgreen:

keva je nista. ja mislim da bi pristali i da ga popuse javno u nekom studiju nekom iz vrha SPS-a samo da sa njima formiraju vlast :sad2:

takav sam barem ja utisak imao kad sam gledao micunovica u studiju na b92 sa brankom ruzicem ili sutanovca u studiju sa obradovicem....


tuga....
 
sta bre kevu? :mrgreen:

keva je nista. ja mislim da bi pristali i da ga popuse javno u nekom studiju nekom iz vrha SPS-a samo da sa njima formiraju vlast :sad2:

takav sam barem ja utisak imao kad sam gledao micunovica u studiju na b92 sa brankom ruzicem ili sutanovca u studiju sa obradovicem....


tuga....

Pa ovi tvoji iz centralne otadžbinske uprave na čelu sa Mlohavom ludom već glabaju i to uveliko.........................Vidim da im se Gljivica svaki dan uklizava u nepce i to iz zaleta...............Al šta ćeš...................Vole kvazipatriote da glabaju pa to ti je ..............:rotf::rotf::rotf:
 
Pa ovi tvoji iz centralne otadžbinske uprave na čelu sa Mlohavom ludom već glabaju i to uveliko.........................Vidim da im se Gljivica svaki dan uklizava u nepce i to iz zaleta...............Al šta ćeš...................Vole kvazipatriote da glabaju pa to ti je ..............:rotf::rotf::rotf:

daj bre sta lupas? ko se u kampanjama u zadnje 2 godine borio protiv povratka u 90te? ko je pustao balone kad je milosevic umro? ko nije dao da se sahrani u aleji velikana kao bivsi predsednik ove zemlje? ko je reka oda ce da ode u pozarevac da ga probode glogovim kolcem za svaki slucaj? ko ? pa vi demokrate :mrgreen:

a gledaj sad sta pricate kada je postalo jasno da gubite vlast :mrgreen:
 
Ja ti već rekoh............................A što Mlohava luda ide u koaliciju sa onima koje je pobedio na izborima 2000 i ne smeta mu to ništa........................Ma vi ste 100 puta gori licemeri nego bilo ko...............sps sad može sa onima koji su ih skinuli sa vlasti a kradikali mogu sa svima samo da dođu na vlast kako bi pokrali Srbiju da imaju od čega da žive posle sledećih parlamentarnih izbora na kojima će doživeti debakl.........................
 
Ja ti već rekoh............................A što Mlohava luda ide u koaliciju sa onima koje je pobedio na izborima 2000 i ne smeta mu to ništa........................Ma vi ste 100 puta gori licemeri nego bilo ko...............sps sad može sa onima koji su ih skinuli sa vlasti a kradikali mogu sa svima samo da dođu na vlast kako bi pokrali Srbiju da imaju od čega da žive posle sledećih parlamentarnih izbora na kojima će doživeti debakl.........................

am pusti to bre nego reci ti meni kako se sad osecas kao PRIPADNIK SNAGA BIVSEG REZIMA BORISA TADICA? :mrgreen:

kakav je osecaj, a? :lol:
 
am pusti to bre nego reci ti meni kako se sad osecas kao PRIPADNIK SNAGA BIVSEG REZIMA BORISA TADICA? :mrgreen:

kakav je osecaj, a? :lol:

Mnogo bolji nego do sada jer mi je drago što će vas Mlohava luda qarati sve u 16..............Vodi će svoju politiku bez obzira na sps i kradikale...................Opet će da bude da vlada puca jer ga "preglasavaju" u vladi.................:rotf::rotf::rotf:
 
Ja ti već rekoh............................A što Mlohava luda ide u koaliciju sa onima koje je pobedio na izborima 2000 i ne smeta mu to ništa........................Ma vi ste 100 puta gori licemeri nego bilo ko...............sps sad može sa onima koji su ih skinuli sa vlasti a kradikali mogu sa svima samo da dođu na vlast kako bi pokrali Srbiju da imaju od čega da žive posle sledećih parlamentarnih izbora na kojima će doživeti debakl.........................

bonkku2.gif
bonkku2.gif
bonkku2.gif


klac1te5.gif
klac1te5.gif
klac1te5.gif


tuctucse5.gif
tuctucse5.gif
tuctucse5.gif


k022hh3.gif
k022hh3.gif
k022hh3.gif


ви сте скроз пролупали ..брже да средите бамбиленд док није касно
beerchugil9.gif
 

Back
Top