Zastava...

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Ono silno vitlanje zastavicama prilikom glasanja i navijanja za razne izvodjace me je nateralo na razmisljanje: kakva bi bila moja zastava - zastava koja bi predstavljala drzavu Muvalo?
Na njoj bi verovatno bila solja kapucina, kasicica ukrstena sa cigaretom, pozadina teget-bela, mornarska, u jednom cosku baletanka, a u gornjem levom sklupcana macka koja drema... Zezam se, mozda bi bila i zuta ta moja zastavica.
Pitanje je: kada bi trebalo da dizajnirate vlastitu zastavu ili grb, sta bi na njoj bilo?
 
doggystyle2armg3.jpg
 
Nisam postavila pitanje da bi ste postavljali slike - za to sluzi avatar. Interesuje me koje bi ste predmete ili simbole postavili na svoju zastavu da bi ste sto bolje predstavili aspekte svoje lichnosti ili nacina zivota...
 
:))) Ovo ti je ko za Beneton :).........Salji odmah da ti usvoje ideju :)

Pa ne, to mi je zaista prvo palo na pamet kada sam procitala sta je tema....
Boje, boje ..boje....ne mogu ni da zamislim zivot bez njih...
Simbol u sredini ne treba da komentarisem...bez njega nema ni ljubavi prema tim istim " bojama"...prema zivotu, i svemu sto nas okruzuje,,,8)
 
Pa ne, to mi je zaista prvo palo na pamet kada sam procitala sta je tema....
Boje, boje ..boje....ne mogu ni da zamislim zivot bez njih...
Simbol u sredini ne treba da komentarisem...bez njega nema ni ljubavi prema tim istim " bojama"...prema zivotu, i svemu sto nas okruzuje,,,8)

Pa i ja ti ozbiljno kazem , bash im se uklapa u imidz........mozesh i pare da im uzmesh :)
 
siva sa jajetom na oko u donjem levom cosku i malim paukom na zumancetu i zelenom i crvenom tackom ko na kikerskama u samom cosku pored jajeta :lol: sala... ne znam, moram da razmislim...
 
siva sa jajetom na oko u donjem levom cosku i malim paukom na zumancetu i zelenom i crvenom tackom ko na kikerskama u samom cosku pored jajeta :lol: sala... ne znam, moram da razmislim...

haha, pa i ja kao jos razmisljam... ali izgleda da vodim zaista banalnu egzistenciju :lol: jer mi na pamet padaju samo male izmene (umesto baletanke - martinka; da umesto kasicice ipak uguram nekoliko zgrada iz najblizeg komsiluka, sa sve malterom koji otpada i par grafita)... ne znam, najvise bi mi se u stvari dopalo neko malo drvo, sa pravilnom, okruglastom krosnjom, ali da raste na ulici, i macor koji izviruje iza njega... Da, da, to je to :)
 
haha, pa i ja kao jos razmisljam... ali izgleda da vodim zaista banalnu egzistenciju :lol: jer mi na pamet padaju samo male izmene (umesto baletanke - martinka; da umesto kasicice ipak uguram nekoliko zgrada iz najblizeg komsiluka, sa sve malterom koji otpada i par grafita)... ne znam, najvise bi mi se u stvari dopalo neko malo drvo, sa pravilnom, okruglastom krosnjom, ali da raste na ulici, i macor koji izviruje iza njega... Da, da, to je to :)

a knjiga muvalo? podseti me gornji post ;)
 

Back
Top