RAzno
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: RAzno

Prijatelj. zabrinutog Pri
    Guest

Podrazumevano RAzno

Postovani dr-ovi, imam vise od 16 godina i po nagovoru najboljeg i jedinog prijatelja se javljam na ovaj forum da bih resila svoje rastuce probleme. On kaze samo dr meni moze da pomogne neznam samo kojeg mi je namenio tacno ali evo uboscu prstom negde tek da bi pocela. Naime, moja nezvanicna i neproverena dijagnoza je domino damnatio memorie damnum , bolest cudna sama po sebi mada i nalik na bilo koju drugu, ja sam lat. damnatus onaj koji ne moze, mozda ni zdravlje da pokloni onom kojeg voli.Ima li za coveka vece kazne. Da li sam ja svoju bolest trazila, i ako se ne secam da sam je bolovala da li sam zdrava, da li lazem , da li kradem, vrlo bitno za coveka. Ima li pravo rekonvalescent na svog licnog dr najboljeg medju najboljima, najhrabrijeg medju najhrabrijima, najjaceg medju najjacima, neskromna. I moj prijatelj i ja imamo problem ali cini mi se, bar meni se tako cini da su stvari tako postavljene da resenje mog pretstavlja i resenje njegovog. Zasto ne moze doci do resenja mozda je ,oh pardon, to pitanje za gatare , eh kad zena mora toliko da se sroza, u sustini od krucijalnog znacaja je odrediti boju da li je crna, bela, ruzicasta, tirkizna, bledo-bez, purpurno-ljubicasta, oker ili neka druga..

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Postovana meni ama nista nije jasno iz vaseg posta.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •