Sta se desava samnom???

jolie_1110

Obećava
Poruka
81
Drug me je skoro upoznao sa jednim deckom....
I decko je stvarno sladak...
I mislim da mi se svidja...
ALI TO NECU DA PRIZNAM SEBI!!!
Kad god pomislim na njega ( a to se u poslednje vreme desava sve cesce ) lupim se, ili skrenem sebi namerno paznju sa necim... Da napomenem da mi se duze vreme niko nije svidjao....
P.S. Ni u dnevniku nisam smela da napisem ... TO....
Vi ste izgleda prvi saznali... Ali ja definitivno imam problem.....
 
Razumem,ono drugarica te upoznala pa ajde,ali drug sa drugom...Tu nisu čista posla...Nego dete,bre ti si osnovna,škola i odmah misliš kako će se žvalaviš sa tim momkom,kako ćete izlaziti po kafanama,splavovima i posle da radite one stvari neđe u livadi...Kod nas u osnovnoj je to bilo svedeno na skromnu zaljubljenost,odnosno uzajamnu zaljubljenost,bez naglih i preteranih izliva emocija...
 
Drug me je skoro upoznao sa jednim deckom....
I decko je stvarno sladak...
I mislim da mi se svidja...
ALI TO NECU DA PRIZNAM SEBI!!!
Kad god pomislim na njega ( a to se u poslednje vreme desava sve cesce ) lupim se, ili skrenem sebi namerno paznju sa necim... Da napomenem da mi se duze vreme niko nije svidjao....
P.S. Ni u dnevniku nisam smela da napisem ... TO....
Vi ste izgleda prvi saznali... Ali ja definitivno imam problem.....

ja ne verujem shta ljudi pishu...
ovo je nechija zaebancija
 
Pročitaj još jednom moj drugi post i obrati pažnju na njega...To nije ismejavanje...Znam da ovde svi pričaju o nekim vezama,švalerisanju,seksu, pa i ti se malo napalila,a taj je bio samo ručica koja će ti odvrnuti ventil...Ostavi se toga i ostani to što jesi...Imaćeš dosta vremena za veze i ostalo...
 
Nemojte tako...
Samo polako msm
Dakle... mislim da se mozda plasis veze ili necega sl.... nije to nikakav poremecaj j*t!
Samo, mozda jeste malo laganje sebe... ali xmmm ne znam zaista kako taacno da se izrzaim... imala sam sl. problem...
 
Drug me je skoro upoznao sa jednim deckom....
I decko je stvarno sladak...
I mislim da mi se svidja...
ALI TO NECU DA PRIZNAM SEBI!!!
Kad god pomislim na njega ( a to se u poslednje vreme desava sve cesce ) lupim se, ili skrenem sebi namerno paznju sa necim... Da napomenem da mi se duze vreme niko nije svidjao....
P.S. Ni u dnevniku nisam smela da napisem ... TO....
Vi ste izgleda prvi saznali... Ali ja definitivno imam problem.....

mozda zato sto si se previse vezala za prosle simpatije i ne zelis ponovo... ne znam...

ne brini, bice sve ok, to je samo faza... :)
 

Back
Top