Alergija & Sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Posle sexualnog odnosa izađu mi ospice po koži. Alergija. Devojka je bila nevina. Nije zaraza. Odem kod doktora - on dijagnosticira - "Alergija na sex". Nemoguće. Promenim partnerku. Opet isto. Promenim opet. Opet isto. Lele mene ljudi, kako se leči alergija na sex? Ima li mi pomoći?
 
Posle sexualnog odnosa izađu mi ospice po koži. Alergija. Devojka je bila nevina. Nije zaraza. Odem kod doktora - on dijagnosticira - "Alergija na sex". Nemoguće. Promenim partnerku. Opet isto. Promenim opet. Opet isto. Lele mene ljudi, kako se leči alergija na sex? Ima li mi pomoći?

Tako nesto ne postoji, osim na forumu da bi se oduzimalo vreme na citanje svakakvih tripologija. 8)
 
Cuvaj se... Od prevelike vrucine i prezasicenja seksom moze doci do gubitka tecnosti...
Ne igraj se glavom.
A svinje ... nih treba jesti i to mlade

Može. A i pogotovo od slanine. A ova klima slabo hladi a kaplje na susedove prozore. Misliće ljudi da piškim sa terase. Aog mene. A i nije mi nijedan stručnjak za sex dao savet kako da se rešim alergije.
 
Može. A i pogotovo od slanine. A ova klima slabo hladi a kaplje na susedove prozore. Misliće ljudi da piškim sa terase. Aog mene. A i nije mi nijedan stručnjak za sex dao savet kako da se rešim alergije.
Bez zezanja...
Mozda djevojka ima "bijelo pranje" tako da si zaradio infekciju. Neka ona ode do ljekara i dobice vaginalete koje su vrlo efikasne.


No dobro je da nisi fasovao kakav Ulkus mole ili Ulkus dudum odnosno IV venericnu bolijest.
 
Covjek nije postavio anketu da odgovaras za DA ili NE.
Treba fino iz licnog iskustva da mu das savjet.

:shock:iz kakvog iskustfa pa ja nemam fvekice poobogu....naprotiv ja se jedino ospem usled ne seksanja...

trebali smo ranije da te provalimo Weis...konzumiras nevine a vamo visis po apotekama vazdan............i kupujes vitamine.......a ovi isped tebe kupuju mast za ospe...:dash:
 
:shock:iz kakvog iskustfa pa ja nemam fvekice poobogu....naprotiv ja se jedino ospem usled ne seksanja...

trebali smo ranije da te provalimo Weis...konzumiras nevine a vamo visis po apotekama vazdan............i kupujes vitamine.......a ovi isped tebe kupuju mast za ospe...:dash:

NE, nisam mislio iz iskustva sa flekicama. Mislio sam na seksualna iskustva.
Pa valjda ti to znash ?!?!
 
To su one kineskinje od 16 godina?

One boljestojeće umeju i da plate za defloraciju.

:shock:iz kakvog iskustfa pa ja nemam fvekice poobogu....naprotiv ja se jedino ospem usled ne seksanja...

trebali smo ranije da te provalimo Weis...konzumiras nevine a vamo visis po apotekama vazdan............i kupujes vitamine.......a ovi isped tebe kupuju mast za ospe...:dash:

Šta da radim kad nisam savršen. A pomalo sam alergičan na parenje.
 
NE, nisam mislio iz iskustva sa flekicama. Mislio sam na seksualna iskustva.
Pa valjda ti to znash ?!?!

a to ja bih mu drage volje pomogla prvo po crnogorskoj liniji a onda i po ovoj forumaskoj..al' mi se mimoilazimo u zanrovima ja volim elder boys a Weis voli.......ma svi znamo sta on voli...al' ja to stvarno ne mogu da napisem...:oops:
 
a to ja bih mu drage volje pomogla prvo po crnogorskoj liniji a onda i po ovoj forumaskoj..al' mi se mimoilazimo u zanrovima ja volim elder boys a Weis voli.......ma svi znamo sta on voli...al' ja to stvarno ne mogu da napisem...:oops:
Ah, sto je nashijah u bijeli svijet.
Ja sam upoznao jednu iz Pittsburgha... nasa, Crnogorka. Sjajna djevojka i riba.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top