Ko je iskreniji?

Pa znam za sebe, da nikad necu reci nekome da ga volim ako nije tako. Ali ako je istina da zene osvajaju pojavom, a muskarci recima, onda bi trebalo da su zene iskrenije.

Ne znam, ne treba generalizovati. Ali opet, ako muskarci nisu iskreni, pa onda mene nije niko nikad ni voleo, a to mi se ne svidja.. Ne, ne i ne. Za mene podjednako lazemo i podjednako smo iskreni.
 
Joj jos jedno sranje od teme!! Ovde ce sve da se svodi na glupost,svako ce da brani svoj stav i uskoro ce poceti svadja i po obicaju neko ce nekog da uvredi onda se ja pojavim,pa onda mene neko uvredi i onda ponovo odlasci sa foruma!!
 
Evo onda ako ćete istinu,mada već to znate,ali se to uvrće okolo naokolo- Muški,bar većina prvo gleda ženske atribute,a ne ni pamet,ni obrazovanje i odmah se zamišlja u zagrljaju sa tom ženskom osobom...Sad ženska psiha je možda drugačija,ali i one donekle gledaju fizički izgled,pa su muške reči samo izgovor,da bi se smuvala sa nekim,da ne bi one prišle prve...To je cela filozofija...
 
Evo onda ako ćete istinu,mada već to znate,ali se to uvrće okolo naokolo- Muški,bar većina prvo gleda ženske atribute,a ne ni pamet,ni obrazovanje i odmah se zamišlja u zagrljaju sa tom ženskom osobom...Sad ženska psiha je možda drugačija,ali i one donekle gledaju fizički izgled,pa su muške reči samo izgovor,da bi se smuvala sa nekim,da ne bi one prišle prve...To je cela filozofija...

:klap::ok:
 
Evo onda ako ćete istinu,mada već to znate,ali se to uvrće okolo naokolo- Muški,bar većina prvo gleda ženske atribute,a ne ni pamet,ni obrazovanje i odmah se zamišlja u zagrljaju sa tom ženskom osobom...Sad ženska psiha je možda drugačija,ali i one donekle gledaju fizički izgled,pa su muške reči samo izgovor,da bi se smuvala sa nekim,da ne bi one prišle prve...To je cela filozofija...

:nono:
 
Evo onda ako ćete istinu,mada već to znate,ali se to uvrće okolo naokolo- Muški,bar većina prvo gleda ženske atribute,a ne ni pamet,ni obrazovanje i odmah se zamišlja u zagrljaju sa tom ženskom osobom...Sad ženska psiha je možda drugačija,ali i one donekle gledaju fizički izgled,pa su muške reči samo izgovor,da bi se smuvala sa nekim,da ne bi one prišle prve...To je cela filozofija...

potpisujem!:rtfm::mrgreen:
 
Evo onda ako ćete istinu,mada već to znate,ali se to uvrće okolo naokolo- Muški,bar većina prvo gleda ženske atribute,a ne ni pamet,ni obrazovanje i odmah se zamišlja u zagrljaju sa tom ženskom osobom...Sad ženska psiha je možda drugačija,ali i one donekle gledaju fizički izgled,pa su muške reči samo izgovor,da bi se smuvala sa nekim,da ne bi one prišle prve...To je cela filozofija...

Ok!To je tvoje misljenje i ja ga postujem!
 
pa ovde su brate maltene sve teme sranje.....

Ima istine u tome sto kazes ali me ovakve teme iritiraju,jer sve se svodi na generalizaciju stvari!! Ovde se sve svodi na ljubav (neki nikad u zivotu nisu imali decka\devojku i nesto filozofiraju i prave se pametni),yebanje,prevare,odnose sa roditeljima,proseravanje i izmisljanje dogadjaja koako bi ispali qul msm kad lazes imaj granice!! Ova omladina je totalno ne zainteresovana za bilo sta,niko nije otvorio ni jednu temu a da ima veze sa kulturom ili necemu sto je zanimljivo a da nije ljubav (koju polovina nije nikad dozivela)!! Ovde mozda ima 3-4 ljudi koji imaju neke veze ostalo je sve prslo!!
 
Joj jos jedno sranje od teme!! Ovde ce sve da se svodi na glupost,svako ce da brani svoj stav i uskoro ce poceti svadja i po obicaju neko ce nekog da uvredi onda se ja pojavim,pa onda mene neko uvredi i onda ponovo odlasci sa foruma!!

Soory,nije mi bila namera da se neko zbog moje teme svadja!Nisam znala da se sve ozbiljno shvata na ovom forumu!A ti ako mislis da ce neko da te vredja,ti nemoj ni da se pojavljujes!
 

Back
Top