Znak i podznak prethodnog zivota

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
U karmičkoj astrologiji vrijede donekle drugačija pravila nego u natalnoj.

12 kuća se ne promatra samo kao polje, već kao jedan cjeloviti horoskop. U tom smislu 12 polje će pokazati i gdje smo živjeli u prethodnom životu, odakle dolazimo, što nam se događalo. Na simbolički način 12 polje predstavlja sva moguća iskustva naše zadnje inkarnacije.

Ako netko ima retrogradan Saturn ili retrogradnu planetu koja se nalazi u 12 polju tada govorimo o pretprošlom životu, a ne o prošlom.

Kako odrediti znak i podznak onoga što smo bili u prethodnom životu ?

Uzmemo prvo Sunce i pogledamo na kojem se stupnju nalazi. Recimo da je na 15,11 Blizanaca. Počinjemo brojati od 2,5 pa nadalje sve dok ne dođemo do 15. Počinjemo od Blizanaca - 2,5 Blizanci, 5.0 Rak, 7.5 Lav, ¸10,00 Djevica, 12,50 Vaga, 15,00 Škorpion, 17,50 Strijelac - a naše Sunce je na 15,11 Blizanaca dakle u prethodnom životu bili smo Strijelac.

istu stvar napravimo sa ascedentom i mjesecom.

ukoliko se planeta nalazi unutar 2,5 stupnjeva na samom početku znaka tada tada postoje dvije teze - da smo imali tu planetu u istom znaku u zadnjem životu, ili da je ta planeta bila u prethodnom znaku.

naravno morate znati da kad složtie cijeli karmički horoskop da to odražava samo simboličnu natalnu kartu koja u prostoru i vremenu ne mora nužno biti takva.

egzaktne su jedino pozicije sunca, mjeseca i ascedenta.

Domagoj Bažant
 
Uzmemo prvo Sunce i pogledamo na kojem se stupnju nalazi. Recimo da je na 15,11 Blizanaca. Počinjemo brojati od 2,5 pa nadalje sve dok ne dođemo do 15. Počinjemo od Blizanaca - 2,5 Blizanci, 5.0 Rak, 7.5 Lav, ¸10,00 Djevica, 12,50 Vaga, 15,00 Škorpion, 17,50 Strijelac - a naše Sunce je na 15,11 Blizanaca dakle u prethodnom životu bili smo Strijelac.

Mozemo li da vidimo stepen nekako ? I raspored polja ? ... neki ... trazim puno ? :lol: ...

8) :-o :o
 
Zasto je 2,5 ?

To je dobro pitanje. Ima negdje odgovor. Naravno ovo nije moja teorija vec je jako puno o tome pisao A. Imsiragic, ostala dva teksta koja sam stavio su moje djelo no ovo je napravio Imsiragic.

potraziti cu tocno zasto.

dakle teorija je njegova a ja sam to samo malo objasnio i poejdnostavnio zato sam potpisao sebe da ne bi bilo zabune.
 
Zasto je 2,5 ?

To je dobro pitanje. Ima negdje odgovor. Naravno ovo nije moja teorija vec je jako puno o tome pisao A. Imsiragic, ostala dva teksta koja sam stavio su moje djelo no ovo je napravio Imsiragic.

potraziti cu tocno zasto.

dakle teorija je njegova a ja sam to samo malo objasnio i poejdnostavnio zato sam potpisao sebe da ne bi bilo zabune.

Jel ta teorija bas Imsiragiceva ili je istrazivao, nadogradio i potvrdio vec postojecu teoriju?

PS. Ne pitam za ovo sto si ti nadogradio vec bas za Imsira, ja od Petkovica nisam ni procitala ni cula za tu teroriju :think:

Bdw veoma ti je ne obicno ime Domagoj - sta ono znaci ? ( of topic :spam: )
 
Domagoj je klasicno hrvatsko ime, zaista ima puno ljudi koji za to nisu culi.

Vindex - a listao latinski rjecnik, bio sam lose volje i pise tamo vindex= osvetnik. i tako uzeo i ostalo.

2,5 stupnja je zato sto taj broj x 12 daje 30. A svaki znak ima 30 stupnjeva, dakle ovo vam je nesto u stilu fraktala.
 
Evo još jedne Škorpije!
Škorpija/ Lav, a Mesec u Raku.
Sad me interesuje sledeće- kakva je veza između ovog znaka i podznaka koje smo odredili i 11 polja u sadašnjoj karti? Jer se na drugoj temi pisalo o tome da je to karmičko polje prošlog života. Meni se sada u 11polju nalazi Pluton.

P.S. Ja sam čula da se ljudi zovu Domagoj, mada se kod nas niko tako ne zove, pa je zato neobično. Valjda kao naše ime Nemanja. A prezime mi je neobično. Je l to tipično hrvatsko prezime?
 
Pa po ovome je meni Sunce bilo u Biku, mesec i Asc.u Blizancima ( sad nesto ne volim te tipove osoba, a i nagazili su me posteno par puta ) A sad opet imam Merkur na samom ASc- u . Znaci da nesto tipa Merkura ( u toj simbolici ) treba da nastavim, nesto gde sam stala? :roll:
 

Back
Top