Mob i Komp

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.211
Kako da ih povezem.......a da nije na fazon infrared-a....i sta mi treba koji mob....i treba li mi jos nesto....trenutno koristim motorolu t191....ako on ne moze da se poveze kupio bi jos jedan jel mi se ne menja moja motorolica........valjda neko zna.....uzmite u obzir da ne znam nista o tome....
 
Red_Zmaja:
Kako da ih povezem.......a da nije na fazon infrared-a....
postoje tri nacina:
- bluetooth
- infrared
- cable

preporuka je prvi metod (ali onda telefon mora da podrzava BT, i za komp ti je potreban BT adapter - 10-20 evra)

drugi metod takodje nije los, i ja ga koristim sa mojom Nokijom 3200 i Sweex IR adapterom...

treci metod je najnefleksibilniji (jer kabal mozes da koristis samo sa vrlo malim brojem telefona - skoro svaki ima drugaciji!), ali se zato baterija najmanje trosi...

elem... moj predlog je jedan od prva dva metoda (ako telefon ima BT ili IR)

:)
 
ZoNi:
Red_Zmaja:
Kako da ih povezem.......a da nije na fazon infrared-a....
postoje tri nacina:
- bluetooth
- infrared
- cable

preporuka je prvi metod (ali onda telefon mora da podrzava BT, i za komp ti je potreban BT adapter - 10-20 evra)

drugi metod takodje nije los, i ja ga koristim sa mojom Nokijom 3200 i Sweex IR adapterom...

treci metod je najnefleksibilniji (jer kabal mozes da koristis samo sa vrlo malim brojem telefona - skoro svaki ima drugaciji!), ali se zato baterija najmanje trosi...

elem... moj predlog je jedan od prva dva metoda (ako telefon ima BT ili IR)

:)
A koji tel. podrzava bt i ako neko prodaje to nek mi se javi..Poz...
 

Back
Top