budući treneri

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
tema je glupa k'o točak,ali baš me briga :mrgreen:
pošto ima igrača koji su sada treneri npr mvb, aragones,kuman,krojf,klinsman... evo sad i zizu valjda....
šta vi mislite ko od ovih današnji idIJota ima predispoziciju da postane DOBAR trener?






evo ja ću da rečem.
Raul Gonzales Blanko.
Mihael Balak
itd itd itd
 
Pa i jeste nagadjanje, s tim sto ipak ima i malo razmisljanja :) Ovu dvojicu sam stavio kao inteligentne igrace koji razumeju fudbal, dok recimo jednog Gatuza ne vidim kao uspesnog trenera :)

pa da :)

npr. ja obožavam Terija, ali bez uvrede Jeko, mislim da on neće moći da bude uspiješan menadžer. Jednostavno se ne uklapa u takav posao .
Ali mogu da kažem, da Karvaljo ima predispozicije. Jeste užasno prljav,ali imam neki osjećaj za filing :mrgreen:
 
Nemanja Rnic i Dusan Basta :lol::lol: Slazem se sa vama da ti iskusni i inteligentni igraci imaju predispozicije da postanu uspesni treneri, ali to ne mora da znaci. Feler, Klinsman, Rajkard itd ne mogu bas da se pohvale ulogom u svojim klubovima dok su igrali kao sto je imaju npr Raul ili Maldini.
 
Maldini je jedanput izjavio da ne vidi sebe kao trenera, sto je najverovatnije istina jer bi mu sigurno do sad ponudili da ostane na nekoj funkciji u Milanu, kao sto su ostali Barezi i Kostakurta.

Steta, mislim da bi imao cemu da nauci ove mladje. Mada, nikad se ne zna, mozda se posle par godina penzije uzeli fudbala... :)
 

Back
Top