A sta sad?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Situacija je sledeca:
Muskarac, ozenjen..zena mu je rodila dvoje dece...jedno je 2 godine i drugo je 5 godina staro...Brak je savrsen, pun ljubavi i razumevanja, oboje su predivni roditelji....Jedan dan u goste im dolazi zenina rodjena starija sestra...jos neudata...i tako pricaju oni i u jednom trenutku, sestra koja je dosla u posetu saopstava da je trudna...i to da je zatrudnela sa muzem svoje setre..muz prilazi zeninoj sestri, zagrli i je i kaze da je to istina...i da zeli da ona zivi pod istim krovom gde i zena i on zive...Ljubav prema zeni se nije promenula, nijedne indicije nema da je los mus i da je los roditelj ali neprijatno je iznenadio svoju zenu..ali voli i zeninu sestru istom jacinom i toplinom kao i svoju zenu....

Pitanje je sledece i vise je namenjeno zenama ali mogu i muskarci da odgovore :

Da se nadjete u tako iznenadnoj situaciji, kako bi reagovale...da li bi napustile muza, da li bi zauvek zaboravili na rodjenu sestru ili bi prihvatile realnost i nastavile da zivite sa jos vecom ljubavlju u sebi i prema muzu i prema sestri?
 
Bolje je brate da cujemo se sutra znash da samo podnosim te kada tu je vutra,al' kreten si stwarno mojne da se ljutish.Kada dignem slushalicu ti ko debil tjutish a kad progovorish s mozgom nema veze,ja se pitam dal' ti je bar malo bzvz.Ja se pitam zashto pamet ti solim,da me zovesh kad te molim iza svojih rechi stojim.Faco nemash nishta sa mnom drugi put izaberi,kol'ko puta da ti pricham nisam ja po tvojoj meri.Neku novu izaberi,e daj tjuti ne seri,drugoj se bre deri i daj malo se saberi.Kazatju ti tiho decko ti si psiho,panika me spopada jer pravi si psihopata,sad retji tju ti glasno to shto tebi nije jasno tvrdoglava budala,psihopatska si ****.Zabadava ti sve pricham a ti cimash me josh vishe pa i ribu ti namestila da ti kobas sishe.Kada papuchu izujesh ne mogu da dishem,pesmicu ti napisala gde sve lepo pishe,od svega toga ti ne kapirash da ne mogu bre vishe.Kazatju ti tiho dechko ti si psiho,panika me spopada jer pravi si psihopata,sad retji tju ti glasno to shto tebi nije jasno tvrdoglava budala,psihopatska si ****.Bas u klubu gruva psihopata me muva,opet pica mi je suva jer sam zajebana *****.Da bi ovlazila malo morash vishe da me lozish,picu da mi lizesh 10 puta vishe.Netju da mi sishesh duplo duze nego njoj,volim da te gledam kako pushish ***** svoj.Napalim se slabo morash vishe da se trudish,dublje da ga gurash.Mozda nekima je trulo ali otju da glavitjem prochachkash i grlo,guraj ga josh malo vishe u dubinu popuni racem usnu shupljinu.Ja tju da se lozim dok prst drzim na klitji al' se na tvoj ***** netju popeti ni sitji i lako tju tvoj nadignuti penis zaobitji.Kuchka sam al' da me jebesh nikad netjesh stitji,kad stavim produzetak jebatju ti kevu!Tebi netju dati ruku samo klitju,sisu levu jer desna je vetja pa mnogo vishe vredi.Kad polizesh mi guzu videtjesh shta sledi,skidam ti tjega jer dosta mi je svega prstitj guram ti u bulju a ti pogodi koji,ako provalish da vishe ih je uzmi pa prebroji.Kazatju ti tiho mogu i ja biti psiho,panika me spopada jer pravi si psihopata.Sad pitatju te glasno to shto meni nije jasno psihopata si pravi,zar ti tol'ko pica fali?!
 
za Robina od Bosne.....slicna situacija ali u suprotnom smeru...Ozenjen si i imas dvoje divne decice..jednog dana dolaziti ti mladji brat u posetu..i saopstava da ce postati otac ali sa tvojom rodjenom zenom...dalji tekst je slican kao i uvodni post...
Sta raditi u tom slucaju kao muz i kao muskarac?
ps.Robine, sta s to pojo ?
 
Situacija je sledeca:
Muskarac, ozenjen..zena mu je rodila dvoje dece...jedno je 2 godine i drugo je 5 godina staro...Brak je savrsen, pun ljubavi i razumevanja, oboje su predivni roditelji....Jedan dan u goste im dolazi zenina rodjena starija sestra...jos neudata...i tako pricaju oni i u jednom trenutku, sestra koja je dosla u posetu saopstava da je trudna...i to da je zatrudnela sa muzem svoje setre..muz prilazi zeninoj sestri, zagrli i je i kaze da je to istina...i da zeli da ona zivi pod istim krovom gde i zena i on zive...Ljubav prema zeni se nije promenula, nijedne indicije nema da je los mus i da je los roditelj ali neprijatno je iznenadio svoju zenu..ali voli i zeninu sestru istom jacinom i toplinom kao i svoju zenu....

Pitanje je sledece i vise je namenjeno zenama ali mogu i muskarci da odgovore :

Da se nadjete u tako iznenadnoj situaciji, kako bi reagovale...da li bi napustile muza, da li bi zauvek zaboravili na rodjenu sestru ili bi prihvatile realnost i nastavile da zivite sa jos vecom ljubavlju u sebi i prema muzu i prema sestri?

