Televizija Pink

Na Pinku gledam samo filmove, i neke serije- Simpsonovi (kad su bili), Dosije X, Nikita... Sapunice mrzim, a emisije ne gledam. Vrlo retko kad bude Magazin IN, kad se poshteno smorim. Ali mi se ubrzo povraca od one voditeljke. :roll: :roll:
 
LPhoklica:
vicente:
najidiotskija televizija kod nas... hvala na razumevanju

Znači svaki 3. građanin Srbije je u novogodišnjoj noći bio idiot.

Hvala i tebi na razumevanju.

zašto volite da izvrćete tuđe reči...
rekao sam da je televizija idiotska, a ne ljudi...
ako se svaki treći poistovećuje sa televizijom (uopšte), onda smo nayebali....

a, molim te nemoj reći da televizija, a Pink posebno, ne zaglupljuje...
naravno, one koji su podložni raznim uticajima.... i koji upijaju sve što vide na ekranu....
 
Tinar:
Na Pinku gledam samo filmove, i neke serije- Simpsonovi (kad su bili), Dosije X, Nikita... Sapunice mrzim, a emisije ne gledam. Vrlo retko kad bude Magazin IN, kad se poshteno smorim. Ali mi se ubrzo povraca od one voditeljke. :roll: :roll:
I meni se povraca od one voditeljke! Sva je izvestacena (jos malo pa ko Suzana Mancic).
 
vicente:
LPhoklica:
vicente:
najidiotskija televizija kod nas... hvala na razumevanju

Znači svaki 3. građanin Srbije je u novogodišnjoj noći bio idiot.

Hvala i tebi na razumevanju.

zašto volite da izvrćete tuđe reči...
rekao sam da je televizija idiotska, a ne ljudi...
ako se svaki treći poistovećuje sa televizijom (uopšte), onda smo nayebali....

a, molim te nemoj reći da televizija, a Pink posebno, ne zaglupljuje...
naravno, one koji su podložni raznim uticajima.... i koji upijaju sve što vide na ekranu....
Ma znam šta si hteo da kažeš, ali moraš priznati da već jesmo nayebali ako tako puno ljudi gleda tako idiotsku televiziju.
Ipak moraš prznati da sigurno ima i pametnih ljudi koje je gledaju Pink, ali naravno ne sve što se na njemu daje i ne po ceo dan :).
Npr. simpsonovi su bili veoma gledani, ali nisu bili za svačiji mentalitet (ne bih ovde nikog da uvredim).

Reci mi vincete, ti baš ništa ne gledaš na Pinku?
 
OK, ja nisam ljubitelj ni jedne televizije pa ni TV Pink, ali ću se ipak uključiti u ovu raspravu.
Hajde da probamo biti fer i objektivni i da govorimo jezikom argumenata. Tačno je da na Pinku ima mnogo idiotizama, tipa Grand hhow, City i dosta drugih emisija kojima nisam ni ime zapamtio jer ni jednu nisam odgledao s interesom i pažnjom, niti u celosti (jer je dovoljno bilo 5 minuta da gledam, pa da s gađenjem prebacim kanal).
Ali ipak, na Pinku je do sad emitovan velik broj svetski poznatih serija koje su visoko cenjene svuda u svetu. Da nabrojim neke:

1. Simpsonovi
2. Mućke
3. Dosije X
4. Prijatelji
5. Urgentni centar ER
6. Zona sumraka (stare, kvalitetne epizode)
7. Nikita
8. Pozorište Raya Bradburriya
9. Surova realnost (Harsh reality)
10. Totalni opoziv 2070.
11. Šerlok Holms
12. Čari (Charmed)
13. Prvi talas (First wave, SF serija)
14. Milenijum
15. Usamljeni revolveraši (The lone gunmen)
16. Čuvari plaže
17. Čuvari plaže noću (Baywatch nights)
18. Neš Bridžis
19. Porodica Soprano
20. One West Waikiki
21. Ubistva - život na ulici (Homicide: Life on the Street)

Neke od ovih serija su kvalitetnije, neke su manje kvalitetne, a neke su najkvalitetnije na svetu. U svakom slučaju, sve su visoko kotirane na svetskim rang-listama i svaka od nih je prikazivana na mnogim poznatim satelitskim kanalima kao što su RTL, SAT1 i dr.

E sad, nek mi neko od pink-pljuvača kaže bar jednu domaću TV stanicu koja je imala ovako kvalitetan, bogat i raznovrstan serijski program u poslednjih 15 godina.

O filmskom programu TV Pink ne treba ni da govorim jer je ta televizija do 5. oktobra 2000., takoreći, jedina imala ozbiljan filmski program. Po nekad je čak puštala svetske hitove pre nego što su se pojavili kod nas u bioskopima., mada, od kad je otišao Robert Nemeček, kvalitet filmskog programa im se dosta srozao.

Bilo je dosta i talk-show emisija tipa Maxovizija, Klopka (koja je bila odlična dok ju je vodila Olivera Kovačević).

Posebno moram da naglasim da je informativni program TV Pink trenutno mnogo, mnogo objektivnije nego, npr. na TV B92 i da je za vreme prošle predsedničke kampanje proglašena za najobjektivniju televiziju.

Vi koji pljujete po Pinku osvrćete se isključivo na najgore emisije tipa Grand show i sl., a zanemarujete sve ostalo. To bi možda i bilo OK da niste proveli hiljade časova gledajući program TV Pink. To vas čini ne samo neobjektivnimm kritičarima, već i licemernim ljudima.

Eto, ispadoh ja neki branitelj TV Pink iako mi se veći deo emisija gadi kao i svima ostalima. :lol:
 
Ja nemam nista protiv Pinka, samo kad ne bi pustali toliko onih glupih reklama.
Tacno je da ima nekih strasno glupih emisija, ali( bez uvrede )neki to vole da gledaju.
Kada malo bolje pogledate Pink je odlicna televizija.Koja tv stanica osim njega daje tako dobar program (iako je nekad bio mnogo bolji ) osim njega.
Ne mozete da ga poredite sa B92 koji vise uopste ne daje neke serije nego jedino dobro sto ima na B92 su BBC-jeve emisije.
BK ima dobrih filmova ali ostatak programa je katastrofa.
 
LPhoklica:
Reci mi vincete, ti baš ništa ne gledaš na Pinku?

gledam...
fudbal, ako nema na HRT-u prenos iste utakmice
i naravno, gledao sam gore pomenute serije, koje su zaista vrhunske, čak, tri moje omiljene: Mućke, Simpsoni, Odeljenje za ubistva....

gledao...
danas, mogu bez problema da obrišem Pink iz memorije TV-a....

dakle, zanemarujući filmski program, tj. uvozni, Pink je očajan...
tačnije nijedna jedina emisija iz njihove produkcije mi se ne dopada i ne želim da je gledam....

eto, toliko...
 
Ne, Pinku svaka cast za najbolji filmski i serijski program koji je Srbija videla. Da se Zeljko nije izuo, za sav taj materijal sipak bi smo mi sad prepricavali Simpsonove, filozofirali o Dosijeu X, diskutovali o Sopranosima i sl.
Oni su trend visokobudzetnih serija probudili i kod ostalih televizja!
Filmovi su im bili za svaku pohvalu, jer smo gledali sve odlicne i najnovije (cak i pre domace distribucije u zlatno kaubojsko vreme :lol: ).
Ali ***** su nevidjene! Zasto, alavi su na prau do maximuma. Date su ogromne pare za takav program, ali su nam to propisno naplatili kroz EPP koji po ucestalosti i duzini ne moze da se meri ni sa reklama koje se besomucno vrte u nocnim erotic terminima!!!
I sad kad su ih stisli sa zakonom, reklama vise nema toliko, ali zato izvolte gledajte po milioniti put iste filmove, a za kraj nekih serija cekajte bolja vremena!!! Stoka!
Toliko....
 
malo me iziritirala ova tema...nije mi jasno zasto neko ko ne voli Pink pocinje temu o Pinku? Da vidi da li je sam?

Ja nisam obozavalac Pinka, ali, kao i nekoliko pametnih ljudi ovde, znam da ima jako losih, ali i jako dobrih stvari. To odakle im pare, da nisu od reklama, neki bi rekli da se gazda nakrao(ne kazem da nije) :wink:

Dakle, mislim da smo se negde vecinom slozili: Pink ima grozne muzicke emisije, ali sjajan filmski i serijski program! A u ostalom...najgledaniji je, sta god mi ovde pricali! :D
 
Sto se PINKA tice,po meni kanal koji zatupljuje dosta.Ima nekih dobrih strana,npr. serije nisu lose,mada se i serije kao i epizode ponavaljaju po sto puta.Filmovi da ne pricam.Ima dobrih,ali ''obozavala'' sam kad napisu PINK PREMIJERA,a film bio pre sto godina.Znaci uzas...
To je program koji ima najvise latino-americikh serija.UZAS!!!Sto ne puste bas spanske serije koje su ok,vec ove glupe latino.Mislim da su ranije bili bolji.Imali su kvalitetniji program.Secam se da je Bosko ranije vodio neku emisiju nesto tipa TOP 10 STRANIH PESAMA.Zasto toga sad nema?Vec stalno nasu glupu muziku.Mislim ok je to,ali treba dati i stranu.
Ne znam,mislim PINK je onako,ima dobrih strana,ali je sveukupno uzas.
 
