Originalnost ili pomodnost -

sta vam je seksi od ovo 2:

  • Originalnost - po svaku cijenu.

  • Pomodnost|biti u trendu|pracenje mode|popularnost


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SudnjiReli

Obećava
Banovan
Poruka
98
Pitanje jednostavno. Ukoliko neko misli da anketa ne nudi adekvatna 2 odgovora neka napise 3ci. Mislim da je dobro imati ovakve teme jer se ljudi tu mogu podijeliti u neke grupe u cilju upoznavanja.

Meni je originalnost seksi. Mislim da ne moram da objasnjavam zasto.
 
Pitanje jednostavno. Ukoliko neko misli da anketa ne nudi adekvatna 2 odgovora neka napise 3ci. Mislim da je dobro imati ovakve teme jer se ljudi tu mogu podijeliti u neke grupe u cilju upoznavanja.

Meni je originalnost seksi. Mislim da ne moram da objasnjavam zasto.

I meni, ali ne mogu da glasam kada sadrži klauzulu "po svaku cenu", jer se događa da neko samo izigrava originalnost, a ispod toga - prazno. Glasam za originalnost koja proističe iz originalnog životnog stava, dakle, odraz je same ličnosti. Praćenje mode je za mene dobra zabava, ali nije bitan sastojak ličnosti. Ako neko MORA da nosi samo "trendi" stvari, bojim se da i nema ničega u sebi, pa mora spoljnim efektima da sebi podigne cenu. sve u svemu, perje je potrebno, ali bez preterivanja. Kod mene lično, jako zavisi od trenutnog raspoloženja i, maravno, kuda i sa kim idem.
 
I meni, ali ne mogu da glasam kada sadrži klauzulu "po svaku cenu", jer se događa da neko samo izigrava originalnost, a ispod toga - prazno. Glasam za originalnost koja proističe iz originalnog životnog stava, dakle, odraz je same ličnosti. Praćenje mode je za mene dobra zabava, ali nije bitan sastojak ličnosti. Ako neko MORA da nosi samo "trendi" stvari, bojim se da i nema ničega u sebi, pa mora spoljnim efektima da sebi podigne cenu. sve u svemu, perje je potrebno, ali bez preterivanja. Kod mene lično, jako zavisi od trenutnog raspoloženja i, maravno, kuda i sa kim idem.

pa dobro je napisao on. Ko je nesto "po svaku cenu" taj mora bit i licnost originalna.
 
Kapiram da je pitanje bilo da li je sexi kad neko nosi originalnu unikatnu odecu ili kad neko nosi ono sto je u trendu.

Nije mi ni jedno ni drugo sexi, tj. moze i jedno i drugo biti sexi ako se skocka tako da je sexi. Samo da nije bas nesto drasticno ruzno obukla da me sramota da se setam pored nje, odelo je manje vise nebitno.
 
Kapiram da je potanje bilo da li je sexi kad neko nosi originalnu unikatnu odecu ili kad neko nosi ono sto je u trendu.

Nije mi ni jedno ni drugo sexi, tj. moze i jedno i drugo biti sexi ako se skocka tako da je sexi. Odelo je manje vise nebitno samo da nije bas nesto drasticno ruzno obukla da me sramota da se setam pored nje, ali 99% se ne oblace tako.

zasto to mislis kad to ne pise u temi? jesi ti corav ili sta, nije covek pominjao oblacenje.
 
Pitanje jednostavno. Ukoliko neko misli da anketa ne nudi adekvatna 2 odgovora neka napise 3ci. Mislim da je dobro imati ovakve teme jer se ljudi tu mogu podijeliti u neke grupe u cilju upoznavanja.

Meni je originalnost seksi. Mislim da ne moram da objasnjavam zasto.

samo ako je prirodna, svako forsiranje je takodje pomodnost

da, potrebna je treca opcija - prirodnost i doslednost sebi
sto nekad moze biti i krajnje originalno ali i prati neke stvari mode ako to osobi odgovara
:cmok:
 

Back
Top