Razjurila bih bandu, i počela život na novim temeljima. :twisted:
Naravno, ne bih onemogućavala ocu deteta da kontaktira sa detetom ni iz kakvog razloga.
Ali reći za tu "iskrenu ljubav prema obema" tek kada je sestra zatrudnela je svinjski, i ostavlja mesta za opravdanu sumnju u iskrenost i sestre i muža. Mrzim kada me stavljaju pred svršen čin. Mogu da prihvatim postojanje naklonosti raznih intenziteta prema raznim ljudima, ali ne mogu da prihvatim čoveka koji ne može sebi da postavi priopritete i da ih se drži, već hoće "i jare i pare" - to je za mene, ili samoživ čovek, ili čovek koji ne zna šta hoće, a šte ne. :thumbdown:
Što se sestre tiče, dok je sa njim, ne bih kontaktirala sa njom, a kasnije, ako bi ta veza pukla, samo bih joj pomogla ako je u velikoj nevolji, i ništa više od toga.
Ipak, mislim da su to samo nečiji pusti snovi.:bye:
 
Situacija je sledeca:
Muskarac, ozenjen..zena mu je rodila dvoje dece...jedno je 2 godine i drugo je 5 godina staro...Brak je savrsen, pun ljubavi i razumevanja, oboje su predivni roditelji....Jedan dan u goste im dolazi zenina rodjena starija sestra...jos neudata...i tako pricaju oni i u jednom trenutku, sestra koja je dosla u posetu saopstava da je trudna...i to da je zatrudnela sa muzem svoje setre..muz prilazi zeninoj sestri, zagrli i je i kaze da je to istina...i da zeli da ona zivi pod istim krovom gde i zena i on zive...Ljubav prema zeni se nije promenula, nijedne indicije nema da je los mus i da je los roditelj ali neprijatno je iznenadio svoju zenu..ali voli i zeninu sestru istom jacinom i toplinom kao i svoju zenu....

Pitanje je sledece i vise je namenjeno zenama ali mogu i muskarci da odgovore :

Da se nadjete u tako iznenadnoj situaciji, kako bi reagovale...da li bi napustile muza, da li bi zauvek zaboravili na rodjenu sestru ili bi prihvatile realnost i nastavile da zivite sa jos vecom ljubavlju u sebi i prema muzu i prema sestri?



Hebena situacija, elem, to sto cenis da je brak savrsen mi malo smrdi, kako moze covek uopste da gleda drugacijim ocima sestru svoje zene, osim kao svastiku!Prema kome je on gajio veliku ljubav, ili je samo glumio!??Ili mu se osladilo , pa se omaklo?Dakle covek je igrao dvostuku ulogu, trceci cas kod jedne cas kod druge...e sad da ne bude da su muskarci uvek krivi, podjednaku "odgovornost" nosi i njena rodjena sestra koja je takodje tog coveka gledala drugim ocim osim kao zeta!Pa mislim, mali li je ovaj svet da se bash izmedju njih dvoje desi "hemija"????I dete!!!Pa jos frajer zeli da zivi sa obe i da 'ebe obe, ma hajde....nije-nego...sad jos da ubedi svoju zenu da ostane u trouglu i da im svima sluzi, jer jel'te sada imaju i trudnicu....:roll:
Ja bih na mestu te zene najurila oboje, pa kad je vec puklo, ide se dalje kako mora!!!


..e svasta cu da chujem...:sad2:
 
ALI NISTA SE NIJE PROMENULO IZMEDJU TEBE I MUZA..CAK JE I BOLJE NEGO IKAD..ups,pisem glasno

Kako se nije promenilo, kada se pojavila nova žena, novo dete je na putu, i izgubila je sestru? Šta ti još može da bude isto? Hajde, dečaci koji još veruju u Deda Mraza, da sačekaju da porastu! Kome nije jasno kako bi žene reagovale, samo neka zamisli obrnutu situaciju, pa će mu se "razdaniti.:lol:
 
ne verujem u ideju harema...

iz jednog prostog razloga.
jedan prosechan mushkarac teshko mozze da zadovolji jednu prosechnu zzenu, a kamoli dve.
a ja sa mojom sestrom u kombinaciji izadjem na jedno 4 prosechne zzene, a nijedan mushkarac, ma koliko da je natprosechan ne mozze to da iznese....

(shvatila sam da je bolje da se hvalim, nego da forumashkom auditorijumu govorim da sam idiot...)

hvala, hvala...

i da.

blago meni, ja imam sestru...
jednu rodjenu, i hrpu nerodjenih sa kojim sam masu bliska.
i verujte, nije lako sachuvati choveka od tih kvochki. :D
 
Kako se nije promenilo, kada se pojavila nova žena, novo dete je na putu, i izgubila je sestru? Šta ti još može da bude isto? Hajde, dečaci koji još veruju u Deda Mraza, da sačekaju da porastu! Kome nije jasno kako bi žene reagovale, samo neka zamisli obrnutu situaciju, pa će mu se "razdaniti.:lol:

ne verujem u ideju harema...

iz jednog prostog razloga.
jedan prosechan mushkarac teshko mozze da zadovolji jednu prosechnu zzenu, a kamoli dve.
a ja sa mojom sestrom u kombinaciji izadjem na jedno 4 prosechne zzene, a nijedan mushkarac, ma koliko da je natprosechan ne mozze to da iznese....

(shvatila sam da je bolje da se hvalim, nego da forumashkom auditorijumu govorim da sam idiot...)

hvala, hvala...

i da.

blago meni, ja imam sestru...
jednu rodjenu, i hrpu nerodjenih sa kojim sam masu bliska.
i verujte, nije lako sachuvati choveka od tih kvochki. :D


Ideja harema postoji i zasto je to ne realno???...izgleda da je ovde problem koja bi ustvari bila prva zena, tj. gazdarica....
a muskarac moze da zadovolji vise zena ( maslacku pricam )..samo si ti malo vise ne realna u svojoj sexualnosti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top