Televizija Pink

Sjajna televizija za zaglupljivanje i proizvodnju serije debila.
Uostalom, vlasnik njen i ne krije da mu je cilj zadovoljavanje sirih narodnih masa.
I opet dodjosmo na to kako je vecinski narod priglup, nepismen i neobrazovan.
E sad tu valjda PINK ima edukativnu funkciju.
Divne li patetike?!
 
Nekad sam volela da je gledam. Bila su to dobra vremena, davale su se normalnije serije, Grand je bio jednom nedeljno,ali sada nemam zivaca da gledam Pink. Jedino redovno pratim LOST i Gilmour girls. Filmovi im nisu losi, ali reklame sve upropaste. ja bih im dala dvojku.
 
OrOs:
Sta mislite o programskoj semi "pinka"????Sta vas se najvise svidja a sta vas iritira??????
Sta bi izbacili????
www.emotion.co.yu/forum/

Jedino sto bih promenila na Pinku to je,pozvala bih jos neke druge goste u zabavnim i muzickim emisijama.Cini mi se da ponekad forsiraju stalno jedne te iste.A inace sve ostalo mi se svidja,bas sve od filmova do Cityja.Voditelji,muzika,sve mi se svidja.Najcesce gledam Pink od svih TV stanica.
 
Pink je skroz bez veze.Mnogo reklama, nekvalitetan program, grand...I gledam sve te mlade ljude koji se prze na zvezde granda kao da je to normalna muzika.Pink je pravi uzas.Nadje se poneki dobar film ali ima vise minuta reklama nego filma pa mi se zaista smuci.I to sto uvek kasne sa svim i svacim, a zavrsavaju pre vremena.Stashno mi je zao sto su se Simpsonovi prikazivali na pinku...
 
ranije je bila mnogo bolja.a sad grand kad kod pustim kanal,mnoooogo duge reklame.
a najvise me iznervira kada cekam neki dobar film ,prvo idu reklame ,a onda najava za film pa ponovo reklame.jedino gledam da se najezis.
nego kad ce simpsonovi ?spominjali su !steta sto ih nema i prijatelja .
 
Login Killer:
Duge reklame. Jos onaj Grand ....
B92, RTS su mnogo bolje televizije nego pink. Jedino sto na pinku valja je Mjesoviti Brak, Ljubav Navika i Panika.

Ljubav navika panika je uzasno glupa serija,..i ne vidim poentu u toj seriji ,..Mjesoviti brak je bio super na pocetku dok nisu poceli da prave spanske sapunice od nje,..OCAJNO!!!! Ne volim PINK jer ne postuje emisije i njihov termin prikazivanja....Obozavam Gilmorsice ali im je tajming los,..uvek se svadjam oko rucka kad pocne prikazivanje,..bolje da ih prebace za neki kasniji termin...8)
 
djorax:
Pa znate kako kazu novinari: Gde je Tijanic, tu su pare.
A najaci primer je Robert Nemecek (bio na Studio B, B 92, Pink) a sada na RTS-u. Svaka mu cast za novogodisnji izbor filmova.

Ja koliko znam Robert nije radio na Studiu B. Prvo je bio na Politici (i to baš kad i Tijanić), pa onda nekih 10tak godina na Pinku, pa par nedelja na B92 i eto ga sad na Nacionalnoj televiziji, diže im gledanost! ;)

A Pink je bukvalno prso njegovim odlaskom... Izgubljene i Domaćice bi još i gledala kad bi ih puštali na vreme!

Mislim da su na svom sajtu ukinuli forum, valjda su ih ljudi suviše pljuvali! :)
 

Back
Top