Pula, Medulin i sl.?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sara7777

Zainteresovan član
Poruka
177
Dragi moji,

najlepše vas molim, ako ste kojim slučajem bili skoro u Puli ili Medulinu da mi date neke preporuke!

Iskreno se nadam da vas neću ovom svojom temom iživcirati i navesti na prepirke - ko je za, a ko je protiv odlaska tamo!

Please, budite fini prema meni!

Volim vas puno! :bye:
 
Nisam bila skoro u Puli, ali planiram Istru sa bebom i muzem za avgust. Eto.

skoro sam bila na drugim mestima po Hrvatskoj, i divno sam se provela i najvaznije, odmorila.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bila u Dubrovniku, nije mi se svidela atmosfera mada je grad naravno prelep. Zatim u Cavtatu, gde mi je bilo divno, pa na Korculi nekoliko puta, gde bih letovala do kraja zivota. Eto. Ne znam kako planiras da ides, kad, sa kim, ako te jos nesto zanima, samo pitaj
 
Neče biti problema jer dolazite iz NS.Divota vam je na rtu Kamenjaku.Divno more i divljina.Ja sam bio u Kaželi avtokampu gde imaju i bungalove i tamu su pješćene plaže i čisto more. (www.kampkazela.com) ili preko interneta rezervisajte koji apartma i tako čete biti sa domačima u stiku. I možda je domaćin ribar pa čete jesti i friške ribe.
A neki dan se odpravite i na Brione gde vas vozi barka 15 min. a onda se ide vlakom oko otoka i se vidi pravi životinjski park u prirodi.Na kraju ste slobodni pa uzmeš biciklo i ideš na plažu.To je za decu.
Lep odmor
 
Planiram da idem kolima sa NS tablama, sa mužem i detetom. Pa, valjda neće biti nikakav problem.. Kako si ti išla?

ISla u Dubrovnik i Cavtat kolima sa BG tablama. E sad, mozda zato nije bilo bas prijatno, mislim niko nas nije dirao ali je bilo komentara. Na zalost.

Na Korculu prvo autobusom do Splita pa trajektom, a onda i kolima sa SD tablama, i sve je bilo OK.

Ne bi trebalo da bude problema, mi planiramo Crikvenicu ili nesto tu u okolini.

Ja ti zelim da se lepo provedete, iskupate i napunite baterije!
 
Bio sam proslje godine u Puli sa devojkom u kampu Puntizela. Kamp je dobro sredjen i udaljen 6-7km od Pule (se stize se gradskom autobuskom linijom za 1euro). Nismo imali nikakvih ne prijatnosti. Mozes biti bez brige! Srecan put!

Ako je bitno reci zbog predrasuda, i ja sam iz NSa :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top