kako prici pevacu?

  • Začetnik teme Andrijana142
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo mu priđeš i kažeš:
Slušaj macane, baš bih da proverim da li si uvek tako dobar kao kad pevaš?
Ako ima imalo muške sujete u njemu ima da ti se poda u momentu. Ako je mlakonja i pevčić, šta će ti takav?
A da te šutne? Gluposti, žene uzrokuju šutanje i kad to one urade i kad je u pitanju njegova noga.
 
Dok god ga posmatras kao PJEVACA a ne tipa na koga se palis a kome je to zanimanje, zeznuto... Sem ako on nije u nekom ego tripu - dokazivanje i sl. Ima sigurno preko glave curica koje se loze, znas. Probaj neki neestradni pristup, upoznajte se u pekari :twisted: .
 
Neznam trenutno o cemu pricate ali vidim da je nesto o pevanju pa bih ja da progovorim dve. Naime,Cveta je oduvek bila peticarka nikada se nije zadovoljavala manjom ocenom, medjutim postavlja se pitanje da li bi zbog te njene ambicije trebalo neko da je posalje u ludnicu. Zato ukoliko je 4 dovoljna za plasman u finale ona ne bi pevala vise za 5 jer je vec probala ranije i to na engleskom, ruskom i srpskom medjutim neumoljivi ziri nije bio sasvim zadovoljan. To ipak ne bi trebalo da ospori Cvetin sprorni talenat.

Ona bi vam na kraju ipak otpevala svoj omiljeni refren na svetskom jeziku:

"Neznam ja, neznas Ti dal' cemo se voleti?"
Verovatno ja sam ja zavrsila los kurs pa sam promasila topic ali valjda ce neko vec shvatiti, ako razume.
 
Molim Vas ja sam u Internet braku postoje oprecna misljenja odkada ali nebitno. U braku cemo biti i narednih (pa ako se uzme pros. duzina zivota musko zensko i bla bla bla) pa otprilike makar e necu ovo da prognoziram uglavnom imamo savrsen internet brak i pozeleli smo decu oboje ravnopravno medjutim neznamo kako se to radi, mislim znate sta, preko Interneta a ja bih dok sam jos u onih 85% populacije koje mogu da rode da malo poguram stvar, da ne bi posle bilo kasno znate. Uglavnom molim sve one koji znaju kako se ovim putem prave bebe da nam hitno pomognu.

Hvala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top