Prilikom gledanja videa tamna slika

Скинеш гспот видиш које кодеке користи и ето решења... А кад си већ тамо скинеш и ВЛЦ па бог да те види... ВЛЦ би пустио и гов** само ако је у неком видео формату....
 
Па мора да је нешто што си пре тога кад је пуштао филмове инсталирао/подесио... Не могу да бацам пасуљ и да погађам како је шта конфигурисано шта је инсталирано етц... Ја рекох уопштено...
 
joooj ja sam imao taj problem.
To mi se jednom desilo, Filmovi su bili kao da sam dosta zamracio brightnes, bas nezgodno, ali sad ne mogu da se setim kako sam to resio.
Secam se da sam se mucio dobrih nedelju dana i na kraju san resio taj problem ali ne mogu da se setim sta sam radio (sta sve nisam radio) :D
Nije manjak kodeka u pitanju sigurno nego nesto zeza i to debelo, i kad to deinstaliras sve ce se srediti ali sad ne mogu da se setrim sta je to bilo (ili neki kodek ili neki player a cini mi se da mi je jedan player koji sam morao da skinem zbog nekih filmova koji su samo tamo radili pravio problem) (a nikom drugom nije pravio, ocigledno kombinacija playera i kodeka nije bila dobra)

Sta si sve instalirao od kodeka i playera?
 
Program koji koristi overlay je potamnio sliku, i tada je tamna.Kad koristis program koji ga ne koristi onda je OK. Pustiti film pa kad je tamna slika ici u decoder\codec propertis, naci brightnes ili contrast pa ih na slajderu pomeriti.

Valja pogledati i podesavanja boje u samim grafickim drajverima, oce ponekad;)
 

Back
Top