PITANJE ZA RADIKALE I NARODNJAKE IZ VOJVODINE

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Ne kapiram ovu sramotu za srs i narodnjacku koaliciju u Vojvodini......mislim, nije mi jasno, pa zar nije Vojvodina bila puna radikala???

Otkud sada ovako ponizavajuci rezultati???......da ne kazem smesni....
Molim ozbiljne primerke radikala ili narodnjaka iz vojvodine da mi daju neku analizu ili odgovor na ovu enigmu......da li ste toga dana bili u njivama, ili ste brali kukuruz...??....vadili praziluk ili muzli bikove???......

Nesto je misteriozno u svemu tome......zavera marsovaca protiv vaskolikog srBstva je dostigla vrhunac.....masovnom , vanzemaljskom otmicom radikala na dan izbora.....nestadose ljudi , ko da ih nikada u vojvodini nije ni bilo:rotf:
 
Ne kapiram ovu sramotu za srs i narodnjacku koaliciju u Vojvodini......mislim, nije mi jasno, pa zar nije Vojvodina bila puna radikala???

Otkud sada ovako ponizavajuci rezultati???......da ne kazem smesni....
Molim ozbiljne primerke radikala ili narodnjaka iz vojvodine da mi daju neku analizu ili odgovor na ovu enigmu......da li ste toga dana bili u njivama, ili ste brali kukuruz...??....vadili praziluk ili muzli bikove???......

Nesto je misteriozno u svemu tome......zavera marsovaca protiv vaskolikog srBstva je dostigla vrhunac.....masovnom , vanzemaljskom otmicom radikala na dan izbora.....nestadose ljudi , ko da ih nikada u vojvodini nije ni bilo:rotf:

Doslo im iz ...... u glavu.
 
Ne kapiram ovu sramotu za srs i narodnjacku koaliciju u Vojvodini......mislim, nije mi jasno, pa zar nije Vojvodina bila puna radikala???

Otkud sada ovako ponizavajuci rezultati???......da ne kazem smesni....
Molim ozbiljne primerke radikala ili narodnjaka iz vojvodine da mi daju neku analizu ili odgovor na ovu enigmu......da li ste toga dana bili u njivama, ili ste brali kukuruz...??....vadili praziluk ili muzli bikove???......

Nesto je misteriozno u svemu tome......zavera marsovaca protiv vaskolikog srBstva je dostigla vrhunac.....masovnom , vanzemaljskom otmicom radikala na dan izbora.....nestadose ljudi , ko da ih nikada u vojvodini nije ni bilo:rotf:

Код оних који подржавају СРС и које ја познајем,постоји незаинтересованост за покрајинске изборе.
Нпр,ја нисам изашао да гласам.Скоро никада не гласам на засебним покрајинским изборима,јер ме не интересују.Покрајина има 0,01% ингеренција...

Покрајинске изборе треба укинути.Само се одржава паразитска паралелна структура квази-власти која дрма велику лову.
 
Код оних који подржавају СРС и које ја познајем,постоји незаинтересованост за покрајинске изборе.
Нпр,ја нисам изашао да гласам.Скоро никада не гласам на засебним покрајинским изборима,јер ме не интересују.Покрајина има 0,01% ингеренција...

Покрајинске изборе треба укинути.Само се одржава паразитска паралелна структура квази-власти која дрма велику лову.

čudno da srs ne zna šta misle njihovi birači u vojvodini.
da su imali ovu informaciju verovatno ne bi ni izašli na izbore:mrgreen:
 
Код оних који подржавају СРС и које ја познајем,постоји незаинтересованост за покрајинске изборе.
Нпр,ја нисам изашао да гласам.Скоро никада не гласам на засебним покрајинским изборима,јер ме не интересују.Покрајина има 0,01% ингеренција...

Покрајинске изборе треба укинути.Само се одржава паразитска паралелна структура квази-власти која дрма велику лову.
nisu to kvazi ingerencije po Kostunicinom ustavu za koji je Toma rekao da je pravi radikalski i za koji su nas pozivali da glasamo APV dobija minimum 7% iz budzeta Srbije, a to nisu ni malo male pare , uostalom da je nebitno ne bi radikali vodili kampanju za njih i ne bi na kraju krajeva ni ucestvovali na istim
 
Poslednja izmena:
Код оних који подржавају СРС и које ја познајем,постоји незаинтересованост за покрајинске изборе.
Нпр,ја нисам изашао да гласам.Скоро никада не гласам на засебним покрајинским изборима,јер ме не интересују.Покрајина има 0,01% ингеренција...

Покрајинске изборе треба укинути.Само се одржава паразитска паралелна структура квази-власти која дрма велику лову.



Miki...tebe treba ukinuti iz NS-a...u stvari...nova vlast u NS-u i pokrajini će vas ukinuti...
 
nisu to kvazi ingerencije po Kostunicinom ustavu za koji je Toma rekao da je pravi radikalski i za koji su nas pozivali da glasamo APV dobija minimum 7% iz budzeta Srbije, a to nisu ni malo male pare , uostalom da je nebitno ne bi radikali vodili kampanju za njih i ne bi na kraju krajeva ni ucestvovali na istim

Пази с мало реалног гледања видећеш да је та покрајинска власт само једна степеник, онако уметнут ту чисто ради реда ради, да би за дебеле функционере имало места где да се углаве. Ничему не служи. Или треба укинути покрајину или дати јој власт, односно аутономију, што кажу опипљиву и корисну..... А тај Устав...... Мало је пута прекршен да би се сада поштовао..... Нико га се не придржава, а и зашто би...... :dash::rtfm:
 
i kad bolje razmislim ne znam nijednog madjara da se izjasnio kao vojvodjanin a srba pun nos se tako izjasnilo pa sta ce valjda vole ljudi hehehe jadna li im majka
mogli bi tako da se izjasnjavaju na sledecem popisu i kao na pr podbarci PODBARA je inace deo grada u NS ili limaci na pr LIMAN isto deo grada u NS ebem li ga biti srbin je out
kako ostalima nije out da budu to sto jesu samo me to inetersuje
 
to zeksi reci im!
a jos bolje da im spevas pesmicu poput ove:

TRAZIM TE, BEJBE
Objavljeno 14.05.2008. u 16:17, autor: zeksiv
TRAZIM TE, BEJBE


TRAZIM TE, BEJBE


Slusam muziku i trazim sebe,
Trazim a hocu li se naci,
I onda nadjem tebe,bejbe
Pa pokusavam te stici.

Kad sam nasao sebe,
Tad sam izgubio tebe,

Zna li neko koliko sam te trazio
Koliko saa te nalazio, bejbe
Ne, niko to ne moze znati,
To samo ti mozes saznati,bejbe

Nalazim te, trazim te
Volim te, ti mene,bejbe?
:klap: :klap: :klap:

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
budala 100%:dash::whistling:
__________________________
i 1, 2......1, 2, 3 i.......:orkestar::orkestar::orkestar::-D
 

Back
Top