Ja ne voliM Pink uglavnoM zbog Muzike...Grand i ona sranja organski ne podnosiM!!!!UZAS!!!!

Nekad saM gledala SiMpsonove,i filMove..oTkako je NeMchek preshao na RTS ni filMova da valjaju neMa neshTo Mnogo!!!
 
LPhoklica:
Goku, ako ne voliš Pink, zašto je ovakav nasov teme?
***
3. put kažem (poslednji obećavam), ljudi ne folirajte se!
Ako toliko ne volite ovaj kanal, kako znate sav njegov sadržaj, serije, filmove, gostovanja?
**
Zamislite da nema Pinka, šta vidite?
Preozbiljni BK, dosadni Metropolis, B92 koji donekle spasava situaciju, ali bi se onda poseljačili od Palme...


Zamislite program bez ove *užasne televizije :(

Evo ja vec 5 meseci ne gledam istu i uopste mi nije dosadno. Sta vise,otkrila sam neke nove stvari koje nisam znala dok sam gledala ruzicaste.
 
lidi_ja:
LPhoklica:
Goku, ako ne voliš Pink, zašto je ovakav nasov teme?
***
3. put kažem (poslednji obećavam), ljudi ne folirajte se!
Ako toliko ne volite ovaj kanal, kako znate sav njegov sadržaj, serije, filmove, gostovanja?
**
Zamislite da nema Pinka, šta vidite?
Preozbiljni BK, dosadni Metropolis, B92 koji donekle spasava situaciju, ali bi se onda poseljačili od Palme...


Zamislite program bez ove *užasne televizije :(

Evo ja vec 5 meseci ne gledam istu i uopste mi nije dosadno. Sta vise,otkrila sam neke nove stvari koje nisam znala dok sam gledala ruzicaste.

:shock: npr
 
A šta biste tek rekli kad bi imali prilike da gledate PINK PLUS-blagi užas.Vi nemate pojma čime oni ljude truju preko satelita.Pa nije ni čudo što svet ima takvu sliku o nama.Forsiraju neku bosansku muziku, sve sami muslimani, a tek reklame(reklamiraju ćevape, peškire, dimije...).A za emisije koje idu preko satelita su ćušnuli sve neke anonimuse(ustvari to su oni sa kojima je Pink i počeo, ali sada ima Pink veće 'zvezde' od ovih pa ih je šutnuo na satelit).A celokupni program se sastoji od muzike, nekih praistorijskih sapunica, i naravno tih glupih emisija, a tu je i nezaobilazna Vila Marija naših dragih braća Rvata.A ponekad se sete da puste i neki film koji je snimljen i pre nastanka Adama i Eve.Katastrofa.I to mi je najgledanija televizija, kojoj uopšte nije stalo do gledalaca, nego da se zna šta je i odakle je PINK.
 
Đenka:
OK, ja nisam ljubitelj ni jedne televizije pa ni TV Pink, ali ću se ipak uključiti u ovu raspravu.
Hajde da probamo biti fer i objektivni i da govorimo jezikom argumenata. Tačno je da na Pinku ima mnogo idiotizama, tipa Grand hhow, City i dosta drugih emisija kojima nisam ni ime zapamtio jer ni jednu nisam odgledao s interesom i pažnjom, niti u celosti (jer je dovoljno bilo 5 minuta da gledam, pa da s gađenjem prebacim kanal).
Ali ipak, na Pinku je do sad emitovan velik broj svetski poznatih serija koje su visoko cenjene svuda u svetu. Da nabrojim neke:

