sta raditi kada ljubavi dodje kraj

To se samo tako kaze...
Isto kao i...
Ti si super devojka i zasluzujes nekog boljeg...ja te nisam vredan
bla-bla-truc
Klasicni izgovor..ili sitna laz (kako volis)
Najvise raskida se zavrsi bas tom cuvenom recenicom "ostacemo prijatelji"
I kako sta ces....pa nadji drugog

Meni su najcudniji ludi koji ocekuju da im se neko pravda zato sto ih je ostavio.:dash:

I njima treba u celo.:dash:
 
sto pre to prevazidjes bice ti lakse..............
mada oni su cudo... evo mene bivsi zvao pre neki dan da mi kaze da je postao tata........ zena i dete u bolnici, a on meni da idem kod njega na pice.......... ma kakvi.... na sve njegovo tvoj odgovor treba da glasi NE........ veruj mi, samo uzignute glave kreni dalje..... nema nazad, a ponajmanje da se druzite, to ne postoji........
 
Imam problem.Ostavio me je decko i zeli da ostanemo prijatelji
Sta biste vi na mom mjestu

Ne vidim nista lose u tome da ostanete prijatelji, cak sta vise meni je to pametnije nego da se nesto posvadjate na krv i noz i zamrzite, ogovarate i te malogradjanske gluposti.
Zavisi sve u kom si ti fazonu, neke bi ostale u kres semi sa njim dok ne nadju nesto drugo, neke ni raskinule skroz, neke bi ostale prijatelji.
Najpametnije ti i jeste da ostanete prijatelji jer ko zna kad ce ti sta trebati u zivotu i u kakvim situacijama ces biti. Prijatelj nije na odmet.
 
Ne vidim nista lose u tome da ostanete prijatelji, cak sta vise meni je to pametnije nego da se nesto posvadjate na krv i noz i zamrzite, ogovarate i te malogradjanske gluposti.
Zavisi sve u kom si ti fazonu, neke bi ostale u kres semi sa njim dok ne nadju nesto drugo, neke ni raskinule skroz, neke bi ostale prijatelji.
Najpametnije ti i jeste da ostanete prijatelji jer ko zna kad ce ti sta trebati u zivotu i u kakvim situacijama ces biti. Prijatelj nije na odmet.

:ok: slazem se...nek pokusa...ali vrlo moguce da od toga nema nista...ako su jake emocije upetljane desava se da jedna od strana ne moze da prihvati bivseg partnera u drugoj ulozi...prosla sam kroz to, cak sam ga molila :tajna: da ostanemo dobri ali on nije mogao, iako je hteo...
 

Back
Top