bmx malapitanja
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: bmx malapitanja

Obećava
    Učlanjen
    13.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano bmx malapitanja

kada sam bio mali (7god) pao sam sa bicikla i od tad mi nisu dalida vozim sada imam 14

imam bmx stari i planiram da ga sredim

e sad imam par pitanja

smijem li obicnim sprejom da bojam lanac

i jeli glupo malo da na bmx ide i masinica

mene je malo blam da vozim bmx kroz grad.... ne znam zasto ali .... svi voze brzince... a ja necu da kupim novo biciklo zato sto sam na taj bmx naucio da vozim

Početnik
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: bmx malapitanja

od mene ne ocekuj odg ja sam sve drzao fabricki i delove i farbu
    srecno sa tim sto si naumio

Početnik AdamG (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: bmx malapitanja

Citat Original postavio ->ShadowWarrior<- Pogledaj poruku
    kada sam bio mali (7god) pao sam sa bicikla i od tad mi nisu dalida vozim sada imam 14

imam bmx stari i planiram da ga sredim

e sad imam par pitanja

smijem li obicnim sprejom da bojam lanac

i jeli glupo malo da na bmx ide i masinica

mene je malo blam da vozim bmx kroz grad.... ne znam zasto ali .... svi voze brzince... a ja necu da kupim novo biciklo zato sto sam na taj bmx naucio da vozim
    Nikako ne farbaj lanac

Masinicu verovatno neces imati gde pravilno da nakacis na ram, a i trebace ti nov duzi lanac i nova glava na zadnjem tocku koja ima kasetu sa vise lancanika. Ona je verovatno sira nego sto ti je ram pozadi i ne bi ti stala.

Nemoj da te je blam, 99 posto njih i ne zna sta je to sto vozi. Svi mere bajs po broju brzina, skoro pa totalna glupost uporedjivati bajseve po tom kriterijumu. Kao da je bajs brzi ako ima veci broj brzina. Totalno netacno. Brzina, maksimalna, zavisi od odnosa lancanika napred i nazad. Sto je veci napred, a manji nazad, to je prenos veci i potencijalno veca maksimalna brzina.
    BMX je strava. Ja imam 4 brzinca ali pored njih jos uvek cuvam svoja dva BMX u podrumu. Ne vozim BMX jer mi je za njega problem sopstvena visina.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •