Biznis astrologija

g.g

Početnik
Poruka
44
Zanima me da li neko zna kako se gleda natalna karta firme. Negde sam pročitao da u biznis astrologiji 10. kuća predstavlja direktora firme, 11 bi bili akcionari (ako se radi o deoničarskom društvu), ali dalje od toga nisam uspeo ništa da nadjem. Ako neko ima neki link, ili više informacija bilo bi lepo da ih podeli s nama..
 
Ne znam ni je mnogo, znam da je Asc. normalno firma sama ( kuda stremi, kakve su joj ambicije, i mogucnosti na trzistu uopste...). VI kuca su njeni zaposleni. VII valjda poslovni partneri svaka ih firma ima ( ili ako je firma tipa ortakluka i to bi trebalo da se nekako vidi , po stelijumu tamo i u Vagi). II kuca finansijska moc firme sve isto kao i kod coveka, valjda. VIII-ma njen odnos sa bankama i kreditiranjem itd...njen kraj, periodi opasnosti po ( zivot ) tj. stabilnosti na trzistu i opstanak uopste.
VII i X polje javnost i poznatost firme u javnosti ili ne ( zavisi kakav posao obavljaju ), ali uposte njena mogucnost da se eksponira i nametne na odredjenom trzistu kao lider u delatnosti kojom se bavi ako ta polja nisu posebno naglasena onda ne uspeva da se izbori ( bez jakog X polja ) za monopol na trzistu ( mada je monopol zvanicno zabranjen, ali u praksi to bas nije tako posebno ne u Srbiji. Vidis Mikovic kakav monopol drzi na polju prehrambene trgovine i hipermarketa ).
Ako ima jako XII polje bave se prljavim poslovima ispod zita, krije se vise ili manje vesto porez, kroz pranje para itd. Nisam ja bas nesto vicna ovoj grani astrologije, a nisam ni drugim :lol:
 

Back
Top