Problem u formuli MICROSOFT EXCEL
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Problem u formuli MICROSOFT EXCEL

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Problem u formuli MICROSOFT EXCEL

Ukoliko se slika ne vidi u ovom postu kliknite na ovaj link http://www.esnips.com/nsdoc/30ab7fc3-8d4c-4091-8237-dfe921f16ccb da bi ste videli sliku

evo i linka sa Rapida posto sam primetio odredjene probleme da vi koji niste ulogovani sam mojim passwordom username ne mozete da vidite sliku koju sam postavio ispod ovog teksta a gornji link da bi videli sliku morate da se ulogujete sa mojim passwordom i username na esnips.com postavio sam sliku na RAPIDSHARE tako da bi svako mogao da je skine.Slika je velika 250kb i skidanje ce vam trajati par sekundi,

http://rapidshare.com/files/117131128/untitled.jpg

a evo linka i samog dokumenta u Excelu - http://rapidshare.com/files/117134464/1505_INFORMATICARI.xls

Poslednji put ažurirao/la unisoft : 24.05.2008. u 01:19

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Potrebna pomoc,konsultacije kao otkloniti-resiti problem u formuli MICROSOFT EXC

Još kad bi nam dao podatke za logovanje na ovaj eSnips account, možda bi i videli sliku!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Potrebna pomoc,konsultacije kao otkloniti-resiti problem u formuli MICROSOFT EXC

Citat Original postavio DekiM Pogledaj poruku
    Još kad bi nam dao podatke za logovanje na ovaj eSnips account, možda bi i videli sliku!
    A zar vam ne ucita sliku sa postom.Meni ucitava.Samo malo sacekaj dok se ne pojavi slika velika je 250kb ako konektujes se na net preko dial-up-a trajace ucitavanje slike par sekundi.Ja sam dao onaj gore link u slucaju da nisam postavo dobar link u poruci pa ako ne prikazije sliku da pogledate je preko onog linka.Ali post je 100% ispravan i sliku pokazuje ispod teksta - samo tebi je malo duze ucitava ako ne koristis ADSL.Meni ceo post ucita za 1-2sec.
    Poslednji put ažurirao/la unisoft : 24.05.2008. u 00:48

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koristim kablovski internet, ali ne vidim nikakvu sliku ni u postu, ni preko onog linka! Možda neko drugi vidi, ja ne!

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio unisoft Pogledaj poruku
    A zar vam ne ucita sliku sa postom.Meni ucitava.Samo malo sacekaj dok se ne pojavi slika velika je 250kb ako konektujes se na net preko dial-up-a trajace ucitavanje slike par sekundi.Ja sam dao onaj gore link u slucaju da nisam postavo dobar link u poruci pa ako ne prikazije sliku da pogledate je preko onog linka.Ali post je 100% ispravan i sliku pokazuje ispod teksta - samo tebi je malo duze ucitava ako ne koristis ADSL.Meni ceo post ucita za 1-2sec.
    Tebi uchitava jer te automatski loguje (imash nick i pass)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio unisoft Pogledaj poruku

Izvinjavam se ti DekiM proverio sam na racunaru kod druga sta se desava.Sve sam ispravio u prvoj poruci ( procitaj prvu poruku ponovo ) ako te mrzi evo ti 2 link sa koga mozes da skines sliku i da mi pomognes da resim moj problem.Videh sta je sax83 napisao povodom ne pojavljivanja slike.Ali sto postoji opcija u krstarici umetni sliku ( ti upises link i o ti pokazuje sliku )

a evo i linka samog dokumenta u Excel-u http://rapidshare.com/files/117134464/1505_INFORMATICARI.xls
    Poslednji put ažurirao/la unisoft : 24.05.2008. u 01:19

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@unisoft

Priznajem da nisam toliko stručan sa Excel-om da bih nešto pametno rekao u vezi sa ovim problemom. To jedino da pitaš nidzesi-ja, ko i pre!

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

1. Ебо те онај ко ти рече да аплодујеш слику на рапидшер... Поред толико сајтова за хостовање слика па под старе дане да ћоравим око кучића и мачића..
    2. Да ти ниси омашио програм... зар то не би било лакше да се одради са неком базом података и претраживањем те базе по примарном кључу или ти у твом случају или у твом случају по шифри пошто не верујем да ћеш да понављаш шифре и све то да сортира по цени.... То ми у екселу изгледа тотално не озбиљно...
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Red_Zmaja Pogledaj poruku
    1. Ебо те онај ко ти рече да аплодујеш слику на рапидшер... Поред толико сајтова за хостовање слика па под старе дане да ћоравим око кучића и мачића..
    2. Да ти ниси омашио програм... зар то не би било лакше да се одради са неком базом података и претраживањем те базе по примарном кључу или ти у твом случају или у твом случају по шифри пошто не верујем да ћеш да понављаш шифре и све то да сортира по цени.... То ми у екселу изгледа тотално не озбиљно...
    Problem je u tome sto mora u Excel-u i ne sme u njemu sada da se koristi VBA ili Access nego mora cist Excel.

A sto se tice kljuca njega sam napravio i u Excelu- preko koga on pretrazuje bazu podataka i on glasi sifra&" '&cena ( na primer ako je sifra NIM i cena 24din ) formula radi sledece NIM 24 i ovo mu sluzi za pretrazivanje.A sto se tice problema resio mi ga je moderator sa www.elitesecurity.org/ foruma posto sam i tu postavio temu a on zna i excel resio mi je.

PROBLEM JE RESEN

ako je neko imao slican problem evo linka sa elitesecutity foruma pa neka pogleda kao se to radi.

http://www.elitesecurity.org/t323823-Potrebna-pomoc-konsultacije-kao-otkloniti-resiti-problem-formuli-MICROSOFT-EXCEL

Slične teme

1. Microsoft Excel - PROGRAMIRANJE
    Autor ivan88se u forumu Programiranje
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.05.2009., 01:20
  2. Program za Video Klub - u Microsoft Excel
    Autor unisoft u forumu Softver
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.05.2008., 13:00
  3. Microsoft Excel - Hitno !!!
    Autor unisoft u forumu Softver
    Odgovora: 4