LJUBAV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
Danas sam dobila mail od tipa ( koga ne poznajem ) a u kom me moli za uslugu.
Naime, njegovoj devojci je rodjendan, i on zeli da joj priredi najlepsi moguci rodjendan , tako sto ce svako od nas, kog je kontaktirao, poslati jednu razglednicu na njenu adresu...uz par reci za taj dan.
Toliko je ovo divno, da me ostavio bez teksta. Tip je Francuz.
Mora da je jako lepo biti on, a jos lepse biti njegova devojka :)



Sta je najlepse sto je neko ucinio za vas?
 
Divno!
Neki dan sam pročitala u novinama. Tip programer je mesec dana reprogramirao omiljenu igricu svoje drage da bi se na nekom nivou pojavilo pitanje i prsten.
Sva sam se raspilavila kad sam pročitala.
Pesma je i dalje favorit a i jedan lep dogadjaj... Tip je bio taksista i dugoooo smo se zabavljali, trebalo je da idem na ispit i on me je odbacio do stanice i otišao da radi. Ja izlazim na studentskom trgu a on stoji na stanici, eto da me ljubi za sreću još jednom. To mi je inače bio prvi ispit na faksu. Baš mi je bilo slatko.
 
slatko, slatko:heart:
Ja sam beznadezni romanticar za razliku od moje druge polovine
ali ne bi ni valjalo da smo oboje (to se ja tesim)
Ja ovih dana intenzivno razmisljam kako da iznenadim i obradujem moje voljeno bice
naime njegov rodjus se blizi...
 
Poslednja izmena:
Divno!
Neki dan sam pročitala u novinama. Tip programer je mesec dana reprogramirao omiljenu igricu svoje drage da bi se na nekom nivou pojavilo pitanje i prsten.
Sva sam se raspilavila kad sam pročitala.

čini mi se da sam čula da je tako Bill Gates zaprosio svoju dragu, a ona je isto tako osmislila igricu na čijem kraju se krije odgovor...:heart:
 
Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivnoooooooooooooooooooooo : ))))
Jednom sam imala baš rođendansko iznenađenje - 23.rođendan i jedna velika korpa cveća koja je dospela u moju kancelarijicu od jednog simpatičnog njega sa još simpatičnijom porukom
 
ne mogu da izdvojim najlepse
kad sam imala ovcije boginje(varicelle) dolazio je svaki dan da igramo karte i monopol i pricao mi da sam najlepsa
posle smrti mog oca nisam imala dovoljno novca da se vratim u italiju,neko ko nema apsolutno koristi od toga mi je poklonio avionsku kartu do rima
potpisao nesto sto je meni donosilo mnogo a njemu samo maltretiranje
pocistio kad sam povracala po podu(mrtva bolesna) i rekao pusti to idi spavaj
slusa do kraja moje "probleme" i ne samo da ih ne omalovazava nego i da super savet



nadam se da ne govorimo samo o partnerskim odnosima jer sam ja pisala i o prijateljskim i rodjackim
 
Ја сам тотално прозаична...и лакше ме је ''купити'' неким обичним, свакодневним поступцима, него неким великим романтичним гестовима. :confused:
 
Ја сам тотално прозаична...и лакше ме је ''купити'' неким обичним, свакодневним поступцима, него неким великим романтичним гестовима. :confused:

:) , isto...npr.kupi mi knjige koje volim i stavi pod jastuk :)
Meni je nekako "americki" tj kicerski ono da spiker kaze, da avion vuce platno, da se iskljuci svetlo, pa kad ukljucis bajagi iznenadjenje...pa kuca ili maca donose prsten...itd...
Nekako, romantican cin mora da bude intiman. Mislim, moze on da iznajmi simfonijski orkestar pa ili svira samo za vas dvoje, ili, ako je koncertna dvorana puna, SAMO VI ZNATE da je to, u stvari, samo za vas (dvoje...:))

Ok, razumem da je to nekome lepo, ali ja (licno i personalno, sto'no kazu :)) ne bih htela da imam 8 000 razglednica od nepoznatih ljudi zato sto me Pera voli. Preferiram kafu u krevetu i da se ušašolji* kraj mene :)
ušašoljiti se - kad topao, paperjast, nezan, ispuni ceo prostor izmedju tebe i spoljasnjeg sveta...
 
