Karma - 11. polje slobodni komad neba

tek sad vidim ovu glupost da je 11 polje karma.

meni je uran u 11, trigon mars u 8, neptun na asc lepo aspektovan. :lol:

- - - - - - - - - -

znam da ovaj trigon sugeriše da bi trebalo napraviti zadršku između misli i dela, imam problem sa impulsivnošću... bez obzira što su i mars u uran u svojim prirodnim poljima, međusobno lepo aspektovani.
to je, sigurna sam, i ono što me gura napred, bez obzira na prepreke ili neuspehe, udaranja glavom o isti zid, ne odustajem... koliko je to dobro, pitanje je.
 
AS.png

Eto, ja imam mesec u 12 sa merkurom koji mi je vladar podznaka. Ako 11. Pomazi a tu mi je Sunce sa egzaltiranim Jupiterom. 11 kuca u raku, njen vladar u 12. Nad cim ja to imam kontrolu? Je l mi jaka 11 ili onako? :D
 
Karma je Saturn i preko njega gledamo sta treba menjati. Polje neba je deveto, jedanaesto su planovi, prijatelji, plodovi rada.

Treba da imas dve firme ili dva posla da bi dobro prihodovala, i moraju se voditi na tvoje ime.

Hvala! Imam i ja taj osecaj. Pitala bih te nesto, ali ne znam kako da srocim pitanje. Pitala bih te kako to vidis u svakom slucaju :) Pozdrav
 
Bice i toga. Zbog jakog 11-og polja bolje da imas dvoje ili vise dece, da ne ostanes na jednom.

Ljubav tu i tamo, vise naglasena prakticna strana, Saturn ti je u petom.

- - - - - - - - - -

Prvo dete decak, drugo najverovatnije devojcica, trece decak. Troje ili cetvoro idealno.
 

Back
Top