UNMIK prenosi vlast na "Vladu Kosova" cim BoTa sastavi Vladu RS !
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: UNMIK prenosi vlast na "Vladu Kosova" cim BoTa sastavi Vladu RS !

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano UNMIK prenosi vlast na "Vladu Kosova" cim BoTa sastavi Vladu RS !

http://www.serbiancafe.com/lat/vesti/3/48600/unmik_prenosi_vlast_na_vladu_kosova_15_juna

Zapadni "partneri" spremaju poklon svojim Srpskim "prijateljima" u DS-u

Bas kao sto su sacekali da BoTa zasedne u fotelju predsednika Srbije da bi dva dana posle toga priznali Kosovo kao nezavisnu drzavu, ovaj put ocekuju BoTinu DS Vladu Srbije da ukinu UNMIK i predaju kompletnu vlast "Vladi Kosova"

Ovce i jesu za sisanje....ajmo sada braco Srbi, makaze su spremne, da vas cujem kako blejite

Ističe se nexxx011 (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: UNMIK prenosi vlast na "Vladu Kosova" cim BoTa sastavi Vladu RS !

Citat Original postavio consiglieri Pogledaj poruku
    http://www.serbiancafe.com/lat/vesti/3/48600/unmik_prenosi_vlast_na_vladu_kosova_15_juna

Bas kao sto su sacekali da BoTa zasedne u fotelju predsednika Srbije da bi dva dana posle toga priznali Kosovo kao nezavisnu drzavu, ovaj put ocekuju BoTinu DS Vladu Srbije da ukinu UNMIK i predaju kompletnu vlast "Vladi Kosova"

Ovce i jesu za sisanje....ajmo sada braco Srbi, makaze su spremne, da vas cujem kako blejite
    Kao i uvek samo gluposti prosipaš..............................

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: UNMIK prenosi vlast na "Vladu Kosova" cim BoTa sastavi Vladu RS !

Mene zivo zanima kako "vlada Kosova" zamislja uspostavljanje kontrole na severu, Strpcu, Gracanici...

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nexxx011 Pogledaj poruku
    Kao i uvek samo gluposti prosipaš..............................
    I sta tu "kao" nije tacno

Nisam ja izmislio vest, vec je samo preneo, a vidimo u dnu (vesti) gde se spominje sastanak "grupe" ko su clanovi i kako su "glasali" po pitanju nezavisnosti Kosmeta

Mislim da su tebe odavno osisali, ti si vec u drugoj fazi (spit or swallow)

Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

I sta tu "kao" nije tacno

Nisam ja izmislio vest, vec je samo preneo, a vidimo u dnu (vesti) gde se pominje sastanak "grupe" ko su clanovi i kako su "glasali" po pitanju nezavisnosti Kosmeta

Mislim da su tebe odavno osisali, ti si vec u drugoj fazi (spit or swallow)
    Vest je ok ali je tvoje povezivanje sa Borisom Tadićem neviđena glupost................

Ističe se
    Učlanjen
    29.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Yopa_2.0 Pogledaj poruku
    Mene zivo zanima kako "vlada Kosova" zamislja uspostavljanje kontrole na severu, Strpcu, Gracanici...
    silom!
    ali to mora da se spriječi!

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Vest je ok ali je tvoje povezivanje sa Borisom Tadićem neviđena glupost................
    Jel Kosovo nije proglasilo nezavisnost dva dna posle izbora za predsednika ? slucajnost

Zasto se ceka bas 15 Jun da se UNMIK ukine ? slucajnost

Niti bi Tadic bio predsednik da se to desilo pre izbora, niti bi imao ikakve sanse da sastavi vladu da su do sada ukinuli UNMIK, ali dobro, jos si ti mlad i zelen, ima vremena za tebe

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio branko.bl Pogledaj poruku
    silom!
    ali to mora da se spriječi!
    Kojom silom? KFOR sigurno nece rizikovati bulje svojih vojnika da bi neki korumpirani albanski politicar mogao da kaze svojoj raji:"Eto, imamo kontrolu na celim Kosovom", a "vojska Kosova" je malobrojnija i slabije naoruzana i obucena od polupijanih "cuvara mosta," a i KPS je zayebancija.

Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Jel Kosovo nije proglasilo nezavisnost dva dna posle izbora za predsednika ? slucajnost

Zasto se ceka bas 15 Jun da se UNMIK ukine ? slucajnost

Niti bi Tadic bio predsednik da se to desilo pre izbora, niti bi imao ikakve sanse da sastavi vladu da su do sada ukinuli UNMIK, ali dobro, jos si ti mlad i zelen, ima vremena za tebe
    A ti si izgleda mator i uveo....................

