Snovi vs. java

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Koliko snovi uticu na vas ljubavno-seksualni zivot i odnos sa partnerom? Razgranicavate li san od jave ostrom granicom, ili postoji izmedju njih neka interakcija? Tipa nesto sanajate sto na javi skrivate, san vam razbistri neke stvari i onda lepo resavate problem na javi? Desava li se da sanjate nesto lepo ili ruzno i da vam ceo dan prodje u slicnoj atmosferi?
 
Koliko snovi uticu na vas ljubavno-seksualni zivot i odnos sa partnerom? Razgranicavate li san od jave ostrom granicom, ili postoji izmedju njih neka interakcija? Tipa nesto sanajate sto na javi skrivate, san vam razbistri neke stvari i onda lepo resavate problem na javi? Desava li se da sanjate nesto lepo ili ruzno i da vam ceo dan prodje u slicnoj atmosferi?

Uf...kasnije cu da napisem....dobra tema
 
Лепо сарађујем са сновима.. послушни су...:D

Одговори које јурим на јави у сну долазе сами. :)

Атмосфера се из јаве прености у сан, и из сна у јаву.
И можда имам малих проблема да их одвојим од јаве. Јер... ипак сам то све ја...:roll:
 
Они лепи и снажни снови, нарочито ако су у вези са партнером, могу да оставе утисак на читав дан, па и дуже.

А и иначе снови, нарочито они непријатни, више говоре о нама самима и о томе како доживљавамо људе, него што говоре о њима.
 
kako je vas rikan imao strasan san pre neku noc... sanjao sam da je ostalo samo par ljudi... i da su jednu zenu ubacili u neki smestaj sa hranom... kao neka rupa... da ostane i da ih ceka... i, cim su je ostavili, njoj zasvetle oci... al', onako... zlo... a iza nje se odma' pojavi duh neke stare zene... sede... i kaze onoj prvoj da se smiri... "polako"... to joj je rekla... tihim glasom...
 
Jel si se uplashio? Zvuchi kao koshmar...
Mada ne mora to nishta da znachi...jednom sam sanjala roze zeku koji raste sve vishe i vishe i probudila sam se vrishtechi...a uopshte nije bilo toliko strashno...ali sad vishe ne volim zeke...
 
kako je vas rikan imao strasan san pre neku noc... sanjao sam da je ostalo samo par ljudi... i da su jednu zenu ubacili u neki smestaj sa hranom... kao neka rupa... da ostane i da ih ceka... i, cim su je ostavili, njoj zasvetle oci... al', onako... zlo... a iza nje se odma' pojavi duh neke stare zene... sede... i kaze onoj prvoj da se smiri... "polako"... to joj je rekla... tihim glasom...

:shock: i onda, i onda????
 
apropo zeke... ja sam ranije jako cesto sanjao jedan san sa brojevima... kao... u bestezinskom stanju, sve crno, i samo jednocifreni brojevi prolaze/lebde u svim mogucim pravcima... iznad mene... ispod... levo... desno... ma u svim... i, u snu znam da mi fali samo malo da provalim kako da nadjem neki red... da svi ti brojevi imaju smisla... i onda se probudim i strah me bilo...
 
sanjala sam mesecima sliku psa koga gazi auto i strasno me je to operecivalo...dok jedn nisam videla skoro identicnu scenu...ali pas je lezao zgazen na putu i nije mu bilo pomoci...posle sam prestala da sanjam taj san ali i dan danas kad se setim zaboli me stomak....e nema mnogo veze sa temom ali rekoh eto.....
 
Jooooj...ja tako skoro sanjala je'nog bivseg i nesto se drala na njega oslovljavajuci ga, a spavali (moj bojson i ja) zajedno pa sam bila u paranoji kad sam se probudila da li sam glasno izgovarala ime od ex i if yes, da li je to on cuo.. Buaaaaaaaa..:eek:
 
Koliko snovi uticu na vas ljubavno-seksualni zivot i odnos sa partnerom? Razgranicavate li san od jave ostrom granicom, ili postoji izmedju njih neka interakcija? Tipa nesto sanajate sto na javi skrivate, san vam razbistri neke stvari i onda lepo resavate problem na javi? Desava li se da sanjate nesto lepo ili ruzno i da vam ceo dan prodje u slicnoj atmosferi?

Pa naravno da san utice i na javu. Npr odsanjam nesto interesantno i onda pozelim to da radim sa nekom curom na javi. A isto tako u snu ti mnogo brze idu misli i svakakve stvari ti padnu na pamet, cak nekad nesto i zakljucis ili se setis sto taj dan nisi ili si zaboravio. Fala bogu pa ruzne snove imam jedan u 1000, a obicno se snovi vrlo brzo zaborave.
 
sanjala sam mesecima sliku psa koga gazi auto i strasno me je to operecivalo...dok jedn nisam videla skoro identicnu scenu...ali pas je lezao zgazen na putu i nije mu bilo pomoci...posle sam prestala da sanjam taj san ali i dan danas kad se setim zaboli me stomak....e nema mnogo veze sa temom ali rekoh eto.....

Vrati skočimiša!
 
Koliko snovi uticu na vas ljubavno-seksualni zivot i odnos sa partnerom? Razgranicavate li san od jave ostrom granicom, ili postoji izmedju njih neka interakcija? Tipa nesto sanajate sto na javi skrivate, san vam razbistri neke stvari i onda lepo resavate problem na javi? Desava li se da sanjate nesto lepo ili ruzno i da vam ceo dan prodje u slicnoj atmosferi?

davno na javi sam mastao o prijateljovoj guzi,a skoro sam sanjao da imam kitu od nekih pola metra i da pushim sam sebi...
 
Лепо сарађујем са сновима.. послушни су...:D

Одговори које јурим на јави у сну долазе сами. :)

Атмосфера се из јаве прености у сан, и из сна у јаву.
И можда имам малих проблема да их одвојим од јаве. Јер... ипак сам то све ја...:roll:

tako nesto
 
ima neke povezanosti, neki te snovi opterete tog dana da si ne raspolozen, neki pa obrnuto,
A od nekih snova se probudim sa bolnom ereakcijom...
ili roocno ili nesto nesto kresem.
:lol:
 

Back
Top