Televizija Pink

Fency_Killer:
Zanimljivo mi je da samo 14%(u to spada Grand i slicne bljuvotine) Pinkovog programa stvara toliku mrznju kod ljudi...ali gledanost govori drugacije...

14% ??? Ma daj... Od 16h do 21h im idu telenovele, sa malom pauzom za dnevnik koji je extra glup kad ga vodi onaj bradati, ne znam ni kako se zove, koji i ne zna da ga vodi pa je angažovao voditelje iz infotopa. Pre podne idu reprize ovih istih serija... Grand i slične bljuvotine idu ja mislim petkom i ponedeljkom, mada nisam sigurna za ovaj ponedeljak... Dve serije koje iole valjaju kasne večito, a ovde mislim na Domaćice i Izgubljene... U bljuvotine meni spada i Ljubav, navika, panika i Sve za ljubav, a tek Magazin IN... Tako da iz mog ugla gledanja oni imaju jedno 98% programa koji je bs... Što se tiče gledanosti da li si 100% siguran/sigurna da je procena gledanosti tačna. Priča se po gradu da gazda plaća ljude sa piplmetrom da drže uključen pink dok na drugom tv gledaju šta ih zanima... Ja ne tvrdim da je ovo 100% informacija, ali isto tako ne verujem ni raznim stratedžik marketinzima koji kao mere gledanost...
 
Evo sad' na stolicu sedam,
i palim TV da nešto gledam!
Tako krenuo ja da menjam kanale,
kad' videh jedan krenule mi bale!
Kao da je to hteo sam djavo
da naletim na jadni show Bravo!
U onom razgolićenom stadu
vidim samu šaku jadu!
Tog trenutka od smeha pustim suzu
jer u kadru vidim neciju guzu!
Našta ta emisija samo liči
još kad' krene "ona" muzika da piči...!
Sad' bi rekao šalu na stranu
ali šta bolje reći o ovom kanalu?
Pa bolje je često alkohol piti
nego slušati records city.
Mnoge "ribe" danas stavljaju šminku
po uzoru na neke na TV Pinku!
 
Dakle, zanima me da li (www.thebestsite.co.sr) gledate televiziju PINK? Ja sam je do pre nekoliko vremena gledao, pre jedno 6-7 godina imali su jak filmski program, a u skorije vreme gledao sam zbog Charmeda (prvih nekoliko sezona), LOST-a i Simpsonovih! Ali onda je CHARMED pomeren za 6 ujutro, cuj da ustajem u sest ujutro da bih gledao seriju?! Simpsonovi - pustena jedna sezona i opet reprize! Gle cuda - pink da daje reprize!
A LOST - on je bez razloga pomeren na termin od dva tri sata nocu, bez reprize, a onda i ukinut...
Sve to skolnjeno i umesto toga smo dobili GRAND REVIJU, GRAND SHOW, GRAND PARADU, GRAnD SHOW&PARADA, MENJAM ZENU (?!)...
A o 'profesionalnosti' kadra da ne govorim! Mislim, ono sranje od emisije kojezovu 'NACIONALNI DNEVNIK" voditelji kao proturaju neki humor i fazone, koji nisu bili smehsni ljudima u kamenom dobu a ne...
Sve u svemu, do you watch pink channel?
 
Mora da je lapsus na pocetku "pre nekoliko vremena", nadam se da ti to nisu usadili u govor svi ti kvalitetni televizijski programi koje imas priliku da gledas:)
Molim te, zar ti stvarno mislis da tu tvoju dosadnu seriju treba da stave recimo u 16 h umesto brace hrvata, zaboga miloga, kako to mozes da ocekujes. Oni su samo dobro rasprodati, ako ces im platiti dobro, pustice oni sta ti hoces. Sta god mi rekli to je najgledanija televizija i to je najveci nas jad a narocito cinjenica da je mnogo mladih voli:( Ja sam prva za to da se ta televizija reorganizuje iz korena ali ko mene pita!
Odgledam nekad Simpsonove kad uhvatim, i Mjesoviti brak, eto ja mislim da je to sve.
Pozdrav sta da vam kazem, ajde da gledamo Nacionalnu televiziju (ako i vidimo koju glupost nek bar bude domace proizvodnje), evo Zika upravo vodi jutarnji program po kisi, mnooooooogo bolje nego kad Suzi Mancic stenje u sljastecem okruzenju:)
Pozdrav
 
Ranije je za mene Pink bio nacin zivota,mnogo ranije...ne znam sta im je sad??Oni najgledaniji,pa ja sam zgranuta??Ostala mi stara navika da prvo to ukljucim,ali se svaki put razocaram (ponovo)...Oni sto tamo rade su propali.A kako dobise frekvenciju nikako mi nije jasno...Sve sljam do sljama.Otkako ih Robert Nemcek napustio dotkli su dno!!
 

Back
Top