SPS TRAŽI OSLOBAĐANJE MILANOVIĆA

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Upravo sam cuo na vestima, jedan od neverovatnih uslova koje postavljaju slobini klonovi, da bi formirali vladu sa DS om.............oslobadjanje Milanovica iz zatvora......:dash:

Yebote, pa to samo u ovoj evropskoj kloaki , zvanoj srbija moze da se postavi kao uslov.......ej , da se oslobodi pravosnazno osudjen lik , bez obzira ko je i sta je,,,,,,:roll:
Pa to je ispod nivoa najsmesnijih africkih ili juznoamerickih banana drzava,,,,,,nikada od ove vukoyebine , dakle nece biti pristojna zemlja, bar ne dok se slobini i seseljevi puleni setaju po njoj.......sa sve slogiranim "vecitim premijerom".........

Definitivno je onoga petog oktobra trebalo imati jednog malog Pol Pota , ili bar Idi Amina, da "demokratski " razyebe gomna jednom zauvek.....ovako, stakori se malo posakrivali, pa sada , nakon osam godina izmileli iz rupa....Yebiga, morace opet "jovo nanovo" .....us*rana motak, pa na uterivanje demokratije u srbiju......

Ovaj put ne sme biti greske........:think:
 
Ma dobice ****** sps od DS-a što se toga tiče....................A i mnogih drugih stvari..............Dobili su ponudu pa ako hoće a ako neće neka formiraju vladu sa nacionalistima....................ionako neće dugo trajati pošto svaka vlada kojoj je Mlohava luda bio premijer nije dugo trajala..................
 
Upravo sam cuo na vestima, jedan od neverovatnih uslova koje postavljaju slobini klonovi, da bi formirali vladu sa DS om.............oslobadjanje Milanovica iz zatvora......:dash:

Yebote, pa to samo u ovoj evropskoj kloaki , zvanoj srbija moze da se postavi kao uslov.......ej , da se oslobodi pravosnazno osudjen lik , bez obzira ko je i sta je,,,,,,:roll:
Pa to je ispod nivoa najsmesnijih africkih ili juznoamerickih banana drzava,,,,,,nikada od ove vukoyebine , dakle nece biti pristojna zemlja, bar ne dok se slobini i seseljevi puleni setaju po njoj.......sa sve slogiranim "vecitim premijerom".........

Definitivno je onoga petog oktobra trebalo imati jednog malog Pol Pota , ili bar Idi Amina, da "demokratski " razyebe gomna jednom zauvek.....ovako, stakori se malo posakrivali, pa sada , nakon osam godina izmileli iz rupa....Yebiga, morace opet "jovo nanovo" .....us*rana motak, pa na uterivanje demokratije u srbiju......

Ovaj put ne sme biti greske........:think:

Гомна су они који подржавају антисрпску политику дс-а. Да је Србија правна држава. Дулић би доживотно робијао што је назвао Србе највећим злочинцима. Тадић исто за уништавање противавионских ракета Стрела, и за омаловажавање геноцида над Србима. Шутановац што је спречио армију да помогне Србима на Косову..........
 
Poslednja izmena:
какве везе сад има Шешељ са тим Милановићем и са захтевом СПС ?

СПС формира коалицију са ДС или ЗЕС.Не могу да разумем ту вашу опседнутост 90им годинама.звучи те као пензоси са титовим временом.ако они имају услов нека га ДС испуни.то је ваљда демократија а не Поло Пот и Иди Амин.да ли ти уопште знаш шта је демократија, и тако те ствари.?
 
Ma dobice ****** sps od DS-a što se toga tiče....................A i mnogih drugih stvari..............Dobili su ponudu pa ako hoće a ako neće neka formiraju vladu sa nacionalistima....................ionako neće dugo trajati pošto svaka vlada kojoj je Mlohava luda bio premijer nije dugo trajala..................

Аха, па како то да је трајала неколико година кад је Млохави био премијер са вама у влади. Подмукло и љигаво лицемерје.
 
Гомна су они који подржавају антисрпску политику дс-а. Да је Србија правна држава. Дулић би доћивотно робијао што је назвао Србе највећим злочинцима. Тадић исто за уништавање противавионских ракета Стрела, и за омаловажавање геноцида над Србима. Шутановац што је спречио армију да помогне Србима на Косову..........

када је то Шуле спречио армију да помогне Србима на Косову?
 
Аха, па како то да је трајала неколико година кад је Млохави био премијер са вама у влади. Подмукло и љигаво лицемерје.

Ne rise majke ti........................Nažalost sa Mlohavom ludom smo morali a sad ćete vi malo osetiti sav sado-mazo sex sa "premijerom".................Živi bili pa videli...............A što se tiče mandata 2 vlade su trajale kao jedna normalna što bi trajala a ni ova ako se bude formirala (pu,pu,pu) neće trajati duže od 2 godine..............................:rtfm::nono:
 
Upravo sam cuo na vestima, jedan od neverovatnih uslova koje postavljaju slobini klonovi, da bi formirali vladu sa DS om.............oslobadjanje Milanovica iz zatvora......:dash:

Yebote, pa to samo u ovoj evropskoj kloaki , zvanoj srbija moze da se postavi kao uslov.......ej , da se oslobodi pravosnazno osudjen lik , bez obzira ko je i sta je,,,,,,:roll:
Pa to je ispod nivoa najsmesnijih africkih ili juznoamerickih banana drzava,,,,,,nikada od ove vukoyebine , dakle nece biti pristojna zemlja, bar ne dok se slobini i seseljevi puleni setaju po njoj.......sa sve slogiranim "vecitim premijerom".........

Definitivno je onoga petog oktobra trebalo imati jednog malog Pol Pota , ili bar Idi Amina, da "demokratski " razyebe gomna jednom zauvek.....ovako, stakori se malo posakrivali, pa sada , nakon osam godina izmileli iz rupa....Yebiga, morace opet "jovo nanovo" .....us*rana motak, pa na uterivanje demokratije u srbiju......

Ovaj put ne sme biti greske........:think:

Ma treba ih pustiti da formiraju vladu. Treba ih pustiti i u pravu je onaj tvoj kum: dok ja počnem da gladujem, 70% Srba će umreti od gladi. Ma neka, kad nisu za život. Pa će onda oni g****** motkama da jure i Milanovića i Ivicu i frljavog Vučića i Koštunicu i sve ostale. Muka mi je više i tek sad vidim koliko nisam pogrešila kad sam glasala za LDP.
 
Ne rise majke ti........................Nažalost sa Mlohavom ludom smo morali a sad ćete vi malo osetiti sav sado-mazo sex sa "premijerom".................Živi bili pa videli...............A što se tiče mandata 2 vlade su trajale kao jedna normalna što bi trajala a ni ova ako se bude formirala (pu,pu,pu) neće trajati duže od 2 godine..............................:rtfm::nono:

Чуј ми:lol:. Видео би ти шта би вам било кад би ја узео власт
evilgrin0010.gif
.
 
Na ove budalastine niko nece pristati, i kako stvari stoje i kako se krecu, sve vise sam uveren da ce se obistniti Djilasova prognoza, da ce ds opet sa dss u koaliciju, samo da se dss resi Kostunice (otprilike ko Djindjic sto se resio Micuna) i to bi bilo to. Ja bi voleo da cujem sta Kaze Vladeta Jankovic npr.
 
Ево и шиптари се наравно сладе што је шутановац спречио армија да помогне Србима на Косову:
http://www.newkosovareport.com/2008...ce-minister-we-prevented-a-war-in-Kosovo.html
ако не знаш енглески питај неког поред тебе да ти преведе

http://www.newkosovareport.com/2008...ce-minister-we-prevented-a-war-in-Kosovo.html

"I am sure it is good that we were part of the government, because we have seen what DSS is capable of doing to Serbia. I am convinced we have prevented crucial things from taking place: breaking off of further ties with the EU and the clear scenario that conflict would break out in Kosovo which would escalate and create a Beirut out of it, causing unforseeable consequences", said Sutanovac for 'Vecernje Novosti, Serbia's daily.

ако ти мислиш да је паметно да опет заратимо са НАТОм и да добијемо поред Бондстила још једну форт-тврђаву на Топчидеру ја те искерно сажаљевам као ове квази-демократе и луцидне ЛДПовце.:think:
 
Na ove budalastine niko nece pristati, i kako stvari stoje i kako se krecu, sve vise sam uveren da ce se obistniti Djilasova prognoza, da ce ds opet sa dss u koaliciju, samo da se dss resi Kostunice (otprilike ko Djindjic sto se resio Micuna) i to bi bilo to. Ja bi voleo da cujem sta Kaze Vladeta Jankovic npr.

