Pomoc za vice city

Uros12

Ističe se
Poruka
2.348
Na netu sam nasao mod za Vice City koji ti stavlja Super maria kao glavnog lika umesto tomija.i ja sav happy ga skinem al treba da se istalira preko IMG Toola al ja ne znam kako da instaliram:dash:.Znate li kako da se to instalira???
 
image_149.jpg
 
Dalke skinuo sam fajlove
player.dff
mario.bmp
a evo i upustva koje ne razumem
Mario Player Model For GTA: Vice City
=====================================

This Mario model, and textures, were ripped from the "Super Mario 64" ROM with the Nemu64 emualtor.

Installation
============

1. Open your IMG tool.

2. Find player.dff.

3. Replace it with my mario model.

4. Rebuild the IMG.

5. Copy the mario.bmp skin to the "skins" folder.

6. ENJOY!!!


Bugs
====

Normals problem on his face.

When his arms and legs move they become thin due to low poly.


Thanks To....
=============

Lemmy - For creating "Export VRML" and "Texture Debugger" features to his plugin.

Hollower - For creating such an excellent script for Blender.

To you - For downloading my mod :p.


James Caldwell AKA ModelingMan.
 
Koji je problem uputsvo je sasvim jasno osim ako ne znaš engeski.Znači instaliraš IMG tool pokreneš ga file-open pa onda nađeš gta3.img fajl u instalacionom folderu vice city-ja i otvoriš ga kad ti se pojavi ova lista kao što je mixed priložio pretisneš ctrl+f i ukucaš player.dff u search kad ga nađeš odeš na njega desni pa replace i zameniš ga sa onim fajlom koji si skino,zatim mislim da je na commands nađeš rebuild archive i sačekaš da završi.zatim nađeš folder skins u instalacionom folderu vice city-ja i prekopiraš u njega mario.bmp.Brate ti si jako napaljen na Super Maria;)
 
Koji je problem uputsvo je sasvim jasno osim ako ne znaš engeski.Znači instaliraš IMG tool pokreneš ga file-open pa onda nađeš gta3.img fajl u instalacionom folderu vice city-ja i otvoriš ga kad ti se pojavi ova lista kao što je mixed priložio pretisneš ctrl+f i ukucaš player.dff u search kad ga nađeš odeš na njega desni pa replace i zameniš ga sa onim fajlom koji si skino,zatim mislim da je na commands nađeš rebuild archive i sačekaš da završi.zatim nađeš folder skins u instalacionom folderu vice city-ja i prekopiraš u njega mario.bmp.Brate ti si jako napaljen na Super Maria;)

Aaaaaaaaaaaaa pa upustvo nije bas jasno jer ne pise nista za taj gta.3 img tool al hvala
Nece da radi.sve sam uradio i onda mi izbaci file acess denied:dash:
 
Poslednja izmena:

Back
Top