Ih bre žene što ste neke komplikovane : ))))
Dajte sebi oduška da uživate i u nekim sitnijim pažnjama, gotivno je skroz!

Treba poklon za rođendan i to nešto baš, baš posebno i za Novu godinu i za Božić, Uskrs, godišnjicu, svakodnevicuuuu :D
 
Danas sam dobila mail od tipa ( koga ne poznajem ) a u kom me moli za uslugu.
Naime, njegovoj devojci je rodjendan, i on zeli da joj priredi najlepsi moguci rodjendan , tako sto ce svako od nas, kog je kontaktirao, poslati jednu razglednicu na njenu adresu...uz par reci za taj dan.
Toliko je ovo divno, da me ostavio bez teksta. Tip je Francuz.
Mora da je jako lepo biti on, a jos lepse biti njegova devojka :)



Sta je najlepse sto je neko ucinio za vas?
Dnevno dobijam preko 150 e mailova (u prosjeku) samo na jednoj e mail adresi.
Ne zelim sad da se nesto hvalim kako imam puno e mail adresa i sto znam ja, kako imam dosta ljudi (ali zaista ljudi) u svojim mail adresarima... vec zelim da kazem da sam se susretao sa SPAM porukama slicne sadrzine.
Znaci tip, Francuz o kome pricaj je SPAMER.
U svakom slucaju lijepo od njega sto je na taj nacin uspio da te IZMANIPULISE. :dash:
Mozda bi bilo ljepse...
da ti nama dash njegov e mail, pa fino da ga URNISEMO PORUKAMA da mu se zivot ogadi. Recimo, ja imam mali ali efikasan programcic koji bi mu za jedan dan od prilike poslao toliki broj poruka da bi morao da OTVORI NOVU E MAIL ADRESU.


Kazesh : "Mora da je jako lepo biti on, a jos lepse biti njegova devojka"

Hm, covjek mora biti u debeloj hladovini po ovoj vrucini. Ipak vrucina udara u mozak pa tesko razlikujemo dobro od zlog.
Strasno je srecna ta djevojka.... zamisli :dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Najlepsi poklon sam dobila za poslednji osmi mart...Osoba koju sam jako povredila i od koje sam zasluzila samo prezir poklonila mi je jeftin mali parfem jer je takav parfem bio prvi koji sam kao klinka kupila sama sebi,posle tragala za njim deceniju da ga kupim i prisetim se ali nije ga nigde bilo.On prolazio,ugledao ,setio se imena i poklonio mi.Naravno,sada taj parfem ne mirise bas kao kad mi je bilo 15 ali najdrazi mi je poklon u zivotu.
 
znaci ne vjerujem:lol:
al je tesko naloziti nesretnu zenu:))))

U zivotu u glavnom srecem ljude (kako zenske tako i muske) koji razmishljaju LOGIKOM PRVOG REDA jer za vise redove nisu culi da postoje a kamo li da razmisljaju.

Dobro, nije tesko naloziti zenu, nego ipak treba da koristimo mozak bar minimalno
(iskren da budeh evo se umorih od razmishljanja i pisanja. Nije ni cudo kada sam Crnogorac ;) )
 
ti crnogorac a zenske cipele ti u avataru
to mi je bas interesantno
c.gora vazi za konzervativnu drzavu
a vecina su perverzni i kupuju ko blentavi u seks shopovima
potrose po 300-400evra
 
meni se ne svidja to licemjerstvo i nesklad
svako treba da bude ono sto jeste
primjer iz v.b ona drolja mimi
kao moralna a 6 kila plastike naljepila
zgrazavam se na to
takodje c.gora je prepuna pedera
i to je interesantno
 
u jeeeee... pa šta radi taj od 125€?
verovatno je reklama "uz nas vam muškarac nikada više neće biti potreban, samo njegov novčanik."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top