Kako nastaviti studiranje posle zavrsene 4. godine gimnazije u Americi
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kako nastaviti studiranje posle zavrsene 4. godine gimnazije u Americi

Nov član
    Učlanjen
    03.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako nastaviti studiranje posle zavrsene 4. godine gimnazije u Americi

Ako odem cetvrtu godinu gimnazije u Ameriku preko neke agencije zanima me kako mogu da ostanem da studiram tamo(koje mi diplome trebaju i koliko mi para treba za sve to).

Nov član
    Učlanjen
    06.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako nastaviti studiranje posle zavrsene 4. godine gimnazije u Americi

Ako si dobar sportista mozes dobiti stipendiju,mada za strane studente je mnogo teze da se dobije stipendija.inace ti treba dosta para.ako ides prvo na komuniti koledz malo je jeftinije nego universiti trebace ti oko 8-10000.00$ samo skola,plus stan i hrana,za jednu skolsku godinu.tu ides 2 godine,aposle je duplo skupo da dovrsis na univerzitet,jer s ove dve godine nista nisi uspeo.najbolje je ako imas neke rodjake gde mozes da zivis besplatno.treba ti potvrda od banke da tvoji imaju dovoljno para da te skoluju.ne mozes da radis van skole,a u skoli ne mozes da radis vise od 20 sati nedeljno.treba ti potvrda od fakulteta da si se upisao tamo da bi ti dali u ambasadu studensku vizu.ako budes zavrsio cetvrtu godinu u USA za upis na fakultet sve ce ti objasniti u skoli i pomoci oko papirologije.

Slične teme

1. TOEFL i studiranje u Americi
    Autor miloshm u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.10.2009., 11:52
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.08.2008., 20:59
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.01.2008., 11:28
  4. USA dolar ce nastaviti da pada 2007 godine
    Autor Istocni Vetar u forumu Ekonomija
    Odgovora: 16