Ovako to Grci rade

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

Takođe postoji inicijativa i da se lezbejke više ne zovu tako (lesbians), jer je to naziv za stanovnike grčkog ostrva Lezbos, a takođe se uspešno okončala i akcija da ćuran Dastin, irski kandidat za pesmu Evrovizije, izbaci iz svoje pesme stih gde se pominje naziv "Makedonija".

http://greatersurbiton.wordpress.com/2008/05/05/greek-threat-to-simpsons-star/


Takođe su se Grci dosta dugo borili i da je feta njihova a ne holandska, i dobili spor.

A ne znam i da li se sećate i onog incidenta iz 1996. (ako se ne varam) kada su turski avioni nadleteli grčko ostrvce (malo veća stena) a Grci se odmah mobilisali.

E pa, TAKO se to radi u normalnim, demokratskim zemljama, drage moje "demokrate".
 
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

Takođe postoji inicijativa i da se lezbejke više ne zovu tako (lesbians), jer je to naziv za stanovnike grčkog ostrva Lezbos, a takođe se uspešno okončala i akcija da ćuran Dastin, irski kandidat za pesmu Evrovizije, izbaci iz svoje pesme stih gde se pominje naziv "Makedonija".

http://greatersurbiton.wordpress.com/2008/05/05/greek-threat-to-simpsons-star/


Takođe su se Grci dosta dugo borili i da je feta njihova a ne holandska, i dobili spor.

A ne znam i da li se sećate i onog incidenta iz 1996. (ako se ne varam) kada su turski avioni nadleteli grčko ostrvce (malo veća stena) a Grci se odmah mobilisali.

E pa, TAKO se to radi u normalnim, demokratskim zemljama, drage moje "demokrate".

pa i njihov idol usa trosi 70% budzeta na vojsku,a nas u sred ratne opasnosti ubedjuju da nam nije uopste potrebna
 
СУРбел
ма све је то великосрпски хегемонизам ако хоћеш да се браниш а и наша историја је само турско ропство....сада ће као муве на го*но да дођу ови јевропејци да те демантују да си то измислила
 
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

Takođe postoji inicijativa i da se lezbejke više ne zovu tako (lesbians), jer je to naziv za stanovnike grčkog ostrva Lezbos, a takođe se uspešno okončala i akcija da ćuran Dastin, irski kandidat za pesmu Evrovizije, izbaci iz svoje pesme stih gde se pominje naziv "Makedonija".

http://greatersurbiton.wordpress.com/2008/05/05/greek-threat-to-simpsons-star/


Takođe su se Grci dosta dugo borili i da je feta njihova a ne holandska, i dobili spor.

A ne znam i da li se sećate i onog incidenta iz 1996. (ako se ne varam) kada su turski avioni nadleteli grčko ostrvce (malo veća stena) a Grci se odmah mobilisali.

E pa, TAKO se to radi u normalnim, demokratskim zemljama, drage moje "demokrate".

ne kaki to za homera? :lol:
koji blam :lol:

inace, da, grci super ustanovljavaju svoj nacionalni interes. jes', tako to radi grcka, clanica nato-a, i eu
lepo si primetila;)
 
СУРбел
ма све је то великосрпски хегемонизам ако хоћеш да се браниш а и наша историја је само турско ропство....сада ће као муве на го*но да дођу ови јевропејци да те демантују да си то измислила

Nema ih nešto... :think:

Možda prvo treba da se konsultuju u svojim centralama ;) :lol:
 
ne kaki to za homera? :lol:
koji blam :lol:

inace, da, grci super ustanovljavaju svoj nacionalni interes. jes', tako to radi grcka, clanica nato-a, i eu
lepo si primetila;)

Није блам. Блам је подржати партију чији функционер каже да су Срби највећи злочинци и хвали туђманову војску. Блам је заобићи Братунац, да би се показало поштовање према насеровцима. Блам је забранити армији да ослободи Србе на Косову. Блам је лагати и рећи да су такозване демократе хтеле да помогну Србима у Вуковару и преко Дрине.
 
ne kaki to za homera? :lol:
koji blam :lol:

inace, da, grci super ustanovljavaju svoj nacionalni interes. jes', tako to radi grcka, clanica nato-a, i eu
lepo si primetila;)

TAchno ali Grchka kao chlanica Eu i Nato-a nema poverenja u njih same ,a mi ...ne znam na osnovu cega vec imamo izgradjen stav o Eu ,a ni sami ne znamo shta i kako je biti u Eu
 
Није блам. Блам је подржати партију чији функционер каже да су Срби највећи злочинци и хвали туђманову војску. Блам је заобићи Братунац, да би се показало поштовање према насеровцима. Блам је забранити армији да ослободи Србе на Косову. Блам је лагати и рећи да су такозване демократе хтеле да помогну Србима у Вуковару и преко Дрине.

ae zaobidji keve ti
 
TAchno ali Grchka kao chlanica Eu i Nato-a nema poverenja u njih same ,a mi ...ne znam na osnovu cega vec imamo izgradjen stav o Eu ,a ni sami ne znamo shta i kako je biti u Eu

Грци су купили пуно оружја од Руса. 1974 кад је турска инвадирала Кипар. Американци су припретили, ако се не врати грчки ратни брод, да ће га гађати.
 
ne kaki to za homera? :lol:
koji blam :lol:

inace, da, grci super ustanovljavaju svoj nacionalni interes. jes', tako to radi grcka, clanica nato-a, i eulepo si primetila;)

Naravno! Ovo i jeste UPUTSTVO za sve naše "demokrate" šta znači PRAVI demokrata - pravi demokrata prvenstveno se bori za nacionalne interese!