Misliš ako radikali naprave vladu da onda oni neće to uraditi 15. juna?

Baš si naivan....................

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

A ti si izgleda mator i uveo....................

Misliš ako radikali naprave vladu da onda oni neće to uraditi 15. juna?

Baš si naivan....................
    Ma jok, samo umno sazreo

Mozda hoce, a mozda nece, ali za BoTu znam definitivno da hoce, njihov covek sto je bezbroj puta do sada i pokazao kao sto sam naveo, tik posle predsednickih izbora koje su pozdravili svi prijatelji Srba i Srbije, ukljucujuci Hasima, Solanu & Co.

Naivan ? mozda, ali priglup kao neki, definitivno ne

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

ja jos nisam poceo da blejim ili nisam usao u stado

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

sacekaj malo i videces... ili pogledaj bilo koju zemlju kako uspostavljaju vlast na svojoj teritoriji, i to je to

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Адеме, на чијој тероторији??? Немој да лајеш около, када немаш разлога за то.

Ističe se Aurora.Borealis (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    sacekaj malo i videces... ili pogledaj bilo koju zemlju kako uspostavljaju vlast na svojoj teritoriji, i to je to
    koja je to zemlja bila u prilici u skorije vreme da uspostavlja vlsta nad teritorijom koje ne priznaje njenu vlast?

misliš li na kinu? miloševićevu srbiju? ja sam mislila da je na kosovu napredna evropska politika za razliku od nazadne srbije. kakvo razočarenje.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Kojom silom? KFOR sigurno nece rizikovati bulje svojih vojnika da bi neki korumpirani albanski politicar mogao da kaze svojoj raji:"Eto, imamo kontrolu na celim Kosovom", a "vojska Kosova" je malobrojnija i slabije naoruzana i obucena od polupijanih "cuvara mosta," a i KPS je zayebancija.
    najpristojnija rec kojom bih mogao okarekterisati tvoje "razmisljanje" je naivnost.
    ps. za cuvare si zaboravio dotati, pored "polupijanih" i rec "drogiranih"

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio Aurora.Borealis Pogledaj poruku
    koja je to zemlja bila u prilici u skorije vreme da uspostavlja vlsta nad teritorijom koje ne priznaje njenu vlast?

misliš li na kinu? miloševićevu srbiju? ja sam mislila da je na kosovu napredna evropska politika za razliku od nazadne srbije. kakvo razočarenje.
    Koji si ti car...

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Cijoj teritoriji Ademe crni...

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

ko ne priznaje njenu vlast??? mislim da svi gradjani kosova priznaju vlast republike kosovo. mozda se nekome nesto ne svidja, ali postoje demokratska sredstva da se to promeni,ako moze, ako ne,znaci da se vecini to dopada

dobro si mislila, i sigurno nece niko slati tenkove na "pobunjena podrucja",ili vojsku i sl. znaci saslusat ce se [mislim na zahteve nezadovoljnih pojedinaca, ili gurpe], razgovarati, naci neki kompromis koji bi relativno zadovoljio obe, ili vise strana, i nadam se da ce svi biti srecni. a kako vama ide [ako bude vladala "odredjena" stranka, sto se nadam da nece], mislim da ce srbi, a i ostali na kosovu, biti prezadovoljni sa stanjem na kosovu.

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da ce vas Srbija u skoroj buducnosti(10-20g) sve proterati za Albaniju ali o tom potom a oni sto ostanu, ostat ce za vekove vekova

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da ce vas Srbija u skoroj buducnosti(10-20g) sve proterati za Albaniju ali o tom potom a oni sto ostanu, ostat ce za vekove vekova
    ti mislis da mislis, ali znas kako kazu, misliti i .... nije bas isto

Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

ko ne priznaje njenu vlast??? mislim da svi gradjani kosova priznaju vlast republike kosovo. mozda se nekome nesto ne svidja, ali postoje demokratska sredstva da se to promeni,ako moze, ako ne,znaci da se vecini to dopada
    dakle severno od ibra nije kosovo. to je yvanični stav? nisam ga još čula.

dobro si mislila, i sigurno nece niko slati tenkove na "pobunjena podrucja",ili vojsku i sl. znaci saslusat ce se [mislim na zahteve nezadovoljnih pojedinaca, ili gurpe], razgovarati, naci neki kompromis koji bi relativno zadovoljio obe, ili vise strana, i nadam se da ce svi biti srecni. a kako vama ide [ako bude vladala "odredjena" stranka, sto se nadam da nece], mislim da ce srbi, a i ostali na kosovu, biti prezadovoljni sa stanjem na kosovu.
    ti bi to da dobiješ neko mesto u kosovskoj administraciji? jošmalo pa ćeš zvučati i ubedljivo.