Како подмукло и лицемерно. Није ти будалаштина да твој Дулић у холандији изјављује да су Срби највећи злочинци и да хвали туђманову војску. Ђилас и цео ДС су исти. Политика им се своди да омаловажавају геноцид над Србима и да уништавају Србију.
 
Poslednja izmena:
ако не знаш енглески питај неког поред тебе да ти преведе

http://www.newkosovareport.com/2008...ce-minister-we-prevented-a-war-in-Kosovo.html

ако ти мислиш да је паметно да опет заратимо са НАТОм и да добијемо поред Бондстила још једну форт-тврђаву на Топчидеру ја те искерно сажаљевам као ове квази-демократе и луцидне ЛДПовце.:think:

Енглески знам одлично. Него га ти добро не познајеш. Овај део ти "измакако":
According to Sutanovac, there have existed ideas for a military intervention in Kosovo, that is why certain people are mad at him. "Someone wanted to help Kosovo Serbs by sending them arms and ammunition. I am not surprised by Marko Jaksic's big dissapointment who stated: 'perhaps you didn't expect Sutanovac to give you weapons'", said Serbian defense minister Dragan Sutanovac.
 
Како подмукло и лицемерно. Није ти будалаштина да твој Дулић у холандији изјављује да су Срби највећи злочинци и да хвали туђманову војску. Ђилас и цео ДС су исти. Политика им се своди да омаловажавају геноцид над Србима и да уништавају Србију.
Nije bas tako! Ne mozes da generalizujes sve ljude u jednoj stranci (bilo kojoj) nekakvim etiketama. Svuda ima dobrih i losih ljudi i postenih i olosa...
Jel jedan moj drug sto je clan ds-a, a sa Kosova je, i babu i dedu su mu zaklali siptari 99-e i spalili kucu, izdajnik i nije patriota, i jel on prodaje Srbiju i jel on omalovazava genocid nad samim sobom?
 
Nije bas tako! Ne mozes da generalizujes sve ljude u jednoj stranci (bilo kojoj) nekakvim etiketama. Svuda ima dobrih i losih ljudi i postenih i olosa...
Jel jedan moj drug sto je clan ds-a, a sa Kosova je, i babu i dedu su mu zaklali siptari 99-e i spalili kucu, izdajnik i nije patriota, i jel on prodaje Srbiju i jel on omalovazava genocid nad samim sobom?

не можеш на основу једног примера да оцењујеш целу ту групацију.чињеница јесте да је војска уништавана од стране пре свега ДС и Г17+ што лошом селекцијом кадрова што немаром и не улагањем у војску и технику..имаш неку вест на крсти и танјуг је објавио синоћ су се полупали неки Ми-8 и Газела и то је 32го лупање од 2004 године.као да смо у рату са НАТОм. више смо летелица изгубили за 3-4 године мира него за пола године рата са НАТОм.
 
Nije bas tako! Ne mozes da generalizujes sve ljude u jednoj stranci (bilo kojoj) nekakvim etiketama. Svuda ima dobrih i losih ljudi i postenih i olosa...
Jel jedan moj drug sto je clan ds-a, a sa Kosova je, i babu i dedu su mu zaklali siptari 99-e i spalili kucu, izdajnik i nije patriota, i jel on prodaje Srbiju i jel on omalovazava genocid nad samim sobom?

kukalu mu majka

Za četiri godine 32 nezgode
 
не можеш на основу једног примера да оцењујеш целу ту групацију..
Upravo si ti to prvi uradio, zbog par budala iz vrha ds-a (a mogla je biti bilo koja stranka), ti generalizujes celu stranku i sve ljude sto glasaju za njih.
Evo npr. ja sam sad glasao za ZES na republickim izborima, a za DSS na lokalu, a na predsednickim sam glasao za Tadica (samo u 2. krugu) i da li dam ja izdajnik, i manji Srbin ot tebe, nisam patriota i sl. bualastine sto vi radikali koristite?
Da li je srs merna jedinica za patriotizam, i da li je ds merna jedinica za "evropejstvo"?
Nece biti da je bas tako...
 

Back
Top