celavci vs celavice

Schuhart

Domaćin
Poruka
4.982
Unapred se izvinjavam koleginicama moderatorkama ako je ovakva tema vec bila!

Ovo mu dodje kontra tema od teme "muskarci sa dugom kosom"!
Kakva su vasa misljenja o celavim muskarcima (ne kratko osisanim nego sticajem okolnosti procelavim)!
I naravno sta mislite o curama koje se sisaju na celavo!
 
Bravo! Bravo! Odma si otvorio temu, kao sto smo ti i sugerisale...Ne smetaju mi celavi muskarci - kakve to veze ima? Ne volim ove pe...kao feminizirane, koji koriste svakodnevno maskaru i sl.
A celavi su obicno simpaticni...Evo na primer: Brus Vilis, Bili Zejn, Saban Saulic (:rotf: koji je dodushe decenijama krio da je celav, al dobro), Boban Piroman (:rotf: - kazu da bolje pali vatru otkad je celav) i .....Seticu se kasnije, sad nisam bash skoncentrisana...
 
Bravo! Bravo! Odma si otvorio temu, kao sto smo ti i sugerisale...Ne smetaju mi celavi muskarci - kakve to veze ima? Ne volim ove pe...kao feminizirane, koji koriste svakodnevno maskaru i sl.
A celavi su obicno simpaticni...Evo na primer: Brus Vilis, Bili Zejn, Saban Saulic (:rotf: koji je dodushe decenijama krio da je celav, al dobro), Boban Piroman (:rotf: - kazu da bolje pali vatru otkad je celav) i .....Seticu se kasnije, sad nisam bash skoncentrisana...

E, za ovo bravo...
Znaci, on je tako.....uhhhhh........joj. Najbolji frajer, u svakom smislu reci.
Jes' da za Sabana bas i ne mogu da te skontam, al' ajde, hehe.....:lol::lol:
 
Unapred se izvinjavam koleginicama moderatorkama ako je ovakva tema vec bila!

Ovo mu dodje kontra tema od teme "muskarci sa dugom kosom"!
Kakva su vasa misljenja o celavim muskarcima (ne kratko osisanim nego sticajem okolnosti procelavim)!
I naravno sta mislite o curama koje se sisaju na celavo!

Celavost smatram za manu.
Devojke na celavo... to je retkost i sve zavisi kako kojoj stoji, mozda moze i ok da bude, mada vise preferiram sa frizuricom.
 
super su mi cice obrijane glave, nisam toliko bila hrabra, bila sam oshishana na keca :)

procelavi muskarci? hmmm... vise volim kad imaju kosu, nije presudno, sta covek da radi, nije on uticao na to da ostane bez kose...
 

Back
Top