(i nisi mi odgovorio, na koje si zemlje mislio kada si pominjao da treba da vidimo kako se uspostavlja kontrola nad teritorijom.)
    Poslednji put ažurirao/la Aurora.Borealis : 25.05.2008. u 23:18

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Beeeeeeeee

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

dakle severno od ibra nije kosovo. to je yvanični stav? nisam ga još čula.
    i neces ga cuti. znas zasto? zato sto severno od ibra ima puno gradjana kosova koji priznaju kosovo.

ti bi to da dobiješ neko mesto u kosovskoj administraciji? jošmalo pa ćeš zvučati i ubedljivo.
    sumnjam,a i nisam zainteresovan, ipak trebas biti premazan svim bojama da bi bio politicar, moras biti previse "fleksibilan", a ja nisam, iako smatram da se svako treba saslusati, sa svakim treba pokusati pronaci neki zajednicki jezik, ali kod mene to ima granicu. npr. ovde nekima odgovaram na "pitanja", sa nekima pokusavam da ispravljam krive drine [kao i oni samnom] ali cim neko pretera, jednostavno ne gubim vreme sa njim. a kao politicar to ne bih mogao
    (i nisi mi odgovorio, na koje si zemlje mislio kada si pominjao da treba da vidimo kako se uspostavlja kontrola nad teritorijom.)
    ima vise zemalja koje imaju unutrasnje probleme, mislim na evropske, i one ih resavaju godinama i decenijama. a sigurno nisam mislio pri tome na nacin resavanja tih problema kao kina, rusija i sl.

Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

i neces ga cuti. znas zasto? zato sto severno od ibra ima puno gradjana kosova koji priznaju kosovo.
    naglasak na puno, ne većina.

sumnjam,a i nisam zainteresovan, ipak trebas biti premazan svim bojama da bi bio politicar, moras biti previse "fleksibilan", a ja nisam, iako smatram da se svako treba saslusati, sa svakim treba pokusati pronaci neki zajednicki jezik, ali kod mene to ima granicu. npr. ovde nekima odgovaram na "pitanja", sa nekima pokusavam da ispravljam krive drine [kao i oni samnom] ali cim neko pretera, jednostavno ne gubim vreme sa njim. a kao politicar to ne bih mogao

ima vise zemalja koje imaju unutrasnje probleme, mislim na evropske, i one ih resavaju godinama i decenijama. a sigurno nisam mislio pri tome na nacin resavanja tih problema kao kina, rusija i sl.
    paziovako, sobzirom na to što su ljudi na kosovu preživeli u poslednjih dvadesetak godina, poslednje što želim je još patnje tako da zaista imam najbolje namere ali u vašu političku elitu je besmisleno imati poverenja, situacija je kao da daš kozama da čuvaju kupus. trenutna albanska kosovska elita nema pravo da očekuje poverenje kosovskih srba i prilično je drsko, čak bazobzirno što to očeluje.

možeš sada da mi prosipaš jos folskula i nebuloza ali oboje znamo da neće imati efekta, neću ti poverovati. ne vidim budućnost za kosovo u obliku u kojem je ono sada.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Jedva čekam i to da vidim.
    To bi za nas trebale biti dobre vesti (mislim po balkanskoj staroj "nek' komšiji crkne krava..." filozofiji), jer je tzv. vlada Kosova apsolutno nesposbna da se suprotstavi problemima ondašnjeg društva.
    Ne verujem da će biti bilo šta od toga, jer ne verujem da su NATO-vci dali nezavisnost Albancima da bi im dali da sami vladaju.

Slične teme

1. Sastavi svoju vladu!
    Autor Savršena u forumu Video igre
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 10.07.2008., 23:08
  2. Malo opustanja-sastavi sam svoju vladu
    Autor nature u forumu Politika
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 05.07.2008., 01:02
  3. sastavi vladu
    Autor crow u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.07.2008., 22:47
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.06.2008., 22:55
  5. Zarko Korac: "Podrzacemo vladu DSS-DS"!
    Autor Chávez u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 29.12.2006., 15:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •