Braco Srbi 12 poena !!! Sha je bilo patriJote ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
32.859
Koliko god mi bila gadno Eurosong Orgijanje , ne mogu da se otrgnem utisku - Slovenac koji poene Srbiji

Najavljuje sa Braci Srbi 12 poena !!! Kako to sad braca ???

A od Hrvata 10 - nije malo , a neko mi rece da su prosle godine dali max 12 . Kako se mrzimo pa to je ludilo.

PatrIjote spasite nas , pocinjemo da se svidjamo komsijama !!!
 
ma to glasaju nasi gastosi iz Slovenije

Svejedno, ne može se baš tako na državnoj TV reći nešto tako, a da ne postoji određena pozadina.

(Usput, saslušao sam onaj mix što si mi dao. Sjajan je! Najsiroviji tehno. Ovako više se trenutno ne sluša po klubovima. Iako mi DJ nije poznat, mogu da primetim da je iz Evrope. Ovakvu vrstu tehna su lansirali i dugo održavali šveđani Adam Beyer, Joel Mull, Cari Lekebusch, Jesper Dahlback, dok i sami nisu skrenuli u minimalne vode. Hvala ti, baš mi je trebalo nešto ovako ;). Korisnicima se izvinjavam za off, ali bi mi usput :whistling:)
 
Svejedno, ne može se baš tako na državnoj TV reći nešto tako, a da ne postoji određena pozadina.

:lol::lol::lol:

Prvo priznaju Kosovo, a posle nas ''vikaju'' braćom....
Bolje pošten i častan neprijatelj, nego takav brat, od koga bole leđa....:sad2:

Dosta, a tim jugonostalgičnim glupostima....

I Letonci, Litvanci, Estonci često daju Rusiji, 12 poena, a mrze ih samo tako...
Pre će biti da tamo živi dosta Rusa, a možda se nekom i svidela pesma jer je kulturološki uticaj Rusije koji je ostavila veoma jak....

Ne treba to mešati sa politikom...
 
Koliko god mi bila gadno Eurosong Orgijanje , ne mogu da se otrgnem utisku - Slovenac koji poene Srbiji

Najavljuje sa Braci Srbi 12 poena !!! Kako to sad braca ???

A od Hrvata 10 - nije malo , a neko mi rece da su prosle godine dali max 12 . Kako se mrzimo pa to je ludilo.

PatrIjote spasite nas , pocinjemo da se svidjamo komsijama !!!

Pa sta ce ljudi ipak ne mogu da ostanu imuni na ocigledan kvalitet pesama koje uvek dolaze iz Srbije
 
:lol::lol::lol:

Prvo priznaju Kosovo, a posle nas ''vikaju'' braćom....
Bolje pošten i častan neprijatelj, nego takav brat, od koga bole leđa....:sad2:

Dosta, a tim jugonostalgičnim glupostima....

I Letonci, Litvanci, Estonci često daju Rusiji, 12 poena, a mrze ih samo tako...
Pre će biti da tamo živi dosta Rusa, a možda se nekom i svidela pesma jer je kulturološki uticaj Rusije koji je ostavila veoma jak....

Ne treba to mešati sa politikom...

nemoj ti tako.. i ja sam glasala za oro ....
:)
 
:lol::lol::lol:

Prvo priznaju Kosovo, a posle nas ''vikaju'' braćom....
Bolje pošten i častan neprijatelj, nego takav brat, od koga bole leđa....:sad2:

Dosta, a tim jugonostalgičnim glupostima....

I Letonci, Litvanci, Estonci često daju Rusiji, 12 poena, a mrze ih samo tako...
Pre će biti da tamo živi dosta Rusa, a možda se nekom i svidela pesma jer je kulturološki uticaj Rusije koji je ostavila veoma jak....

Ne treba to mešati sa politikom...

Nije nego se nadaju da ce od toga kome dadu 12 dobiti 12 bodova, ili bar koji bod manje .
Ja ih ne gledam ali i na dosadasnjim je bilo slicno , cascavali smo se medjusobno pa onda ostalima sta ostane . Nema tu ljubavi , sirova matematika .
 
Svejedno, ne može se baš tako na državnoj TV reći nešto tako, a da ne postoji određena pozadina.

(Usput, saslušao sam onaj mix što si mi dao. Sjajan je! Najsiroviji tehno. Ovako više se trenutno ne sluša po klubovima. Iako mi DJ nije poznat, mogu da primetim da je iz Evrope. Ovakvu vrstu tehna su lansirali i dugo održavali šveđani Adam Beyer, Joel Mull, Cari Lekebusch, Jesper Dahlback, dok i sami nisu skrenuli u minimalne vode. Hvala ti, baš mi je trebalo nešto ovako ;). Korisnicima se izvinjavam za off, ali bi mi usput :whistling:)
sto se izvinjavas vis' da je muzicka tema :mrgreen: drago mi je da ti se svidja a izvodjac ili vise njih su momci organizacije iz organizacije Concrete iz Beograda ,po meni su vec par godina najbolja domaca organizacija sto se tice tog muzickog pravca i jedini pustaju onaj pravi detroitski tehno ko nekad sto je bio ,evo ti majspejs ima zanimljivih stvari http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=73322399
 
:lol::lol::lol:

Prvo priznaju Kosovo, a posle nas ''vikaju'' braćom....
Bolje pošten i častan neprijatelj, nego takav brat, od koga bole leđa....:sad2:

Dosta, a tim jugonostalgičnim glupostima....

I Letonci, Litvanci, Estonci često daju Rusiji, 12 poena, a mrze ih samo tako...
Pre će biti da tamo živi dosta Rusa, a možda se nekom i svidela pesma jer je kulturološki uticaj Rusije koji je ostavila veoma jak....

Ne treba to mešati sa politikom...

Nisam ni mešao sa politikom. Koliko je meni poznato Slovenci vole Srbe. Bar se hvale da nas vole :think:.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top