Naše "demokrate" su daleko od toga...
 
:)
pa mora da je mnogo gadno cim tolike zemlje pobegose odatle. ukljucujuci i grchku

Да нас "демократе" воде тамо што попљуваше Русе и продадоше оружје грузији. И ваше патетичне лажи како нам није потребна војска. Што грци купише руско оружје, ако толико имају поверења у нато и еу?
 
da, i sad bih ja mogao da udjem u beskonachku raspravu o tome sta je nacionalni interes...

Nema tu nikakve beskonačne rasprave.
Zna se šta je nacionalni interes, time ne može da se manipuliše iako se naše "demokrate" zdušno trude. Ne shvataju samo da tim pokušajem manipulacije ustvari vređaju inteligenciju svakog poštenog građanina ove zemlje.
 
da, i sad bih ja mogao da udjem u beskonachku raspravu o tome sta je nacionalni interes...

Па ви сте га показали. Пљување по Србима вам је главни интерес. Војска није потребна Србији кажете него професионална.

Osiromašena Srbija, smatraju reformatori, ima veće mogućnosti od, na primer, Nemačke, koja i dalje odbija da napravi profesionalnu vojsku, da ima sto posto plaćene vojnike. U toj profesionalnoj vojsci teško da će biti više od 15.000 spremnih za borbu. A Kosovski zaštitni korpus, koji se već ponaša, organizuje i deluje kao kosovska vojska, već sada ima strukturu za 12 lakih pešadijskih brigada (oko 15.000 ljudi) pa će nadvisiti našu projektovanu KoV. Ali, nama i ne treba ozbiljna vojska, jer naši stručnjaci, tzv. reformatori, kažu da nam više ne preti opasnost od agresije i rata i da ćemo sve buduće probleme rešavati diplomatskim sredstvima, a svi dobro znamo kakva je naša diplomatija.
 
:)
pa mora da je mnogo gadno cim tolike zemlje pobegose odatle. ukljucujuci i grchku

Nemaju kuda , a nemamo ni mi...moramo u Eu...Da nije pitanja o Eu ni jedna vlada od 2000 ne bi imala shta da radi... Eu nije pochetak jake i stabilne srbije vec vrhunac ...do ulaska u Eu mozemo biti ekonomski jachi od mnogih skorashnjih chlanica ali... koche ,koche auto-put,pa gasni sporazum...nema vishe ,sasvim dovoljno 7 milijardi na dugorochno i to bez Eu ,a plus josh koja milijarda u Eu ... malo li je?
 
Да нас "демократе" воде тамо што попљуваше Русе и продадоше оружје грузији.
aham. dobro:)
И ваше патетичне лажи како нам није потребна војска.
ko te to slag'o? potrebna nam je dugorochno reformisana profi vojska, samo moderna i samo pod civilnom i demokratskom kontrolom. i dobro naoruzana. ima tu raznih zlotvora koji nam zele zlo:)
Што грци купише руско оружје, ако толико имају поверења у нато и еу?
pa nato im ne daje oruzje. ne daje nikom, malte ne. integrisana vojna struktura. nato nema svoju vojsku (sem avaksa) vec su to nacionalne vojske stavljene na raspolaganje po potrebi. sto bolje to bolje:)

p.s. i da, to shto si se obezbedio na nekom nivou, ne znaci da sve staje. ili da citiram mudru margaret tacher:
chak i ako nema pljachkasha u okolini, you won't cancel your insurance;)
 
Nemaju kuda , a nemamo ni mi...moramo u Eu...Da nije pitanja o Eu ni jedna vlada od 2000 ne bi imala shta da radi... Eu nije pochetak jake i stabilne srbije vec vrhunac ...do ulaska u Eu mozemo biti ekonomski jachi od mnogih skorashnjih chlanica ali... koche ,koche auto-put,pa gasni sporazum...nema vishe ,sasvim dovoljno 7 milijardi na dugorochno i to bez Eu ,a plus josh koja milijarda u Eu ... malo li je?

nisam siguran za ovo oko ovih milijardi sta si mao na umu, al slazem se za ostalo:)
 
Ocu i ja u Nato al da sam Nato finansira 300mil za modernizaciju vojske,a ne da se uzme i to od sirotinje nego u vidu one odshtete od 1 milijardu dolara za shtetu tokom bombardovanja '99 i plus da dobijemo neki oklopnjak i avionchic ,i uslov da Srbija bude izuzeta iz operacija dotichnog Nato pakta vec joj cilj sopstvena sigurnost za buduce...i tachka :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top