1. Simpsonovi
2. Mućke
3. Dosije X
4. Prijatelji
5. Urgentni centar ER
6. Zona sumraka (stare, kvalitetne epizode)
7. Nikita
8. Pozorište Raya Bradburriya
9. Surova realnost (Harsh reality)
10. Totalni opoziv 2070.
11. Šerlok Holms
12. Čari (Charmed)
13. Prvi talas (First wave, SF serija)
14. Milenijum
15. Usamljeni revolveraši (The lone gunmen)
16. Čuvari plaže
17. Čuvari plaže noću (Baywatch nights)
18. Neš Bridžis
19. Porodica Soprano
20. One West Waikiki
21. Ubistva - život na ulici (Homicide: Life on the Street)

Neke od ovih serija su kvalitetnije, neke su manje kvalitetne, a neke su najkvalitetnije na svetu. U svakom slučaju, sve su visoko kotirane na svetskim rang-listama i svaka od nih je prikazivana na mnogim poznatim satelitskim kanalima kao što su RTL, SAT1 i dr.

E sad, nek mi neko od pink-pljuvača kaže bar jednu domaću TV stanicu koja je imala ovako kvalitetan, bogat i raznovrstan serijski program u poslednjih 15 godina.

O filmskom programu TV Pink ne treba ni da govorim jer je ta televizija do 5. oktobra 2000., takoreći, jedina imala ozbiljan filmski program. Po nekad je čak puštala svetske hitove pre nego što su se pojavili kod nas u bioskopima., mada, od kad je otišao Robert Nemeček, kvalitet filmskog programa im se dosta srozao.

Bilo je dosta i talk-show emisija tipa Maxovizija, Klopka (koja je bila odlična dok ju je vodila Olivera Kovačević).

Posebno moram da naglasim da je informativni program TV Pink trenutno mnogo, mnogo objektivnije nego, npr. na TV B92 i da je za vreme prošle predsedničke kampanje proglašena za najobjektivniju televiziju.

Vi koji pljujete po Pinku osvrćete se isključivo na najgore emisije tipa Grand show i sl., a zanemarujete sve ostalo. To bi možda i bilo OK da niste proveli hiljade časova gledajući program TV Pink. To vas čini ne samo neobjektivnimm kritičarima, već i licemernim ljudima.

Eto, ispadoh ja neki branitelj TV Pink iako mi se veći deo emisija gadi kao i svima ostalima. :lol:

BRAAAAAVOOOO,BRAAAAVOOOO...(ovo je bio citat iz emisije `Ovde vas jos nisam pipala`,ili tako nesto...)...salu na stranu,ne bi ja tu nista dirao...mislim u tvom textu...upravo to htedoh da napisem...jeste da covek ima para pa moze,ali je bez sumnje odlicna televizija...dopunicu samo sa serijom Braca po oruzju,zatim ovo novo Carnevale...ima dosta toga izuzetno dobrog...
 
Otkako je Robert Nemecek otisao na RTS, na Pinku nema dobrog filma.
Serijski program je nikakav, sve same sapunice - ne zna im se broj. Muka mi kad ih vidim.
Emisije su sra*e na kvadrat, zajedno sa voditeljima. Oni glupi manekeni i modeli sto vode City ne znaju nista drugo osim glupave mode i 'fesn vikova'.
Muzika je blagi ocaj. Grand show organski ne podnosim.
Nekada mi je TV uvek bio ukljucen na Pinku, dok su pustali sve te dobre serije vec navedene kao i odlicne filmove, ali onda se nesto desilo i sad je stanje ovakvo kakvo je. Sada mogu slobodno da ga izbrisem iz memorije, nece mi nedostajati.
Sada filmove gledam na RTS-u, serije na B92 a emisije na BK i B92.
Na proslim vremenima svaka mu cast, ali tih vremena vise nema i sada je, po meni, jedna od gorih TV stanica.
 
Пинк се разликује од Бе92 једино по томе што пушта народњаке. Ианче, циљ им је исти - СИСТЕМАТСКО ЗАГЛУПЉИВАЊЕ НАРОДА дебилним програмом који емитују!

Часопис "New World News" је још 1946. открио планове креатора Новог светског поретка за извођење СВЕТСКЕ РЕВОЛУЦИЈЕ. Ту се, између осталог, каже:

"Преузмите контролу над свим видовима јавности и при томе:

Одвојите мисли људи од њихове власти, фокусирајући њихову пажњу на спорт, секс, књиге и представе, и остале тривијалности."

Хвала ТВ Пинк што обављате свој део посла!!!!!!!!!
 
Искрен да будем, у последње време готово да уопште не гледам телевизију. Погледам ујутро мало "Будилник" на БК, и то је отприлике све.
 

Back
Top